Chabarovsk – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Vladivostok – Kazaň 4:2 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:4 (po pr.)
Magnitogorsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Petrohrad – N.Novgorod 3:0 (kon.) | Soči – Nižněkamsk 4:1 (kon.)
Omsk – Minsk 3:0 (kon.) | Riga – Jekatěrinburg 0:0 (odl.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (3:1, 0:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pátek 07.01.2022, 13:00 • Arena Metallurg • KHL

Z tohoto klání je to vše. Děkujeme za pozornost a užijte si víkend. Na viděnou. (15:48:38)

Další domácí zápas čeká Magnitogorsk už za dva dny, kdy na svém ledě přivítá kazašský Nur-Sultan. Jaroslavl bude hrát rovněž v neděli, a sice v Jekatěrinburgu.

Dnešní utkání sledovalo 4 240 diváků.

Česká a slovenská stopa

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Hity – 24:30

Magnitogorsk porazil na domácím ledě 3:1 Jaroslav a vrátil se v tabulce Východní konference na vedoucí pozici. Lokomotiv schytal čtvrtou porážku v řadě a je v západní části soutěže sedmý. Zápas by šel rozdělit na dvě části – první třetinu a zbytek.

V polovině třetí minuty otevřel skóre ihned po vyhraném vhazování Korškov. O poznání aktivnější byl ale Magnitogorsk, který počínaje 11. minutou začal sklízet zasloužené ovoce. Goldobin křižnou střelou z levého kruhu v přesilovce srovnal a Nikoncev v 18. minutě po úprku dokonal obrat. V závěru třetiny si ještě Zernovovo nahození nešťastně srazil bruslí do vlastní branky Jelesin.

Po změně stran Metallurg absolutně rezignoval na hru směrem dopředu a přenechal aktivitu na soupeři. Ten vyhrál druhou třetinu na střely drtivě 18:1, leč gólu se Jaroslavl nedočkala. A podobný obrázek byl k vidění i ve třetí dvacetiminutovce. Hvězdou zápasu se bezpochyby stal brankář Jussi Olkinuora, který pokryl hned 46 střel. Ve dvou případech pak Magnitogorsk zachránila branková konstrukce.

59:42
    Jussi Olkinuora si pohlídal přihrávku zpoza branky a vrhl se po kotouči. Jegor Averin se k zakončení neprocpal.

59:16
    Magnitogorsk po buly znovu dostal bleskově puk na protější konec kluziště, kde aktivním napadáním znepříjemňuje Jaroslavli rozehrávku.

58:59
    Další výhoz už je ve znamení zakázaného uvolnění. Před vhazováním si hostující střídačka vyžádala oddechový čas.

58:35
    Při hře v šesti je to v podání Jaroslavle zatím křeč. Magnitogorsk v poklidu brání modrou linii a vyhazuje kotouče do bezpečí.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Jak se zdá, zároveň i celého zápasu.

57:53
    Hostům se absolutně nedaří založit kloudnou útočnou kombinaci. S pukem jsou už dlouhou dobu na vlastní půlce.

57:20
    Jaroslavl zkouší necelé tři minuty před koncem třetiny hru bez brankáře v šesti aktérech.

56:13
    Kotouč opět v lapačce finského strážce. Ten by si dnes směle mohl říct o příplatek. Složit by se na něj mohli laxně hrající spoluhráči.

55:57
    Do branky se tlačil Pavel Kraskovskij. Proti byl Jussi Olkinuora, jenž podržel touš ve výstroji. Čas už v těchto chvílích hraje ve prospěch Magnitogorsku.

55:34
    Lokomotiv Jaroslavl hraje v plném počtu.

55:07
    Až nyní. Od modré čáry nahazoval Jegor Jakovlev. Daniil Isajev po odrazu od hrudi schoval puk do lapačky.

54:35
    Minuta přesilovky je minulostí. Magnitogorsk kombinuje v pásmu. Střelba se nekoná.

53:34
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Artur Kajumov – 2 min., držení).

53:34
    Artur Kajumov fauloval v úniku Andreje Čibisova. Domácí střídačka volala po trestném střílení, jsou z toho ale "jen" dvě minuty.

52:52
    A další zásah domácího brankáře. Tentokrát kotouč do rukavice dokázal schovat.

