Bílina – Nová Paka 6:8 (kon.) | Val.Meziříčí – Kometa Brno B 4:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – MOSTEČTÍ LVI 2:1 (1:0 po s.n.)
Příbram – Stadion Cheb 3:5 (kon.) | Velké Meziříčí – Opava 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kopřivnice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Děčín – Hronov 6:4 (kon.) | Řisuty – Písek 5:4 (kon.)
Tábor – Klatovy 4:6 (kon.) | Kobra – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
MOSTEČTÍ LVI
Sobota 04.12.2021, 17:002. liga skupina Sever (ČR) • 21. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Máme tu konec zápasu. V samostatných nájezdech vítězí tým Dvůr Králové. (19:20:34)
     
    65:00
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PŮHONÝ.
     
    5. série
    1:0
    Procházka neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Bláha neproměňuje.
     
    4. série
    1:0
    Kýhos neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Havlas neproměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Písařík neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Půhoný proměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Havlůj neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Dušek neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Řehoř neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Vypadá to, že budou začínat hosté.
     
    Kapitáni právě losují, kdo bude začínat nájezdy.
     
    Prodloužení žádně větší šance nepřineslo, takže rozhodnou samostatné nájezdy.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:57
    Domácí v plném počtu.
     
    Domácí opět vyhazují.
     
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

    Zdenka Rychterová

    Branky a nahrávky: 28. Půhoný (Dušek, Tondr), rozh. náj. Půhoný – 32. Procházka (Písařík)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Řehoř (MOL)
    0:0   Dušek (DVK)
    2. série:
    0:0   Havlůj (MOL)
    1:0   Půhoný (DVK)
    3. série:
    1:0   Písařík (MOL)
    1:0   Havlas (DVK)
    4. série:
    1:0   Kýhos (MOL)
    1:0   Bláha (DVK)
    5. série:
    1:0   Procházka (MOL)


    HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Brázdil, Marek – Matějíček, Petira, Tondr, Muška, Franc, Vácha, Poppel, Ježek, Dvořák, Dušek, Procházka, Luštinec, Půhoný, Bláha, Havlas, Valášek
    MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl, Kubík – Havlůj, Urbánek, Šesták, Steinocher, Hoffmann, Kýhos, Písařík, Řehoř, Böhm, Mical, Procházka, Stříbrný, Dohnal, Drašar

    Rozhodčí: Valda – Kettner, Brož