Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Cheb – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Příbram – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Opava – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 7:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 1:9 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Baník Příbram
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Kobra Praha
Sobota 22.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Příbram • 2. liga skupina Jih (ČR) • 33. kolo

58:07
    Pozor, tohle možná bude klíčový moment střetnutí! Jakub Káník (PRI) je po tvrdém zákroku na hostujícího kapitána Bříšku trestán za hrubost.

49:39
    Kobru čeká další nepříjemná pasáž hry, ruský forvard Daniil Petrov (KOB) je trestán za hákování.

40:00
    Domácí poslední část začnou oslabením, po emotivním závěru je za sekání vykázán David Zdeněk (PRI).

18:09
    Hostující početní výhoda končí předčasně, po podrážení Tomáše Dudy (KOB) se poměr sil vyrovnává.

17:04
    Přesilovku si před přestávkou vyzkouší také Kobra, Marcel Hlaváček (PRI) jde ven za držení.

14:05
    Další přesilovka pro Baník, za držení na trestnou lavici na dvě minuty usedá Kristián Ženíšek (KOB).

07:17
    První přesilovku soupeřům nadělil Lukáš Tondr (KOB), který byl vykázán za hákování.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 17. Panna (Grubner, Josefus), 19. Zdeněk (Rohlík, Svoboda), 52. Bečvář (Gengel, Rohlík), rozh. náj. Malý – 1. Petrák (Bříška), 27. Zídek (Petrov), 54. Čech (Heldák, Hrubý)

2:1   Václav Zídek (KOB)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Hlaváček, Malý, Jelínek, Grubner, Zdeněk – Rohlík (A), Tlačil, Bečvář, Chlouba, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch, Seniov, Svoboda.
    Trenér: Pavel Marek.

HC Kobra Praha: Ondrík (Iljev) – Ženíšek, Duda, Holý, Svach, Zmeškal, Knesl, Janda – Čech, Bříška (C), Tondr, Petrov, Petrák, Heldák, Ksandr, Zídek, Hrubý, Havrda.
    Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček.