Florida – Tampa 9:3 (kon.) | Columbus – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Carolina – Montreal 4:0 (kon.)
NY Islanders – Buffalo 4:1 (kon.) | Seattle – Calgary 4:6 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:1 (2:1 po s.n.)
San Jose – Philadelphia 3:2 (po pr.) | New Jersey – Edmonton 6:5 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Florida Panthers
9:3 (3:1, 3:1, 3:1)
Tampa Bay Lightning
Pátek 31.12.2021, 01:00 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

Z tohoto ofenzivního klání, které nabídlo hned dvanáct přesných zásahů, je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si poslední den kalendářního roku 2021. Na viděnou! (04:13:19)

Hity – 40:29

Florida si dnes doslova smlsla na oslabené Tampě Bay. Panteři vyhráli všechny tři třetiny shodně 3:1, a celkově tak zaznamenali vysoké vítězství v poměru 9:3. Pěti kanadskými body se v utkání blýskl Jonathan Huberdeau. Dvě přihrávky zapsal na straně poražených Ondřej Palát, jednu pak v dresu Floridy Radko Gudas. Tampa, jíž chybělo celkem devět hráčů, prohrála po sérii čtyř triumfů v řadě a teprve druhé z posledních deseti střetnutí. I nadále tak zůstává se 46 body na čele tabulky Východní konference. Florida po včerejším triumfu nad New Yorkem Rangers slaví druhou výhru v řadě a je o dva body zpět na čtvrté pozici.

59:40
    Duel už se pouze dohrává, hokejisté se nikam neženou. Hala je na nohou.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny. Za tohoto stavu pochopitelně i celého střetnutí.

58:54
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Ryan Lomberg – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, bitka).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Corey Perry – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, bitka).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Patrick Maroon – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:54
    Ze souboje vyšel vítězně Ryan Lomberg. Domácí dnes vítězí na všech frontách. Bude se ještě pochopitelně vylučovat.

58:54
    Zatímco Hugo Alnefelt ukryl kotouč před dojíždějícími dravci pod rukavici, zraky se upírají k protější brance, kde se do sebe pustili Corey Perry a Ryan Lomberg.

57:43
    Hosté hrají v plném počtu.

57:38
    Hokejisté Tampy Bay se prezentovali dvojím vyhozením puku z pásma. Tato zkrácená přesilovka Floridy využita nebude.

57:08
    Závar před Hugem Alnefeltem. Po nahození od pravého mantinelu se do zakončení tlačili Maxim Mamin s Patricem Hörnqvistem. Dvacetiletý Švéd se tentokrát překonat nenechal.

56:20
    Carter Verhaeghe naskakuje na led. Začíná zkrácená přesilová hra Floridy, která tak může zaútočit na desátou trefu.

55:43
    Alex Killorn se provinil útočným faulem proti Radku Gudasovi. Skončila tím zajímavá akce Tampy a ostatně i její přesilovka.

55:43
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., nedovolené bránění).

55:03
    Další rychlý protiútok Floridy. Jonathan Huberdeau tentokrát na pravé straně prováhal správný moment pro přihrávku. Domácí si nicméně místy dělají na ledě, co chtějí. A to mají o hráče méně.

54:10
    Tampě se v početní výhodě nedaří, už je to taková křeč. Florida naopak i nadále hrozí z brejků. Fanoušci si žádají desítku.
    52:31 Aleksander BARKOV - 9:3

52:31
    Florida právě vstřelila branku!
    Panteři se prosazují ve vlastním oslabení, a sice po přečíslení dva na jednoho. Huberdeau přihrál zleva na pravou stranu ALEKSANDERU BARKOVOVI a ten pálil neomylně těsně nad zemí k pravé tyči. Hugo Alnefelt máchl lapačkou jen do prázdna. Asistence: Jonathan Huberdeau.

52:20
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Carter Verhaeghe – 2+2 min, vysoká hůl).

51:52
    Tenhle zápas se musí domácím příznivcům líbit. Aktuálně obíhá halou mexická vlna. Nic na tom nemění ani zakázané uvolnění Floridy.

