Pittsburgh – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Colorado 4:6 (kon.)
Dallas – Washington 0:5 (kon.) | Arizona – Boston 1:2 (kon.) | Ottawa – Anaheim 1:2 (kon.)
Philadelphia – Los Angeles 4:3 (po pr.) | St. Louis – Winnipeg 1:4 (kon.)
Dallas Stars
0:5 (0:3, 0:2, 0:0)
Washington Capitals
Sobota 29.01.2022, 03:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

26:03
    Pro Dallas se nyní obětoval kapitán. Jamie Benn se drze vetřel do brankoviště, John Carlson jej zastavil vysokou holí a dostane čtyřminutový trest. Hned dvojnásobná přesilovka čeká Stars po reklamním přerušení.

15:07
    Nyní mají šanci na snížení hráči Dallasu, protože Carl Hagelin zezadu stáhnul Joea Pavelskiho a odsedí až dvě minuty za podrážení.

07:21
    Vylučuje se opět na domácí straně. První přesilovku využili hosté po deseti vteřinách, uvidíme, zda po komerční pauze laťku sníží. Bude chybět zadák Miro Heiskanen, který držel McMichaela za brankou.

01:19
    Hosté si nyní stěžovali na jasné podrážení Roopeho Hintze, nakonec je sudí vyslyšel. Dvě minuty za podrážení.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 2. T. Wilson (Bäckström, Kuzněcov), 8. Carlson (Kuzněcov, Bäckström), 14. T. van Riemsdyk (McMichael, Snively), 33. McMichael (Eller, J. Schultz), 37. Bäckström (D. Orlov)

Dallas Stars: Holtby (41. Oettinger) – R. Suter, M. Heiskanen (A), Lindell (A), Hakanpää, Sekera, J. Klingberg (A) – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Jamie Benn (C), Seguin (A), Gurjanov – Kiviranta, Peterson, A. Radulov – Kero, Faksa, Glendening.
    Trenér: Rick Bowness

Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Fehérváry, Carlson (A), D. Orlov, J. Schultz, Irwin, T. van Riemsdyk – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson (A) – Sheary, Bäckström (A), Sprong – McMichael, Eller, Snively – Hagelin, N. Dowd, Hathaway.
    Trenér: Peter Laviolette

Rozhodčí: Schrader, Pochmanara – J. Johnson, Kovachik

Diváci: 18532