Ústí n/L – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 2:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 4:2 (kon.)
Havířov – Vsetín 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 5:4 (po pr.) | Benátky n/J – Kadaň 5:0 (kont.)
Kolín – Šumperk 1:2 (po pr.) | Třebíč – Litoměřice 0:1 (kon.)
HC Frýdek-Místek
5:4 (3:0, 0:3, 1:1 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 19.02.2022, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 47. kolo

59:40
    Menšík zahákoval Bartoše a domácí si v závěru třetí třetiny zahrají přesilovou hru.

52:29
    Krenželok byl zasažen u mantinelu holí do obličeje, provinilcem je Jakub Illéš. Byla to prudká rána.

47:00
    Domácí si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty za krosček putoval na trestnou lavici Filip Eliáš.

42:46
    Menšík neobešel u mantinelu Tepera, vzápětí Havránek zasáhl holí do tváře Šedivého a domácí si zahrají dvouminutovou přesilovou hru.

37:43
    Lyszczarczyk zbytečně zahákoval v útočném pásmu Eliáše a domácí jdou znovu do čtyř.

34:13
    Šedivý fauloval před brankou soupeře, který upadl na led a počet hráčů na obou stranách se vyrovná. Šedivý je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

33:37
    Matyáš vystřelil z pravé strany, brankář Žukov puk vyrazil vedle sebe, kam si dojel Matyáš a za brankou byl faulován Rutarem, který jej podrazil.

24:33
    Šlahař v útočném pásmu podrazil Mareše a frýdecko-místecký útočník musí zamířit na trestnou lavici, kde jej čeká dvouminutový trest za podrážení.

19:40
    A teď už ano. U mantinelu přidržel Zadražil Komorskiho a následuje dvouminutové vyloučení za držení.

18:04
    Skořepa z levého kruhu nahodil puk na branku, který pokryl brankář Baroš. Vedle něj Ciura složil na zem Čermáka a jde ven na dvě minuty za nedovolené bránění.

11:07
    Juda přihrál před branku Cachnínovi, ten zkusil bekhendem zakončit, ale neuspěl. Vzápětí byl podražen Martynkem a hosté si zahrají první přesilovou hru.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 4. D. Krenželok (David Bartoš, O. Šedivý), 7. O. Šedivý, 14. Kurovský (M. Zbořil, Lyszczarczyk), 55. Lyszczarczyk (Teper, Komorski), 64. Kurovský (O. Šedivý) – 23. Illéš (Cachnín), 24. T. Havránek (Menšík, Eliáš), 39. Illéš (Kowalczyk), 59. T. Harkabus (Čachotský, M. Zadražil)

HC Frýdek-Místek: Baroš (Foltán) – D. Krenželok, Teper, M. Zbořil, Ogurcov, Ciura, Matyáš, Korím – O. Šedivý (A), David Bartoš, Šlahař – Lyszczarczyk, Komorski, Kurovský – Christov (C), Peterek, Martynek (A) – M. Hrubec, Klimša, Ján Blaško.
    Trenér: Trličík.

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, A. Rutar, Kachyňa, Zeleňák, Eliáš – Čachotský (C), Skořepa, P. Čermák – T. Harkabus, M. Zadražil, Helt – Cachnín, M. Juda, Illéš – T. Havránek, Menšík, F. Seman.
    Trenér: Ujčík.

Rozhodčí: Skopal, Koziol – Měkýš, Vašíček.