Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Columbus – Los Angeles 3:4 (po pr.)
Carolina – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Buffalo – Minnesota 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:4 (po pr.)
Anaheim – Vegas 4:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago 4:3 (kon.)
Arizona – Ottawa 8:5 (kon.)
Buffalo Sabres
5:4 (1:1, 1:0, 3:3)
Minnesota Wild
Sobota 05.03.2022, 01:10 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne a napočtenou někdy příště! (03:56:31)

Dnešní utkání sledovalo 8 462 diváků.

Buffalo přežilo nervy drásající třetí třetinu a po šedesáti minutách urputného boje s Minnesotou bere všechny body! Wild dnes byli o něco málo lepším týmem a téměř osm minut v poslední periodě vedli, náskok si ale neudrželi až do konce a KeyBank Center tak dnes opustí s prázdnou. Oproti tomu Šavle si po překvapivém vítězstvím nad Torontem připisují další cenný skalp papírově silnějšího soupeře.

Tři hvězdy utkání
    1. Jeff Skinner (BUF) – 2+0
    2. Casey Mittelstadt (BUF) – 1+1
    3. Rasmus Dahlin (BUF) – 0+2

Česká a slovenská stopa
    Do utkání nezasáhl žádný český či slovenský hráč.

60:00
    V KeyBank Center už zazněla siréna, na ledě je ale k vidění ještě jedna poslední skupinová strkanice! Rozhodčím se daří situaci dostat pod kontrolu.

59:41
    Mittelstadt opouštěnou svatyni netrefil, puk po jeho nahození místo toho zajel za brankoviště.
    59:28 Kirill KAPRIZOV - 5:4

59:28
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak pozor, možná ještě není konec! Wild se rozhodli znovu vsadit na powerplay a tentokrát už jim to vyšlo, z modré čáry Andersona prostřelil KIRILL KAPRIZOV a dodal na hostující hokejky aspoň trochu naděje – 5:4! Asistence: Kevin Fiala, Jonas Brodin.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!
    58:54 Victor OLOFSSON - 5:3

58:54
    Sabres právě vstřelili branku!
    Dovolím si říct, že je rozhodnuto! Z hranice vlastního pásma prázdnou klec Wild zasahuje VICTOR OLOFSSON, Buffalo vede o dva góly – 5:3! Asistence: Peyton Krebs.

58:38
    Kähkönen opouští brankoviště, Minnesota už nemá co ztratit a hraje vabank!

57:56
    Buffalo má hru plně pod kontrolou, hosté ale začínají kousat. Vzdávat se ještě rozhodně nechtějí.

57:29
    Sabres tlačí na svatyni Minnesoty a snaží se si pojistit čerstvě nabytý náskok, hostující obrana se bude muset hodně rychle zkonsolidovat.
    56:40 Jeff SKINNER - 4:3

56:40
    No, tak tohle je hodně nepříjemná situace pro Minnesotu! Tuch u mantinelu vybojoval puk a posunul ho na rozjetého JEFFA SKINNERA, který sice na první pokus neuspěl, ale následnou dorážkou pryž zavěsil pod horní tyč – 4:3! Bez asistence.

55:55
    Thompson neustál souboj s Boldym a v útočném pásmu byl oddělen od kotouče.

55:17
    Shawovo nahození z modré čáry zadunělo o Andersonovu vyrážečku a přistálo v rohu kluziště.

54:46
    Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes pět minut, momentálně sledujeme vyrovnanou hru.

Střely na branku: 35 – 30.

53:53
    Goligoskimu se v tu nejhorší možnou chvíli zlomila hůl. Projektil hostujícího zadáka z modré čáry postrádal jak razanci, tak přesnost.

53:15
    Pysyk nahazuje puk do útočného pásma, Sabres se tam znovu pokusí aspoň na chvíli zakořenit.
    52:20 Jeff SKINNER - 3:3

52:20
    Zničehonic přichází vyrovnání, domácí jsou s velkou dávkou štěstí zpět ve hře! Kotouč se po nahození jednoho z hráčů Šavlí od plexiskla odrazil před brankoviště, naprosto ideálně pro JEFFA SKINNERA, který jej doklepl za Kähkönena – 3:3! Asistence: Tage Thompson.

