AC Milán – Sampdoria 1:0 (kon.) | Empoli – Cagliari 1:1 (kon.) | Janov – Salernitana 1:1 (kon.)
Hellas Verona – Udinese 4:0 (kon.) | Sassuolo – AS Řím 2:2 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 1:1 (kon.)
Empoli FC
1:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Neděle 13.02.2022, 15:00 • Stadio Carlo Castellani, Empoli (ITA) • Italská Serie A • 25. kolo

71
    Răzvan Marin rozšiřuje řadu karetně potrestaných hráčů. V posledních minutách se rozhodně nehraje v rukavičkách.

40
    João Pedro poslal v souboji k zemi Szymona Żurkowského a na další zákroky už si bude muset dávat velký pozor. Inkasoval totiž žlutou kartu.

2
    Tak to bylo rychlé. Petar Stojanović inkasoval za faul na obranné polovině hned ve druhé minutě žlutou kartu. Následovat bude zajímavá standardka hostů.