Cádiz – Celta Vigo 0:0 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 0:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Osasuna 0:3 (kon.)
Atlético – Getafe 4:3 (kon.)
Villarreal CF
0:0 (0:0)
Real Madrid
Sobota 12.02.2022, 16:15 • Estadio de la Cerámica, Villarreal • Španělská LaLiga • 24. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:12:23)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:9.

Utkání končí bezbrankovou remízou, byť v zápase bylo k vidění poměrně velké množství šancí. Jestliže v první půli měl více šancí Villarreal, tak ve druhém poločase to v podstatě bylo pouze na jednu branku až do nějaké zhruba sedmdesáté minuty. Real poté provedl hned několik změn v sestavě a tím se jeho tlak zastavil.

90+4

90+2
    Statistika držení míče – 46% : 54%.

90+1
    Pervis Estupiñán (Villarreal) se dral do zakončení, ale za obranu Realu si naběhl z ofsajdového postavení.

90
    Nastavují se tři minuty.

88
    Žlutou kartu dostává Casemiro (Real Madrid CF).

87
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Serge Aurier.

86
    Giovani Lo Celso (Villarreal) zakončil akci svého týmu střelou zpoza vápna, Thibaut Courtois ale v pohodě chytá.

85
    Hosté se dostávají pod tlak i při vlastní rozehrávce, aktivita Villarrealu!

84
    Serge Aurier (Villarreal) se u postranní čáry chystá do hry.

83
    Villarreal s míčem na polovině Realu, jehož aktivita trochu opadla, což může být i těmi střídáními.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Eden Hazard.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Nacho Fernández.

80
    A znovu sledujeme dobývání žluté tvrze v podání Bílého baletu.

78
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Rodrygo.

78
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Luka Modrić.

78
    Bránící Casemiro (Real Madrid) faulován ve vlastním vápně, míč pro Real.

77
    Villarreal se snaží přejít po pravé straně na polovinu soupeře, zatím se to nedaří.