52:09
    Asplundovo nahození Kähkönena trochu potrápilo, gólman Minnesoty však nakonec puk dostal pod kontrolu. Dění je znovu na chvíli přerušeno.

51:27
    Hosté mají nyní více ze hry a celkem hravě kráčí směrem k zisku dvou bodů, Buffalu se nedaří založit nějaký efektivnější protiútok.

50:56
    Rozšířit hostující střelecké portfolio chtěl z kruhu Foligno, ale jeho zakončení bylo zblokováno.

Střely na branku: 32 – 30.

50:12
    Fiala vyklepl puk ven ze svého obranného pásma, Sabres se budou muset do útoku probojovat znovu.

49:35
    I nadále se tak hraje ve formátu pět na pět, ani jednomu týmu se nedaří se usadit v útoku.

48:46
    Cody Fitzgerald (BUF) a Mason Shaw (MNS) jsou na pět minut mimo hru. Chvíli to vypadalo, že Wild dostanou ještě nějaký trest navíc, nakonec tomu ale tak není.

48:44
    Poslední dějství v KeyBank Center okořenila bitka, Fitzgerald v průběhu několika vteřin poslal k zemi Shawa! Oba zamíří na lavice hanby.

47:41
    Ani dva domácí hráči nezvládli zastavil Kaprizova, který puk bez nejmenších komplikací pronesl až na kruh.

Střely na branku: 31 – 29.

46:57
    Míříme do další komerční přestávky, další vhazování proběhne před domácím brankovištěm.

46:28
    Hra se znovu pomalu začíná vyrovnávat, Buffalo se zřejmě vzpamatovává z šoku a snaží se bojovat.

45:27
    Sabres nyní působí hodně opařeně a vůbec se jim nedaří na inkasované trefy zareagovat, Minnesota kompletně ovládá hru a drží jí před Andersonem.
    44:59 Kirill KAPRIZOV - 2:3

44:59
    Wild v průběhu asi minuty a půl kompletně otáčí vývoj utkání! Početní výhodu naplno využil KIRILL KAPRIZOV, který zachytil přihrávku z modré, popojel na kruh a přesnou střelou k tyči překonal Andersona – 3:3! Asistence: Jared Spurgeon, Matt Boldy.

44:22
    Kaprizov trestuhodně ztratil puk ve vlastním pásmu a málem jej převzal Couzens, na poslední chvíli se ale k uvolněnému kotouči dostal jeden z domácích.

43:51
    Po držení Roberta Hägga (BUF) vznikla před klecí Buffala skupinová strkanice, trestán však bude jen domácí borec. Minnesota bude mít přesilovku.
    43:20 Kevin FIALA - 2:2

43:20
    Snad hned první hostující střela na branku ve třetí třetině končí v síti, v Buffalu začínáme zase od začátku! O vyrovnání se tentokrát postaral KEVIN FIALA, jehož projektil z hranice útočného pásma zamířil přesně nad nataženou lapačku domácího gómana – 2:2! Asistence: Frédérick Gaudreau, Alex Goligoski.

42:53
    Sabres mají ve třetí části zatím jasně navrch, Wild se po ubráněném oslabení snaží s domácími srovnat krok. Zatím bezúspěšně, Kähkönen je pod tlakem.

42:06
    Hartman poslal krátkou přihrávkou do zakončení Kaprizova, který ale z kruhu trefil jen mantinel.

41:32
    Minnesota je v plném počtu, její brankoviště je ale stále pod tlakem. Kähkönen nemá ani sekundu klidu.

41:01
    Stejný domácí borec to teď zkusil podruhé, tentokrát z kruhu. Jeho střela byla zblokována.

40:27
    Skinnerova rána byla sice razantní, ale mířila jen do betonu připraveného strážce svatyně Wild.

40:09
    Začala třetí třetina, hosty čeká ještě více než minuta hry ve čtyřech. Buffalo míří do útoku.