50:59
    Ryan McDonagh nahazoval od modré čáry. Kotouč netrefil vůbec dobře – skončil na bloku jednoho z poblíž stojících hráčů.

50:29
    Brayden Point nabral rychlost na levé straně. Po stahovačce zakončoval zápěstím na bližší tyč. Prostor střežil pozorný Spencer Knight. Hra přerušena.

49:59
    Fanoušci Floridy hlasitě skandují. Dnes budou do svých domovů odcházet maximálně spokojeni.

49:34
    Jonathan Huberdeau odstrčen od puku. Dopředu jej z pohledu Tampy Bay může vyvézt Alex Killorn.

48:52
    Florida je při chuti. Po přihrávce na modrou vypálil Radko Gudas. Hugo Alnefelt zkrotil puk v brankovišti až nadvakrát.
    46:46 Aaron EKBLAD - 8:3

46:46
    Gólové hody pokračují. Duclair potáhl puk po levé straně a pak jej zpětnou přihrávkou poslal na Huberdeaua. Ten přesunul elegantní otočkou hru na pravou stranu, odkud se z kruhu pro vhazování trefil AARON EKBLAD přesně nad Alnefeltovo levé rameno. Asistence: Jonathan Huberdeau a Anthony Duclair.

46:26
    Jan Rutta vyslal dělovku od modré lajny. Skákavý kotouč v úspěšnou dorážku přetaven nebyl.

46:04
    Puk v hledišti. Po dvou slepených gólech je na programu krátká reklamní přestávka.
    44:38 Anthony DUCLAIR - 7:3

44:38
    Panteři ale bleskově reagují! ANTHONY DUCLAIR se natlačil před Seana Daye, nasadil ke kličce a zasunul puk po zemi podél levého betonu Alnefelta. Asistence: Jonathan Huberdeau a MacKenzie Weegar.
    44:27 Brayden POINT - 6:3

44:27
    Tampa právě vstřelila branku!
    Další krásná kombinace už Tampě vyšla na výbornou! Palát našel u pravé tyčky Killorna a ten oslovil zpětným přiťuknutím proti holi BRAYDENA POINTA, jenž mířil nad Knightův beton ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Alex Killorn a Ondřej Palát.

43:50
    Spencer Knight se včas zjevil u pravé tyčky. Následně jeho spoluhráči vyhodili hrací předmět až k protější brance.

43:24
    Hezkou souhru na jeden dotyk, kterou rozjel Ondřej Palát, zakončoval před brankou Brayden Point. Puk šel o beton Knighta do ochranné sítě.

42:50
    Lucas Carlsson sekl Rileyho Nashe. Tampa Bay má ještě možnost vykřesat naději v přesilovce. Floridě se nicméně ihned po buly podařilo kotouč vyhodit z pásma.

42:44
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Lucas Carlsson – 2 min., sekání).

42:08
    Sledujeme pomalejší úvod třetí části. Vzhledem k aktuálnímu skóre je možné, že se duel bude už jen "dohrávat".

41:34
    Darren Raddysh trefil ranou zápěstím od pravého mantinelu MacKenzieho Weegara. Ten schytal puk někam do kolene a posléze byl zasažen i jeden z čárových rozhodčích.

40:39
    Do třetí třetiny skutečně nastoupil ke svému premiérovému startu v NHL Hugo Alnefelt. Uvidíme, jak si mezi tyčemi povede.

40:01
    Střídání v týmu Tampa Bay Lightning: ze hřiště odchází Maxime Lagacé, přichází Hugo Alnefelt.

Hity – 33:21

Rovněž druhou část zápasu ovládla Florida poměrem 3:1 a po čtyřiceti minutách tak vede pohodlně už 6:2. Odpor Tampy zlomili Panteři v závěru třetiny, kdy se v krátkém sledu prosadili Maxim Mamin a Anton Lundell. A to ještě prvně jmenovaný krátce po své trefě další velkou možnost zahodil. Jestliže v první dvacetiminutovce bylo možno Tampu i přes neuspokojivé skóre za předvedenou hru pochválit, po té druhé už tak činit nelze. Florida ji vyhrála na střely 17:10. Uvidíme, zda se ve třetí periodě postaví mezi tyče znovu Lagacé, či zda umožní premiéru v NHL dvacetiletému Švédovi Hugu Alnefeltovi.