52:33
    Jegor Korškov naznačoval, že bude přihrávat na levou stranu. Arťom Zemčonok mu skočil na špek, a tak nakonec vypálil zápěstím. Naštěstí pro Magnitogorsk byl ve střehu Jussi Olkinuora, jenž vyrážel lapačkou.

52:11
    Alexandr Jelesin dostal puk před branku, kde byl rázem úplně sám před Olkinuorou. Kličkami se snažil otevřít skulinu mezi betony. Ani tentokrát z toho branka nebyla!

51:41
    Jaroslavl by si mohla v útočném pásmu zřídit trvalý pobyt. Jenže nájemník je to zatím více než slušný...

50:40
    Jaroslavl promarnila další dobrou možnost na snížení. Zernov naskakuje na led, Magnitogorsk je v plném počtu.

50:18
    Denis Alexejev si sjel s kotoučem mezi kruhy. Zápěstím mířil někam do Finova břicha. Jussi Olkinuora je dnes jednoznačně mužem zápasu.

49:24
    Metallurgu se v krátkém sledu podařilo vyhodit kotouč k protějšímu zařízení.

48:40
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Zernov – 2 min., napadení).

48:40
    Denis Zernov střílel zleva. Daniil Isajev pokus vyslaný z větší vzdálenosti vyrazil bez potíží betonem. Poté se prvně jmenovaný provinil faulem.

48:18
    Kotouč poskakoval před domácím brankovištěm. Hokejisté Magnitogorsku jej dokázali se štěstím posunout do střední části hřiště.

47:03
    Magnitogorsk je ve třetí třetině na jediné střele. Od konce první periody má na kontě celkově jen dvě. Taková pasivita se nevidí zrovna často. Jaroslavl jich má v tomto dějství šest, ale stále bez gólového efektu.

46:41
    Kotouč v hledišti, kde si suvenýr hýčká šťastná návštěvnice. Vhazuje se po pravé ruce domácího brankáře.

46:22
    Denis Barancev mířil po přiklepnutí z pravé strany z prostoru mezi kruhy do Olkinuory. Daniil Tesanov o chvíli dříve poslal křižný pokus zprava zpoza Minulina mimo vzdálenější horní růžek.

45:54
    Pokračuje se v zajetých kolejích ze druhé třetiny. Jaroslavl dobývá a Magnitogorsk boří.

44:57
    Alexandr Polunin nepříjemně tečoval z bezprostřední blízkosti branky nahození z pravé strany. Jussi Olkinuora zapsal další důležitý zákrok. Následně domácí vyprodukovali další vyhození přes všechny čáry.

43:25
    Další zakázané uvolnění na straně Magnitogorsku. Hra se vrací před Olkinuoru. Vhazuje se po jeho levici.

43:16
    Z pravé strany zaměstnal Olkinuoru Brandon Gormley. Finský brankář švihl lapačkou a připsal si další úspěšný zákrok.

42:49
    Denis Alexejev se snažil procpat puk do pásma. Obrana Magnitogorsku jej zachytila na modré čáře.

41:44
    Nepřehledná situace před domácí brankou. Jussi Olkinuora skončil po ráně Marčenka na zemi. Zazvonila levá tyčka. Pak se o dorážku pokoušel Georgij Ivanov. Na poslední chvíli odvracel skokem jeden z domácích. To bylo znovu hodně těsné.

40:37
    Andrej Čibisov kvedlal s pukem na levé straně. Dobře jej dostoupil Arťom Anisimov, a tak na střelu nedošlo.

40:05
    Hned po pěti vteřinách první přerušení hry. Magnitogorsk se provinil zakázaným uvolněním a aktéři se tak stěhují před domácí branku.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:47.

Magnitogorsk ve druhé třetině směrem dopředu rapidně polevil a zcela přenechal aktivitu na Jaroslavli. Důkazem budiž i naprosto propastný rozdíl ve střelách na branku. Zatímco hosté vyslali na Olkinuoru 18 pokusů, domácí na Isajeva pouze jediný. Lokomotiv přesto skórovat nedokázal. Nejblíže byl kontaktnímu gólu Kraskovskij. Jeho bekhend skončil na tyči. Uvidíme, jaký obrázek nabídne závěrečná dvacetiminutovka.