40:01

Buffalo po dvou třetinách vede nad Minnesotou o jednu branku a pokud nadějně rozehraný souboj dotáhne do vítězného konce, klíčem k jeho úspěchu budou výborně zahrané přesilovky. Wild jsou při hře v plném počtu o něco málo lepší, jakmile se však dostanou do čtyř, těžko se domácímu náporu brání. Uvidíme, jestli se hostům po pauze povede duel zdramatizovat.

Využití přesilovek: 2/2* – 0/1.

(* – Přesilovka Buffala bude po pauze pokračovat.)

Další třetina začne přibližně ve 2:57.

40:00

39:46
    Kulikov ranou z modré těsně po vhazování Andersona překvapil, gólman Buffala vyrazil puk do rohu.

39:09
    Tentokrát půjdou do čtyř zase hosté, za držení jde na dvě minuty ven Brandon Duhaime (MNS).

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

38:48
    Eakin se za pár sekund vrátí na ledovou plochu, tuhle přesilovku si hosté za rámeček nedají.

38:06
    Obrovská minela Wild! Asplund s Couzensem ve vlastním oslabení vyrazili sami na Kähkönena, který zakončení druhého jmenovaného vytěsnil mimo nebezpečí!

37:31
    Minnesotě se zatím nepodařilo se pořádně rozestavit v útočném pásmu, Anderson dosud nemusel zasahovat.

37:07
    Kotouč se pomalu šourá za hostující svatyni, domácí oslabení zahájili dobře a hned vyhodili.

36:52
    Početní výhodu si vyzkouší také Minnesota, Cody Eakin (BUF) je vykázán za hákování.

36:42
    Dewar byl v dobré pozici, Anderson si ale se zakončením z hranice brankoviště poradil.

35:40
    Hartmanova prudká rána se od horní tyče odrazila na hůl volného Kaprizova, který pak přestřelil! Infarktový moment pro Sabres!

34:58
    Po bleskové akci Buffala se dopředu dostal Tuch, jehož projektil z kruhu zaplul do Kähkönenovy výstroje.

Střely na branku: 21 – 20.

34:37
    Krebs už se radoval ze vstřelené branky, Kähkönen ale vytáhl z rukávu parádní zákrok a samotnou špičkou betonu vyrazil jeho lehkou dorážku k pravé tyči! To bylo těsné!

33:47
    Samuelssonovu přihrávku před brankoviště, která zřejmě mířila na Spurgeona, zachytil protihráč.

33:13
    Obrana Minnesoty teď trochu zaspala, dravý domácí útok Kähkönena potrápil dvěma dorážkami z hranice brankoviště. Buffalo dnes hraje dobře.

32:52
    Kotouč opět vyletěl až nad mantinel, tentokrát se ale bude vhazovat na opačném konci plochy.

32:22
    Sledujeme klidnější pasáž hry, kterou nyní kouskuje jedno přerušení za druhým. Aktivnější jsou Wild.

31:53
    Oba týmy blokují zakončení jako na běžícím páse, ochranné sítě nad brankami dostávají zabrat. Po Kaprizovově projektilu se vlnila ta za Andersonem.

31:30
    Z domácího konce hrací plochy se ozvalo dunění betonu, Anderson má na kontě další zákrok.

30:58
    Spurgeon nedosáhl na přihrávku, Buffalo se ujímá kotouče a vyváží jej ven ze své obranné zóny.

Střely na branku: 19 – 19.

30:29
    Utkání se přelilo do své druhé poloviny, Asplundův projektil od Kähkönena vyletěla nad mantinel.

29:42
    Sabres se nyní ubránili, měli ale namále! Spurgeon totiž střelou z kruhu trefil tyč!

29:08
    Minnesota se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, houževnatá domácí defenzíva jí ale nedává ani centimetr ledu zadarmo. O vše musí bojovat.

28:44
    Po delší době nyní musel být ve střehu také Anderson, který čelil Spurgenově ráně z kruhu.

27:51
    Tuch nabídl puk na mezikruží Thompsonovi, dvojice bránících protihráčů ale měla celou akci přečtenou a na domácího forvarda se okamžitě pověsila.

27:19
    Tahle rozehrávka ze středního pásma se hodně nepovedla, puk zaletěl až do ochranné sítě nad hostujícím brankovištěm. Hra bude pokračovat vhazováním v neutrální zóně.

Střely na branku: 15 – 17.