40:00
    39:23 Anton LUNDELL - 6:2

39:23
    Tady je zřejmě hotovo! Weegarovo nahození od modré čáry vyrážel Maxime Lagacé jen před sebe. Puk si sebral ANTON LUNDELL a bekhendem jej pohodlně zvedl nad levý gólmanův beton do odkryté části branky. Asistence: Frank Vatrano a MacKenzie Weegar.

39:05
    Nakonec z toho bylo jen zakázané uvolnění. Aktéři se tak stěhují zpátky před Lagacého.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny. Zadáci Tampy rozehrávají zpoza vlastní branky.

37:40
    Florida mohla přidat další gól! Maxim Mamin si narazil kotouč s Aleksanderem Barkovem, proti jeho kličce a zakončení do protipohybu ovšem tentokrát Maxime Lagacé vytáhl svůj beton.
    37:26 Maxim MAMIN - 5:2

37:26
    Luostarinen vysunul šikovnou přihrávkou rozjetého Verhaeghea. Ten skulinku mezi betony Lagacého sice tváří v tvář nenašel, hostujícímu brankáři ale vypadl těsně před odpískáním puk, a tak jej mohl dojíždějící MAXIM MAMIN pohodlně došoupnout do branky. Asistence: Carter Verhaeghe a Eetu Luostarinen.

36:47
    Eetu Luostarinen zkoušel v tísni protihráče bekhend z pravé strany. Vysoký kotouč skončil na zadním hrazení.

36:28
    Patrick Maroon si v krátkém sledu dvakrát "vylámal zuby" na pozorném Masonu Marchmentovi, který mu znemožnil ohrozit Knightovu svatyni.

35:56
    Vhazování ve středním pásmu. Druhá třetina míří pomalu, ale jistě do svého finiše.

34:45
    Brayden Point nedobrzdil ideálně v rohu kluziště a poroučel se bez kontaktu s protihráčem k zemi. Hostující útočník si ale naštěstí nijak neublížil a pokračuje v zápasu.

34:27
    Victor Hedman nezachytil puk na modré čáře. Hokejisté Tampy Bay musí opustit útočnou třetinu.

33:48
    Palátův pokus o zakončení z pravé strany ztroskotal na bloku Franka Vatrana, autora zatím rozdílové trefy tohoto utkání.

33:15
    Aaron Ekblad nahazoval od modré čáry vzduchem. Před brankou číhal na teč Maxim Mamin. Kotouč skončil až u Lagacého.

32:11
    Je to tak. Pierre-Édouard Bellemare opouští trestnou lavici a Tampa Bay je v plném počtu.

32:03
    Hosté procpali puk do středního pásma a posléze ho vyhodili až ke Knightovi. Zdá se, že ze druhé přesilovky Floridy gól nebude.

31:34
    Tampa Bay se dostala v úniku do přečíslení dva na jednoho! Pierre-Édouard Bellemare přihrál zleva na zadní tyč Mathieuovi Josephovi, tomu ale na poslední chvíli sáhl do kličky vracející se Anthony Duclair!

31:15
    Florida rozehrává zpoza vlastní klece. Minuta z přesilové hry je pryč.

30:18
    Jonathan Huberdeau posunul po levé straně kotouč na Sama Reinharta. Ten si jej na malém prostoru šikovně zpracoval, Lagacé byl ale proti jeho zakončení připraven.

30:11
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Pierre-Édouard Bellemare – 2 min., podrážení).

30:11
    Následoval domácí přechod do útoku, který vyústil v Bellemareho podražení Duclaira. Florida si podruhé zahraje v početní výhodě, avšak až po reklamní pauze.

30:00
    Duel se překlápí do své druhé poloviny. Panteři drží kotouč na svých holích a čekají na vhodný moment k založení nové útočné kombinace.

29:14
    Radko Gudas hledal přihrávkou rozjetého Ryana Lomberga. Ten na puk ve středním pásmu nedosáhl, a tak je pískáno zakázané uvolnění.

