Lazio – Bologna 3:0 (kon.) | Neapol – Inter 1:1 (kon.) | Turín – Venezia 1:2 (kon.)
Turín FC
1:2 (1:1)
Venezia FC
Sobota 12.02.2022, 20:50 • Olimpico, Turín • Italská Serie A • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:53:55)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:12.

Je konec. Turín nakonec prohrál s Venezií 1:2.
    Domácí vstoupili do utkání fantasticky, neboť se už v 5. minutě prosadil Josip Brekalo. Následně nám toho hra moc nenabízela, ale ve 39. minutě přišla ojedinělá šance na straně hostů, kteří toho využili a Ridgeciano Haps srovnal na 1:1. Vstup do druhé půle se hostům podařilo famózně, neboť už po pětadvaceti vteřinách se prosadil Črnigoj a otočil zápas. V 90. minutě sice srovnal Belotti, ale nakonec tento gól nebyl uznán pro ofsajd. V 90+8. minutě uviděl červenou kartu Okereke. Následně rozhodčí dal domácím prostor srovnat, ale nakonec ukončil toto beznadějné trápení v 90+14. minutě.
    Turín prohrál s Venezií 1:2.

90+14

90+14
    Magnus Warming poslal špatný centr z pravé strany a je hotovo.

90+14
    Hosté se snažili držet míč na polovině soupeře, ale nakonec je z toho autové vhazování pro Turín.

90+13
    Andrea Belotti se opět snažil dostat ke hlavičce, což se mu podařilo, ale zakončit nikoliv.

90+12
    Andrea Belotti se sice dostal ke hlavičce, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Benátek.

90+12
    Posléze domácí mužstvo získalo další rohový kop, ale tentokrát z levé strany.

90+11
    Simone Zaza se snažil dostat ke hlavičce, ovšem nakonec je z toho rohový kop pro Turín.

90+11
    Ten sice posléze přiletěl z levé strany, ale obrana Venezie jej odvrátila.

90+10
    Domácí drží míč na polovině soupeře, ale zatím si jej pouze přihrávají a nemohou se dostat k centru.

90+9
    Turín se snažil dostat míč do vápna, ale obrana Benátek odkopla balón daleko od své svatyně.
    90+8. Červená karta Okerekeho.

90+8
    Hlavní rozhodčí nakonec ukázal červenou kartu Davidu Okerekemu, který přišlápl v souboji s Linettym nohu soupeři! To jsou zvraty.

90+7
    Nyní je hra znovu přerušená a rozhodčí se jde podívat, jestli faul Linetteho nebyl na červenou!

90+5
    Karol Linetty naplno trefil Okerekeho a uviděl od sudího žlutou kartu, ovšem ta mu následně byla zrušená.

90+4
    Gól není uznán! Hlavní rozhodčí po čtyřech minutách neuznal branku Andrea Belottiho, neboť se Tommaso Pobega jednou nohou nacházel v ofsajdu!