26:55
    Šavle vstřelená branka nabudila, Kähkönen nyní musí být takřka konstantně ve střehu.
    26:01 Kyle OKPOSO - 2:1

26:01
    Početní výhody dnes domácím jdou! Po sérii přihrávek pálil Mittelstadt a ač Kähkönen na jeho ránu stačil zareagovat včas, na následnou dorážku KYLA OKPOSA už byl krátký. Buffalo se znovu dostává do vedení – 2:1! Asistence: Casey Mittelstadt, Rasmus Dahlin.

25:49
    Sabres pořádně zatlačili na soupeřovu branku, Wild to však zvládli a vyhodili puk ven z pásma.

25:16
    Dahlin poslal puk na pravý kruh Thompsonovi, následnou ránu připravený Kähkönen vyrazil betonem.

24:50
    Minnesota se po buly rychle dostala ke kotouči a bez váhání ho vymrštila daleko od své klece.

24:32
    Další přesilovka pro Buffalo, Jonas Brodin (MNS) před svou klecí okatě zahákoval Tucha.

23:58
    Dění se přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý, sledujeme vyrovnanou hru bez větších šancí.

23:27
    Kaprizov zachytil rozehrávku Šavlí ve středním pásmu, Wild se mohou bleskově vrátit dopředu.

22:45
    Duhaime krátkou přihrávkou našel u pravé tyče Erikssona Eka, který z pozice u pravé tyče puk tečoval jen těsně mimo branku!

21:58
    Domácí ovšem trápí koncovka, Kähkönen má minimum práce. Příliš vytížený není ani Anderson, oba týmy se po pauze na ledě ještě rozkoukávají.

21:30
    Buffalo si zatím ve druhé třetině počíná dobře, kvalitně brání a rychle se přesouvá do útoku.

20:46
    Pod první ránu druhé třetiny se podepsal Thompson, který z kruhu nastřelil jen Kähkönenův hrudník.

20:20
    Brysonova nepřesná přihrávka před brankoviště se od mantinelu odrazila až za Kähkönena, po odpískaném icingu uvidíme vhazování před domácí klecí.

20:01

První třetina nabídla svižný a relativně vyrovnaný hokej, kterému nerozhodný výsledek sluší. Ani jeden tým zatím v KeyBank Center nemá výraznější převahu, a vše je tak ještě otevřené. Uvidíme, jestli nám prostřední část aspoň trochu poodhalí jméno vítěze dnešního duelu.

19:50
    Buffalo se bez větších komplikací brání pokusům o nápor, úvodní perioda se chýlí ke konci.

19:23
    Minnesota se vlastní chybou připravila o ofenzivní zónu, Goligoski dlouhou přihrávku zachytil až za modrou.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

18:47
    Sabres jsou v závěru o něco málo lepší, jejich střelám však chybí notná dávka kreativity.

18:23
    Kähkönenovi se podařilo potenciálně nebezpečný závar před jeho brankovištěm zneškodnit hned v zárodku, puk skončil pod jeho rukavicí.

17:45
    Folignova nahrávka byla zachycena jedním z hráčů Buffala, který puk hned vrací do útočné třetiny.

17:17
    Kulikov chtěl dlouhou přihrávkou zpoza branky poslat do útoku Dewara, jenže ten jedoucí pryž nezachytil. Na konto Wild putuje další zakázané uvolnění.

16:49
    Hraje se nahoru dolu, po zákroku z dílny Andersona uvidíme buly po pravé straně jeho branky.
    15:25 Ryan HARTMAN - 1:1

15:25
    Tentokrát Anderson včas zasáhnout nestačil, máme vyrovnáno! Kaprizov posunul krátkou přihrávkou puk na hokejku RYANA HARTMANA, který prudkou ranou z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě. Puk cestou do sítě lízl vnitřek tyče a odrazil se do klece – 1:1! Asistence: Kirill Kaprizov, Jared Spurgeon.

14:55
    Bjork vybojoval puk v neutrální třetině a nahodil ho za Kähkönena, kde se o něj nyní bojuje.

Střely na branku: 10 – 12.