39:54
    Jaroslavl dohrává po vyhraném vhazování druhé dějství v pásmu soupeře. Kotouč je u mantinelu a zdá se, že už se nic vážného nestane.

39:39
    Jussi Olkinuora a jeho parádní zákrok! Po nahození Maxima Osipova se snažil puk pod Finem propasírovat z dorážky Reid Boucher. Domácí gólman si ustlal na ledě a v cestě do sítě kotouči zabránil.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny. Hosté znovu kombinují v útočném pásmu a rádi by vsítili gól do šatny.

38:19
    Po výjezdu od zadního mantinelu střílel Daniil Tesanov zápěstím na bližší tyč. Našel jen výstroj připraveného Jussiho Olkinuory.

37:32
    Jegor Korškov našel kolmici z levé strany na zadní tyči Pavla Kraskovského. Ten se natáhl po kotouči, svůj křižný bekhend ale poslal do vzdálenější vnitřní tyče, od které se odrazil zpátky do hry. To bylo doslova o milimetry. Teď stáli při domácích všichni svatí.

37:13
    Po zakázaném uvolnění Metallurgu je na programu vhazování po pravé ruce finského gólmana.

36:03
    Přesilovka Magnitogorsku je u konce a pouze korespondovala s tím, co domácí mužstvo předvádí směrem dopředu po celou třetinu. Jako by byl na ledě jiný tým než v prvních dvaceti minutách.

35:48
    Magnitogorsk musí rozehrávat opět až od své branky. Daniil Isajev ještě nemusel v oslabení zasahovat.

35:22
    Nikolaj Goldobin zvolil místo střely z pravého kruhu ještě přihrávku před branku. Tam byla ale převaha hráčů v bílo-červených dresech.

34:51
    Čtvrtý gól už by mohl být pro Jaroslavl definitivním K.O. Zatím se ale domácímu celku nepodařilo v přesilovce vystřelit na branku.

34:03
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Daniil Tesanov – 2 min., podrážení).

34:03
    Daniil Tesanov poslal u zadního mantinelu zezadu k zemi Anatolije Nikonceva a poslal svůj tým do čtyř. Magnitogorsk bude hrát po reklamní přestávce přesilovku.

33:37
    Hraje se už více než čtyři minuty bez pauzy. Jaroslavl vyprodukovala opět jen střely mimo zařízení.

32:37
    Jaroslavl to zkouší ze všech možných pozic. Většina střel končí na blocích domácí obrany. Tlak je to skutečně jen platonický. Kontaktní branka by nudné periodě zřejmě prospěla.

31:36
    10:1 – takový je aktuální poměr střel na branku ve druhé třetině a vyznívá lépe pro Lokomotiv. Tím je asi řečeno vše...

30:48
    Domácím se daří nabourávat kombinace Jaroslavle. Ta se musí opět vracet na svou půlku a zakládat zdlouhavě akce takříkajíc od píky.

30:01
    Duel se přehoupl do své druhé poloviny. Zatímco první třetina byla bohatá na góly, v té druhé na přesný zásah marně čekáme. A to i proto, že Magnitogorsk hodně slevil z tempa.

28:49
    Jussi Olkinuora se nenechal zaskočit tvrdou střelou ze středního pásma. Betony ji vyrazil do rohu kluziště.

28:30
    Artur Kajumov se prosmýkl podél levého mantinelu. Jeho pokus o střelu z úhlu hasil Jussi Olkinuora vyrážečkou. Finský gólman musel o chvíli později zasahovat ještě proti střele od modré čáry z hole Alexandra Jelesina.

27:09
    Zadáci Magnitogorsku drží kotouč ve vlastní třetině a snaží se trochu uklidnit hru.

26:45
    Nahození Denise Baranceva uklidil do výstroje Jussi Olkinuora. Stejně jako jeho protějšek Daniil Isajev má aktuálně na kontě třináct úspěšných zákroků.

26:17
    Karty se oproti první třetině zcela obrátily – alespoň co se obrazu hry týče. Lokomotiv je teď o poznání častěji na kotouči, zatímco Magnitogorsk už se směrem dopředu při vedení 3:1 vůbec nežene.