27:58
    Florida přidala. Forslingovu nepříjemnou střelu z levé strany vyrážel betony Maxime Lagacé. Chvíli předtím si poradil i s Montourem.
    26:19 Steven STAMKOS - 4:2

26:19
    Krátce po reklamní pauze už jsou hosté za aktivitu odměněni. Hezkou souhru Tampy zakončoval po Palátově přiťuknutí z pravé strany střelou pod horní tyč STEVEN STAMKOS. Hostující kapitán zapisuje už patnáctou letošní trefu. Asistence: Ondřej Palát a Ross Colton.

25:39
    Rána Alexe Barrého-Bouleta zblokována Gustavem Forslingem. Tampa po inkasovaném gólu znovu přitápí pod kotlem.

24:26
    Knighta zkoušel v krátkém sledu dvakrát překonat Riley Nash. Vítězně ze souboje vzešel domácí brankář.
    23:02 Eetu LUOSTARINEN - 4:1

23:02
    Panteři znovu vedou o tři trefy. Gudasovo nahození od modré čáry skončilo na tyči, o pohotovou dorážku se však na levé straně postaral EETU LUOSTARINEN. Asistence: Radko Gudas.

22:51
    V úvodu druhé třetiny je k vidění aktivní hokej. Puk se stěhuje z jedné strany na druhou.

21:38
    Maxim Mamin po krátké přihrávce zleva mezi kruhy orazítkoval pravou tyč! Někteří fanoušci už slavili, branka to ale o milimetry nebyla!

20:30
    Nakonec se do kotouče opřel, stejně jako na konci první třetiny, Steven Stamkos. Rovněž tentokrát mířil hostující kapitán mimo. Florida už je v plném počtu.

20:14
    Tampa Bay dohrává zkrácenou přesilovku, po aktivním nástupu Floridy ale musí rozehrávat pouze zpoza vlastní branky.

Hity – 15:11

Panteři vlétli do utkání proti oslabené Tampě doslova po hlavě, když se velmi rychle dostali do třígólového vedení. Postupně se trefili Anthony Duclair, Jonathan Huberdeau a Frank Vatrano. Závěrečná pětiminutovka úvodního dějství ale patřila Tampě. Ta dokázala zásluhou Zacha Bogosiana snížit a posléze si vypracovala solidní tlak, který byl mimo jiné umocněn přesilovkou čtyři na tři (a následně pět na čtyři, kterou si hosté přenesou do druhé části hry). O tom, že Tampa, jíž chybí hned devět hráčů stabilní sestavy, nehraje zle, svědčí i poměr střel na branku – 19:10. Skóre ovšem vyznívá mnohem lépe pro Floridu. Uvidíme, co na tom změní prostřední třetina.

20:00

19:48
    Steven Stamkos pálil zleva prudkým švihem. Naneštěstí pro hosty mimo prostor tří tyčí – konkrétně nad branku.

19:16
    Nyní již pokračuje klasická přesilovka pěti proti čtyřem. Panterům se zase povedlo dostat kotouč až k protější brance.

19:00
    Ohlášena poslední minuta úvodní třetiny. Floridě se aktuálně povedlo vyhodit touš z pásma.

18:52
    Victor Hedman dostal nabito kolmicí do levého kruhu, kde byl zcela osamocen. Jeho ránu zápěstím na bližší tyč skvěle pokryl Spencer Knight.

18:27
    Teď může tlak Tampy Bay ještě vzrůst díky výhodné přesilovce čtyři na tři.

18:27
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksander Barkov – 2 min., hrubost).

18:07
    I při hře čtyři na čtyři je aktuálně lepší Tampa Bay, která ovládla poslední minuty. Na střely vedou hosté už 18:10.

17:16
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (MacKenzie Weegar – 2 min., nesportovní chování).

17:16
    McDonaghovo nahození z levé strany pokryl Spencer Knight. Následně museli rozhodčí rozehnat šarvátku, po níž se bude vylučovat na obou stranách.

16:50
    Anthony Duclair teď reklamuje odpískané zakázané uvolnění. Po jeho sprinterském souboji se Zachem Bogosianem to bylo jen o centimetry.