14:39
    Anderson udržel svůj tým ve vedení! Kaprizovova střela se od jeho ramene odrazila do brankoviště, přičemž zkušený veterán následně po pryži bez váhání skočil! Chybělo jen pár centimetrů a puk by skončil za čarou, mohlo být srovnáno!

13:59
    Minnesota vyhodila pryž daleko od svého brankoviště a střídá formace, sledujeme hodně opatrnou pasáž hry. Ani jednomu týmu se nechce moc riskovat.

13:12
    Bryson operuje s pukem na hranici středního pásma a vyčkává, až jeho spoluhráči dostřídají.

12:28
    Tuch hravě projel ze své třetiny až na pravý kruh v té soupeřově, jeho následná rána se od Kähkönena odrazila od ochranné sítě.

11:55
    Domací aktivním forčekem drží Minnesotu v její obranné zóně, nedaří se jim se ale dostat k puku.

11:19
    Anderson si na své konto připsal další zákrok, misky pomyslných vah se překlopily na stranu Wild.

10:51
    Po několika nepovedených pokusech Buffala vyhodit puk ven z pásma se ke kotouči dostal Dewar, který Andersona prověřil z hranice kruhu. Zkušený brankář odpověděl betonem.

Střely na branku: 9 – 7.

10:14
    Pěkným zakončením se nyní blýskl Kulikov, který ale střílel z hodně ostrého úhlu a Anderson se zastavením puku neměl příliš práce. Jdeme do komerční pauzy.

09:52
    Sabres jsou nyní aktivnějším celkem na ledě, hosté už nějakou dobu působí poněkud opařeně.

09:20
    Haydenova propagační střela zaletěla přesně do výstroje připraveného minnesotského gólmana.
    08:51 Casey MITTELSTADT - 1:0

08:51
    Šavle využívají přesilovku a na konci deváté minuty se ujímají vedení! Buffalo parádní akcí rozložilo defenzívu Wild a z pozice těsně před pravou tyčí pak puk za bezmocného Kähkönena doklepl CASEY MITTELSTADT – 1:0! Asistence: Rasmus Dahlin, Kyle Okposo.

08:07
    Eriksson Ek vložil svou čepel do křižné přihrávky Krebse, kotouč zaletěl až do poloprázdných ochozů.

07:28
    Kähkönen po Dahlinově střele z modré čelil hned dvěma nepříjemným dorážkám, obrana Minnesoty start oslabení zaspala. Jejich gólman však situaci zachránil, pryž dostal pod kontrolu a přerušil hru.

07:15
    Marcus Foligno (MNS) si nyní před brankovištěm počínal až moc drze a při clonění nedopatřením vrazil do Andersona, az což dostává menší trest.

06:11
    Buffalo rozjelo kombinaci v útočném pásmu, dobře bránící Minnesota ale protihráče nepouští od hrazení.

05:41
    Anderson tentokrát zasahovat nemusel, střela Erikssona Eka z mezikruží šla jen do mantinelu.

05:15
    Sledujeme bitvu o kotouč za Andersonovou klecí, do které je zapojeno hned několik hráčů z obou celků.

04:40
    Pysykova střela, která přišla takřka okamžitě po vyhraném buly, Kähkönena vůbec nepřekvapila.

04:27
    Gaudreau se pokusil proniknout do útoku po křídle, ale bezúspešně. Následný protiútok Buffala hostující gólman zhatil rutinním zákrokem.

03:34
    Další zakázané uvolnění, vhazování před Kähkönenem se bude po pár sekundách opakovat. V KeyBank Center zatím sledujeme hodně ospalý start.

03:09
    Brodinova rozehrávka nenašla zamýšleného adresáta, puk dojel až za Andersona – zakázané uvolnění.

02:41
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, na ledě momentálně vynikají hlavně obrany obou celků.

01:58
    Pod první střelu Buffala se podepsal Krebs, jehož zakončení z hranice brankoviště Kähkönen vyrazil.

01:38
    Merrill zkusil štěstí od modré čáry, Duhaime jeho projektil omylem tečoval do ochranné sítě.

00:58
    Na kotouči je od začátku výhradně Minnesota, které se ale nedaří se na delší dobu usadit vepředu.