25:45
    Další zajímavá rána z prostoru mezi kruhy a snaha Georgije Ivanova o dorážku do levé části klece. Jussi Olkinuora byl znovu na svém místě. Následuje reklamní pauza.

24:59
    Čtyři minuty a pět vteřin – tak dlouho trvala pasáž bez přerušení. Ukončilo ji až zakázané zvolnění Metallurgu.

24:35
    Jussi Olkinuora vyrážel betony přízemní střelu z pravé strany. O neúspěšnou dorážku se pokoušel ještě Arťom Iljenko.

24:04
    Hraje se už více než tři minuty bez přerušení. Zadáci Metallurg zakládají novou útočnou kombinaci od vlastní branky.

23:26
    Jaroslavl je teď živějším celkem. Z pobytů v útočném pásmu ale zatím příliš nevytěžila. Magnitogorsk se poměrně v poklidu brání.

22:57
    Alexej Marčenko si rovnal puk na střelu ze středu kluziště. Nakonec mu byl vypíchnut.

21:18
    Pavel Kudrjavcev si vybruslil s kotoučem na pravou stranu a poté vypálil zápěstím. Jeho pokus skončil na obětavém bloku jednoho z domácích hráčů.

20:57
    Alexandr Polunin narazil na zadní mantinel nic netušícího Nikolaje Goldobina, který chvíli otřesený zůstal ležet na ledě. Zákrok to byl v rámci pravidel a vylučovat se proto nebude.

20:43
    Andrej Čibisov se pokoušel procpat kotouč před branku zpoza klece. Chvíli se nevědělo, kde je puk. Nakonec ho hosté dostali z pásma.

20:01

Další třetina začne přibližně v 13:57.

Je za námi nesmírně zajímavá první třetina, do které vstoupili lépe hosté z Jaroslavle. V polovině třetí minuty otevřel skóre ihned po vyhraném vhazování Korškov. O poznání aktivnější byl ale Magnitogorsk, který počínaje 11. minutou začal sklízet zasloužené ovoce. Goldobin křižnou střelou z levého kruhu v přesilovce srovnal a Nikoncev v 18. minutě po úprku dokonal obrat. V závěru třetiny si ještě Zernovovo nahození nešťastně srazil bruslí do vlastní branky Jelesin, a tak vede Metallurg po úvodním dějství 3:1.

19:52
    Anatolij Nikoncev nabral rychlost na levé straně a pokusil se ještě ohrozit branku. Jeho křižný pokus byl tečován mimo hrací plochu. Vhazuje se před Isajevem.

19:35
    Jaroslavl získala puk ve vlastním pásmu a nahodila ho směrem dopředu.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá poslední minuta.
    18:45 Denis ZERNOV - 3:1

18:45
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Magnitogorsk přidává krátce před přestávkou třetí zásah! Korostěljov přihrával zpoza branky na pravou stranu DENISU ZERNOVOVI. Jeho přízemní nahození na Karpova si srazil bruslí nešťastně do vlastní branky Alexandr Jelesin. Asistence: Nikita Korostěljov a Maxim Karpov.

18:25
    Jakovlevovo nahození skončilo v lapačce připraveného Daniila Isajeva. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

17:48
    Fanoušci Magnitogorsku už mohou být o poznání spokojenější než na začátku duelu. Jejich miláčkové vytěžili ze své aktivity zasloužený obrat.
    17:04 Anatolij NIKONCEV - 2:1

17:04
    Další domácí brejk už končí gólem! ANATOLIJ NIKONCEV pláchl po Akolzinově prostrčení na levé straně a zakončil svůj úprk křižnou trefou k pravé tyči mimo Isajevovu lapačku. Střelce marně naháněl Rušan Rafikov. Asistence: Pavel Akolzin a Arťom Zemčonok.

16:03
    Hraje se delší dobu bez přerušení, a to především v útočném pásmu Magnitogorsku, který je i nadále lepším celkem.

13:49
    Georgij Ivanov už chtěl zasouvat kotouč podél levé tyče. Na poslední chvíli dobře zasáhl jeden z domácích obránců. Přesilovka Jaroslavle je u konce.

13:25
    Rušan Rafikov dostal nabito do pravého kruhu. Jeho dělovka bez přípravy skončila na zadním hrazení. Následně se domácím podařilo puk vyhodit.

