Watford – Arsenal 2:3 (kon.) | Manchester City – Manchester Utd. 4:1 (kon.)
Watford FC
2:3 (1:2)
Arsenal FC
Neděle 06.03.2022, 15:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 28. kolo
    87. Moussa SISSOKO - 2:3

87
    Watford právě vstřelil branku!
    Tak pozor! Watford snižuje a dramatizuje závěrečné minuty utkání! MOUSSA SISSOKO se skvělým zpracováním zbavil obránců a zakončil pod padajícím brankářem Arsenalu.
    52. Gabriel MARTINELLI - 1:3

52
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Festival nádherných branek pokračuje i po změně stran! Arsenal odskakuje do vedení o dvě branky. Zpoza velkého vápna se do míče krásně položil GABRIEL MARTINELLI a jeho rána zapadla mimo dosah domácího brankáře.
    30. Bukayo SAKA - 1:2

30
    Arsenal přidává druhou branku a znovu se dostává do vedení! BUKAYO SAKA nejprve obral o míč statického hráče Watfordu, narazil si se spoluhráčem a parádní střelou vymetl horní roh!
    11. Cucho HERNÁNDEZ - 1:1

11
    Je vyrovnáno! Tohle byla fotbalová paráda! Watford překvapil soupeře akcí z pravé strany. Na povedený centr si ve vápně počkal CUCHO HERNÁNDEZ, který vystřihl parádní nůžky!
    5. Martin ÖDEGAARD - 0:1

5
    Arsenal se po pěti minutách hry dostává do vedení! Celek ze severu Londýna se prosadil po krásné akci. Saka dostal přihrávku na pravou stranu, poslal přihrávku do vápna a MARTIN ÖDEGAARD levačkou uklidil míč k zadní tyči!

Tomáš Kubečka

Branky: 11. Cucho Hernández (Femenía), 87. Moussa Sissoko (Cucho Hernández) – 5. Ödegaard (Saka), 30. Saka (A. Lacazette), 52. Martinelli (A. Lacazette)

Karty:   90+6. Cucho Hernández (WAT) – 58. Soares (ARS), 90+3. Nketiah (ARS)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:9. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 4:11.
    Watford FC: Foster – Femenía, Cathcart, Samir, Kamara – Moussa Sissoko, Lúzá (64. Kayembe), Cleverley (89. Kalu) – Cucho Hernández, Dennis, João Pedro.
    Náhradníci: D. Bachmann – Etebo, Kabasele, Kalu, Kucka, Kayembe, Sema, Masina, Sierralta.

Arsenal FC: Ramsdale – Soares, White, Gabriel, Tierney – Ödegaard (90. Holding), Partey, Xhaka – Saka, A. Lacazette (80. Nketiah), Martinelli (73. Pépé).
    Náhradníci: Leno – Alnaní, Giraud-Hutchinson, Holding, Lokonga, Nketiah, Pépé, N. Tavares, Swanson.

Rozhodčí: Pawson – Betts, West