00:20
    Úvodní buly bylo vhozeno! Jako první se do útoku dostali hosté, Anderson zatím zasahovat nemusel.

00:01

Buffalo Sabres: C. Anderson (Tokarski) – Dahlin, Bryson, Hägg, Pysyk (A), M. Samuelsson, Fitzgerald – J. Skinner, Tage Thompson, Tuch – R. Asplund, Krebs, V. Olofsson – Mittelstadt, Cozens, Okposo (A) – Bjork, Eakin, Hayden.
    Trenér: Don Granato.

Minnesota Wild: Kähkönen (C. Talbot) – Goligoski, Spurgeon (C), J. Brodin, D. Kulikov, Merrill, Addison – Kaprizov, Hartman, M. Foligno (A) – K. Fiala, F. Gaudreau, Boldy – Duhaime, J. Eriksson Ek (A), Dewar – M. Shaw, N. Sturm, Bjugstad.
    Trenér: Dean Evason.

Rozhodčí: MacDougall, Joannette – McNamara, Gawryletz.

Start utkání je sice naplánován na jednu hodinu ráno našeho času, dá se však předpokládat, že se začne s přibližně desetiminutovým zpožděním.

PŘEDPOKLÁDANÉ SESTAVY

Buffalo Sabres: Anderson – Dahlin, Bryson, Samuelsson, Fitzgerald, Hägg, Pysyk – Skinner, Thompson, Tuch – Mittelstadt, Cozens, Okposo – Asplund, Krebs, Olofsson – Bjork, Eakin, Hayden.

Mimo sestavu: M. Jankowski.

Marodka: H. Jokiharju, W. Butcher, V. Hinostroza, Z. Girgensons, C. Miller, M. Subban, D. Caggiula.

Minnesota Wild: Kahkonen – Goligoski, Spurgeon, Brodin, Kulikov, Merrill, Benn – Kaprizov, Hartman, Zuccarello – Duhaime, Eriksson Ek, Foligno – Boldy, Gaudreau, Fiala – Sturm, Dewar, Bjugstad.

Mimo sestavu: C. Addison.

Marodka: M. Dumba, J. Greenway.

Přesnou podobu sestav obou celků se ovšem dozvíme až těsně před úvodním vhazováním.

PROGRAM VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

Wild mají svému soupeři co vracet. Poprvé v aktuální sezóně na něj narazili v polovině prosince a zdánlivě jednoduchý souboj jim pořádně zhořkl. Dvakrát v něm vedli, Šavle ale v obou případech odpověděly a dotáhly bitvu až do nájezdů, které rozhodl Tage Thompson.

17. 12. 2021: Minnesota – Buffalo 2:3sn.
    2. 3. 2022: Buffalo – Minnesota -:-

MINNESOTA WILD
    3. místo v Centrální divizi
    52 Z, 24–8–3–17, 196:166 (+30), 67 bodů

Minnesota je na tom s formou také bídně, prohrála hned šest z posledních osmi utkání. Její pozice v tabulce se tak stala vratkou – ze třetího místa v Centrální divizi má na Nashville a Dallas jen minimální náskok, a pokud se tak brzy nechce propadnout níž, bude muset zabrat.

Včera v noci proti trápícím se Flyers sice nepředvedla příliš přesvědčivý výkon, dvěma slepenými brankami ve třetí části se jí však podařilo otočit skóre a vybojovat ve Wells Fargo Center plný počet bodů. Dnes ho čeká další slabší soupeř, podaří se mu znovu uspět?

55 Z, 14–3–8–30, 148:196 (-51), 42 bodů

Do konce základní části sice zbývá ještě spousta času, už nyní je však nicméně jasné, že na východním pobřeží Niagarské řeky letos play-off neuvidíme. Po jedenácté v řadě. Šavle prožívají další špatný rok a s dvaačtyřiceti body se krčí až na sedmém místě v Atlantické divizi.

V dosud posledním odehraném zápase se jim nicméně podařilo celkem hravě zneškodnit Toronto a ukončit sérii šesti porážek v řadě. Buffalo si tak možná nemůže dělat velké ambice, papírově silnější soupeře ovšem sem tam zaskočí. Povede se mu i dnešní duel s Minnesotou?