12:47
    Jaroslavl zatím nehraje přesilovku vůbec dobře. Aktuálně musí hokejisté v bílo-červených dresech rozehrávat zpoza vlastní svatyně.

12:30
    Metallurg mohl dokonat obrat při vlastním oslabení! Maxim Karpov ujel po pravé straně úplně sám na branku. V závěru svého sóla poslal přízemní pokus přímo do lapačky Isajeva.

11:49
    Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Pavel Akolzin – 2 min., hrubost).

11:49
    Jussi Olkinuora musel ukrýt před dotírajícími "kohouty" kotouč pod lapačkou. Následně vznikla menší strkanice, po níž se bude vylučovat.

11:33
    Hra se po proměněné přesilovce Magnitogorsku trochu uklidnila. Kotouč se teď stehuje z jedné strany na druhou, avšak bez výraznějšího efektu.
    10:35 Nikolaj GOLDOBIN - 1:1

10:35
    Další přechod do pásma už byl v podání Magnitogorsku úspěšnější! Hultström posunul kotouč od modré lajny na levou stranu a NIKOLAJ GOLDOBIN vystřelil z kruhu pro vhazování na bližší tyč nad vyrážečku Isajeva. Asistence: Linus Hultström.

09:57
    Magnitogorsk kombinoval, ke střele se ale nedostal. Nyní Lokomotiv vyhodil puk až k protější brance a může vystřídat.

09:22
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Barancev – 2 min., hákování).

09:22
    Velká skrumáž před Isajevem gólem neskončila. Jaroslavl i tak čekají zřejmě krušné chvilky, neboť bude čelit přesilové hře.

08:48
    Semjon Košelev pouze posunul kotouč do pásma a zamířil na střídačku. Hrát mohou hosté, kteří zatím dokázali vytěžit z minima maximum.

07:58
    Časomíra ukrojila jen několik málo vteřin a znovu je pískáno hostující vyhození přes všechny čáry.

07:52
    Další pokus o rychlý přechod do útoku skončil v podání Jaroslavle zakázaným uvolněním.

07:40
    Jaroslav podnikla rychlý protiútok, na jehož konci byla dělovka Alexeje Marčenka. Krátce po buly musel Jussi Olkinuora likvidovat rovněž pokus Brandona Gormleyho.

07:15
    Pořád stejný obrázek. Magnitogorsk je v pásmu soupeře a snaží se něco vymyslet. Arťom Zemčonok pálil z pravé strany jen do brankářova betonu.

05:47
    Hra pokračuje po komerční pauze, a sice vhazováním ve středním pásmu.

05:38
    Arťom Minulin vyslal střelu z levé strany. Před brankou Jaroslavle se utvořila menší skrumáž, z níž se snažil dorážet Anatolij Nikoncev. Hosté situaci přečkali bez újmy na skóre, druhý jmenovaný zařízení těsně minul.

04:49
    Semjon Košelev se rozjel na pravé straně. Proti čtyřem protihráčům ale neměl šanci na úspěch, a tak kotouč jen nahodil. Následně jej hosté vyvezli z pásma.

04:10
    Magnitogorsk už opět kombinuje v útočné třetině. Domácí favorit chce na inkasovanou branku rychle odpovědět.

03:41
    Domácí akci vedenou po pravém křídle zastavil hvizd rozhodčího, který spatřil ofsajd.
    02:29 Jegor KORŠKOV - 0:1

02:29
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Navzdory domácí aktivitě jdou do vedení hosté! Pavel Kraskovskij při vhazování v levém kruhu jen lehce posunul kotouč na JEGORA KORŠKOVA a ten zaskočil Olkinuoru pohotovou křižnou ranou na vzdálenější tyč. Asistence: Pavel Kraskovskij.

02:22
    Krátce po vyhraném buly to Rušan Rafikov zkoušel znovu. Také tentokrát byl Jussi Olkinuora na svém místě. Po zakázaném uvolnění následuje další vhazování před domácí brankou.

02:16
    Poprvé musel zasahovat také Jussi Olkinuora, jenž v brankovišti nadvakrát krotil Rafikovovu dělovku od modré čáry.