15:50
    Tampa Bay je brankou povzbuzena. Od pravého hrazení vypálil Jan Rutta. Jeho dělovku se snažil tečovat Ondřej Palát. Puk skončil na Knightově betonu.
    15:31 Zach BOGOSIAN - 3:1

15:31
    ZACH BOGOSIAN se nadvakrát prosazuje a snižuje! Jeho první ránu z pravé strany Spencer Knight vyrazil, následně už ale hostující bek skulinku mezi brankářem a bližší tyčí našel. Zkoumalo se ještě video, zda dříve nedošlo k posunutí branky, gól ovšem platí. Asistence: Pierre-Édouard Bellemare a Corey Perry.
    14:21 Frank VATRANO - 3:0

14:21
    Ze zápasu se pomalu stává exhibice. Hosté chybovali v rozehrávce zpoza branky a Anton Lundell tak mohl nabít mezi kruhy volnému FRANKU VATRANOVI. Ten nejprve mířil do Lagacého lapačky, z dorážky už ale pálil mimo gólmanův beton. Asistence: Anton Lundell a Mason Marchment.

13:15
    Tampa Bay, které dnes schází hned devítka hráčů, je zatím střelecky aktivnější. V této statistice vede 9:7, góly ale dává pouze Florida.

12:54
    Puk znovu opustil hrací plochu. Aktéři se staví ke vhazování před brankou Floridy.
    11:22 Jonathan HUBERDEAU - 2:0

11:22
    Panteři využívají přesilovku a navyšují náskok! Aleksander Barkov střílel po přihrávce zleva do tyče. Kotouč se odrazil k JONATHANU HUBERDEAUOVI, jenž si ho šikovně zpracoval nohou a po dorážce z levé strany může slavit svůj jedenáctý gól v sezoně. Asistence: Aleksander Barkov a Sam Reinhart.

11:10
    Florida kombinuje v útočné třetině. Zatím domácímu snažení schází střelba.

10:34
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ross Colton – 2 min. + 10 min. osobní trest, nedovolené bránění brankáři).

10:28
    Z pravé strany vypálil po zpětné přihrávce bez přípravy Steven Stamkos. Zdálo se, že Spencer Knight schytal jeho vyšší projektil někam pod masku.

09:16
    Radko Gudas otálel se střelou od modré tak dlouho, až mu nakonec vložil hůl do cesty Boris Katchouk. Následně se Tampa Bay z mikrotlaku osvobodila.

08:29
    Na druhé straně střílel zleva Anton Lundell. Maxime Lagacé musel zasahovat a postaral se tak o další vhazování.

08:19
    Brayden Point dostal kotouč do jízdy. Zprava jej posílal před branku, kam si sjížděl Mathieu Joseph. Prudký pas skončil v rohu kluziště.

07:08
    Gustav Forsling našel kolmicí z levé strany Anthonyho Duclaira. Ten se bez přípravy opřel do kotouče, tentokrát ale autor první branky přesně nemířil.

06:28
    Kotouč opustil kluziště. Na programu je první komerční brejk, po němž se bude vhazovat ve středním pásmu.

05:58
    Po zpětné přihrávce z pravé strany vypálil od modré lajny Radko Gudas. Na protějším konci hrací plochy zkoušel štěstí zápěstím Darren Raddysh, jenž si dnes odbývá premiéru v NHL. Skóre se ani v jednom případě nezměnilo.

04:38
    Corey Perry se prosmýkl po pravém křídle. Na poslední chvíli mu do cesty vložil hůl Sam Reinhart, takže z toho zakončení nebylo.

04:12
    Maxime Lagacé drží po domácí souhře kotouč ve své výstroji. Vhazovat se bude po jeho pravici.

02:29
    Floridu to i nadále táhne dopředu. Z levého kruhu střílel Gustav Forsling, leč pouze mimo zařízení.
    02:10 Anthony DUCLAIR - 1:0

02:10
    Domácí tým jde velmi rychle do vedení. Brandon Montour vyslal milimetrovou přihrávkou na modrou čáru do úniku ANTHONYHO DUCLAIRA, který vymíchal kličkami Lagaceho a pohodlně zasunul kotouč podél jeho betonu do levé části branky. Asistence: Brandon Montour a Jonathan Huberdeau.

