L. Mikuláš – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Senica 5:0 (kon.) | Trenčín – Pohronie 3:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:0 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 12.02.2022, 15:00 • NTC Poprad • Niké liga • 20. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera se s vámi loučím, na shledanou. (16:58:50)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:10.

Je dobojováno. Druhý poločas nám nabídl více gólových příležitostí, ale nakonec žádná příležitost ve vstřelený gól nevyústila. Hosté dohrávali zápas od 68. minuty díky druhé žluté kartě v utkání Georgiose Neofytidise v deseti, tím se oproti prvnímu poločasu změnil obraz hry, ale domácí tuto přesilovku nedokázali využít. Oba týmy si tak do tabulky Fortuna ligy připíší bod a Liptovský Mikuláš bude i nadále na chvostu tabulky držet jednobodový náskok, právě proti Zlatým Moravcům.

90+3

90+3
    Rozhodčí nechává hru plynout i přes nastavení, ale tento zápas skončí bezgólovou remízou.

90+2
    Střelu domácího útočníka Švece z hranice vápna vyrazil na rohový kop gólman Kira!

90+1
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Karol Mondek, přichází Dávid Haspra.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Žlutou kartu vidí Čögley (FC ViOn Zlaté Moravce).

89
    Hosté měli v oslabení další šanci na vstřelení branky! Kyziridis ale příliš dlouho váhal co má s balónem udělat a jeho přihrávka na spoluhráče nakonec neprošla.

88
    Domácí se při hře o jednoho muže na hrací ploše ne a ne dostat ke gólové příležitosti, zápas tak spěje do bezgólové remízy.

87
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Gerát, přichází Patrik Pinte.
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Richard Bartoš, přichází Dragan Andrić.

85
    Lehká nepříjemnost pro domácí, protože jejich kapitán Bartoš zůstal na okamžik ležet na hrací ploše.

83
    Do velké šance se dostal Mondek, ale vracející se Nagy jeho pokus zablokoval.

81
    Rohový kop rozehrával Staš, hosté ho úspěšně dokázali odvrátit na další.

80
    Domácí se teď dožadovali pokutového kopu, obranný zákrok hostů byl ale čistý.

79
    Na dvakrát to zpoza vápna zkoušel jeden z domácích hráčů, napoprvé byl jeho pokus zblokován, napodruhé jeho pokus skončil mimo branku.

78
    Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází František Pavúk, přichází Peter Voško.