01:43
    Magnitogorsk je v úvodu zápasu hodně aktivní. Denis Zernov si na pravém kruhu přehodil puk na bekhend. Hledal jím skulinku mezi betony Isajeva, ten ale včas zavřel dvířka.

01:10
    Philippe Maillet si na pravém křídle navedl puk na střelu zápěstím z vrcholku kruhu. Tu poslal do hrudi Isajeva. Ten schoval touš v lapačce.

00:41
    Metallurg se usadil v pásmu a nakonec z toho bylo první ohrožení branky. Z levého kruhu vypálil vkleče Semjon Košelev. Daniil Isajev ukryl puk ve výstroji.

00:01

Magnitogorsk bude hrát v modro-oranžových dresech, Jaroslav v bílo-červených.

Hokejisté obou celků jsou nastoupeni na hrací ploše. Halou zní ruská hymna. Za pár momentů začínáme.

Metallurg Magnitogorsk: Olkinuora (Nalimov) – Zemčonok, J. Jakovlev (C), Hultström, J. Chabarov, Minulin, I. Nikolajev, Kvočko, M. Grigorjev – S. Košelev, Currie (A), Čibisov – Goldobin, Maillet, Leipsic – M. Karpov, Zernov, Korostěljov – Akolzin, Nikoncev (A), Korobkin.
    Trenér: Ilja Vorobjov

Lokomotiv Jaroslavl: D. Isajev (Murašov) – A. Marčenko (C), Rafikov, Jelesin, Barancev, M. Osipov (A), Čerepanov, Gormley – Boucher, A. Anisimov (A), Denis Alexejev – Korškov, Kraskovskij, Polunin – J. Averin, Georgij Ivanov, Kajumov – P. Kudrjavcev, Arťom Iljenko, Tesanov.
    Trenér: Igor Nikitin

Rozhodčí: Vasiljev, Kulakov – Galimov, Maximovskij.

Magnitogorsk a Jaroslavl se spolu v tomto ročníku KHL střetnou podruhé. První souboj se uskutečnil 4. listopadu loňského roku a z těsného triumfu v poměru 3:2 se tehdy radoval na domácím ledě Lokomotiv. Ten si již v první polovině utkání vytvořil tříbrankový náskok, který už Metallurg stíhal marně.

Jaroslavl figuruje v tabulce Západní konference na sedmém místě, a to s 55 získanými body. Na devátý Novgorod, který je momentálně na první nepostupové pozici, má k dobru šestibodový "polštář". Rovněž Lokomotiv neoplývá zkraje nového roku optimální formou, když momentálně táhne sérii tří porážek v řadě. Naposledy prohrála Jaroslavl ve středu v Čeljabinsku, a sice 3:4 po prodloužení.

Nejproduktivnější hráči týmu
    1. Reid Boucher (USA) 12+15
    2. Denis Alexejev (RUS) 11+15
    3. Alexej Marčenko (RUS) 4+21

Magnitogorsk se v tabulce Východní konference nachází s 68 získanými body jen o bod na druhém místě za vedoucím Čeljabinskem. Jde o první dva kluby, které mají již nyní jistou účast ve vyřazovacích bojích. Metallurg konferenci vévodil, z posledních čtyř utkání ovšem vyhrál jediné. Naposledy Magnitogorsk odjel předevčírem s prázdnou z Nur-Sultanu. V kazašské metropoli prohrál nejtěsnějším rozdílem 2:3.

1. Philippe Maillet (CAN) 15+23
    2. Nikolaj Goldobin (RUS) 15+22
    3. Andrej Čibisov (RUS) 19+15 a Brendan Leipsic (CAN) 15+19

Hezké páteční odpoledne. Kontinentální hokejová liga má dnes na programu celkem sedm střetnutí. V tomto textovém přenosu se podrobněji zaměříme na souboj mezi týmy Metallurg Magnitogorsk a Lokomotiv Jaroslavl. Za mírné papírové favority jsou bookmakery sázkových společností považováni hráči domácího mužstva.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 11. Goldobin (Hultström), 18. Nikoncev (Akolzin, Zemčonok), 19. Zernov (Korostěljov, M. Karpov) – 3. Korškov (Kraskovskij)

Rozhodčí: Vasiljev, Kulakov – Galimov, Maximovskij