Montpellier – Lille 0:1 (kon.) | Lyon – Nice 2:0 (kon.)
Montpellier HSC
0:1 (0:0)
Lille OSC
Sobota 12.02.2022, 17:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:57:29)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:15.

Je konec. Lille bere důležité tři body po výhře nad Montpellierem 1:0. Největší šanci v první půli měl už ve 4. minutě Téji Savanier, ale jeho pokus k pravé tyči skvěle vyrazil Léo Jardim. Druhá část se také nesla v duchu faulů. V 70. minutě se Ferri dostal ke střele, ale minul. V 77. minutě šli hosté do vedení po brance Xeky. V 85. minutě nejprve rozhodčí nařídila penaltu, ale tu poté odvolala. V nastavení mohl zvýšit náskok Yilmaz, ale domácí brankář jej vychytal.

90+7

90+6
    Nyní došlo ke strkanici po faulu hostů, ale karty se rozdávat nebudou.
    90+5. Omlin vychytal pokus Yilmaze!

90+5
    Burak Yılmaz se dostal po pravé straně do obrovské šance, ale Jonas Omlin jeho zakončení vychytal!

90+4
    Nepřesná přihrávka z první a Montpellier přichází o míč.

90+2
    Jordan Ferri poslal Buraka Yılmaze k zemi a Lille má k dispozici volný kop.

90+1
    Montpellier kombinuje na polovině soupeře, ale po pravé straně nebyla cesta otevřená.