01:30
    Ondřej Palát otestoval Knightovu pozornost střelou od levého hrazení. Americký gólman puk vyrazil.

01:18
    Další buly v pásmu Floridy. Tentokrát se Panterům podařilo puk vyhodit.

00:59
    Hra poprvé přerušena. Po slabším nahození Perryho se bude vhazovat před domácí brankou.

00:26
    Florida nastoupila do zápasu v červených dresech. Hosté z Tampy hrají v bílo-modré kombinaci.

00:01

Florida Panthers: S. Knight (Bobrovskij) – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Forsling, Montour, Lucas Carlsson – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – S. Reinhart, S. Bennett, Huberdeau (A) – Mamin, A. Lundell, Marchment – Hörnqvist, Luostarinen, Lomberg.
    Trenér: Andrew Brunette

Tampa Bay Lightning: Lagacé (Alnefelt) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh, Day, Raddysh – Colton, Stamkos (C), Palát – M. Joseph, B. Point, Killorn (A) – Perry, Bellemare, Maroon – Fortier, Riley Nash, Katchouk.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Luxmore, Skilliter – Baker, MacPherson.

Češi a Slováci

Radko Gudas (FLA) – 28 zápasů, 0+7
    Jan Rutta (TBL) – 30 zápasů, 2+5
    Ondřej Palát (TBL) – 31 zápasů, 10+10

Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři na sebe v tomto ročníku narazili dvakrát. Florida v prvním duelu zvítězila na ledě Tampy 4:1, zatímco ve druhém souboji padla 2:3 v prodloužení.

Domácí Florida také prožívá povedenou sezónu. Po třiceti odehraných zápasech má na svém kontě čtyřicet dva bodů a drží pátou pozici Východní konference. Na svého dnešního rivala ztrácí jen čtyři body a odehrála o jedno utkání méně. Doma dlouho držela sérii výher, ale poté přišly ztráty s Ottawou a Los Angeles. Po restartu soutěže ale v úvodním duelu přehrál 4:3 New York Rangers. Nejproduktivnějším hráčem Floridy je Jonathan Huberdeau s třiatřiceti body.

Hostující Tampa Bay jako obhájce triumfu ve Stanley Cupu z posledních dvou let i letos pokračuje v dobrých výkonech. Po třiceti jedna odehraných duelech má na kontě čtyřicet šest bodů a drží vedoucí pozici Východní konference. Tampa se pyšní skvělou ofenzivou. Soupeřům nastřílela už 103 branek. Na kluzištích soupeřů dosud ztratila jen osm bodů. Naposledy přehrála doma 5:4 v prodloužení Montreal. Nejproduktivnějším hráčem Tampy je třiceti šesti body Steven Stamkos.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům NHL! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Florida PanthersTampa Bay Lightning.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 3. Duclair (Montour, Huberdeau), 12. Huberdeau (Barkov, S. Reinhart), 15. Vatrano (A. Lundell, Marchment), 24. Luostarinen (Gudas), 38. Mamin (Verhaeghe, Luostarinen), 40. A. Lundell (Vatrano, Weegar), 45. Duclair (Huberdeau, Weegar), 47. Ekblad (Huberdeau, Duclair), 53. Barkov (Huberdeau) – 16. Bogosian (Bellemare, Perry), 27. Stamkos (Palát, Colton), 45. B. Point (Killorn, Palát)

Florida Panthers: S. Knight (Bobrovskij) – Ekblad (A), Weegar, Gudas, Forsling, Montour, Lucas Carlsson – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – S. Reinhart, S. Bennett, Huberdeau (A) – Mamin, A. Lundell, Marchment – Hörnqvist, Luostarinen, Lomberg – Vatrano.

Tampa Bay Lightning: Lagacé (41. Alnefelt) – Rutta, Hedman (A), Bogosian, McDonagh, Day, Raddysh – Colton, Stamkos (C), Palát – M. Joseph, B. Point, Killorn (A) – Perry, Bellemare, Maroon – Fortier, Riley Nash, Katchouk – Barré-Boulet.

Rozhodčí: Luxmore, Skilliter – Baker, MacPherson

Diváci: 15001