SP - Smíšená štafeta mužů a žen, Otepää | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta jednotlivců, Otepää | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Kranjska Gora | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Výběr soupeřů 2022 | (pře.) |
Smíšená štafeta, 2x5 a 2x7,5 km, Falun | Vítěz: USA I (kon.) | | | Smíšený týmový sprint, volně, Falun | Vítěz: Švédsko I (kon.) |
Skoky žen HS106, Schonach | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) | | | Skoky mužů HS106, Schonach | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) |
Běh žen 5 km, Schonach | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
Thiago Santos - Magomed Ankalajev | Vítěz: Ankalajev (kon.) |
konec
SP - Smíšená štafeta mužů a žen, Otepää
Vítěz: Norsko
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Norsko 1:19:39 (0+7)
2. Švédsko +22,5 (0+8)
3. Francie +34,6 (0+6)
4. Německo +1:54 (0+6)
5. Česko +2:35 (0+10)
6. Slovensko +3:31 (0+10)
7. Rakousko +4:09 (1+9)
8. Finsko +4:39 (1+12)
9. Švýcarsko +4:57 (1+16)
10. Bulharsko +5:11 (1+7)
11. USA +5:29 (0+13)
12. Rumunsko +5:39 (0+4)
13. Estonsko +5:49 (0+13)
14. Itálie +7:20 (2+13)
15. Slovinsko
16. Polsko
17. Moldavsko
18. Japonsko
19. Lotyšsko
20. Kazachstán - vš. předjety o kolo.
Celkové pořadí Světového poháru smíšených štafet:
1. RUSKO 100
2. BĚLORUSKO 97
3. NORSKO 85
4. RAKOUSKO 84
5. ŠVÉDSKO 83
6. UKRAJINA 79
...
10. ČESKO 61
14. SLOVENSKO 51
Startovní listina:
1 NORSKO (Bakken, Christiansen, Eckhoffová, Tandrevoldová)
2 FRANCIE (Desthieux, Fillon Maillet, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová)
3 ŠVÉDSKO (Nelin, Ponsiluoma, Perssonová, E. Öbergová)
4 NĚMECKO (Rees, Doll, Voigtová, Herrmannová)
5 ITÁLIE (Bormolini, Giacomel, Comolová, Sanfilippová)
6 FINSKO (Ranta, Laitinen, Ederová, Kinnunenová)
7 ČESKO (Krčmář, Štvrtecký, Davidová, Jislová)
8 RAKOUSKO (Komatz, Leitner, Schwaigerová, Zdoucová)
9 POLSKO (Zawół, Guńka, Zbylutová, Żuková)
10 ESTONSKO (Siimer, Ermits, Külmová, Talihärmová)
11 KAZACHSTÁN (Běleckij, Sirik, Kliminová, Bělčenková)
12 ŠVÝCARSKO (Stalder, Weger, E. Gasparinová, Häckiová)
13 SLOVENSKO (Šíma, Sklenárik, I. Fialková, P. Fialková)
14 SLOVINSKO (Dovžan, Bauer, Vindišarová, Klemenčičová)
15 MOLDAVSKO (Makarov, Magazejev, Ivanovová, Stremousová)
16 BULHARSKO (Todev, Iliev, Todorovová, Kadevová)
17 RUMUNSKO (Buta, Flore, Tolmačevová, Čirkovová)
18 LOTYŠKO (Balodis, Patrijuks, Sabuleová, Bulinová)
19 JAPONSKO (Tačizaki, Ozaki, Maedaová, Tanakaová)
20 USA (Doherty, Brown, Reidová, Irwinová)
1. Norsko 1:19:39 (0+7)
2. Švédsko +22,5 (0+8)
3. Francie +34,6 (0+6)
4. Německo +1:54 (0+6)
5. Česko +2:35 (0+10)
6. Slovensko +3:31 (0+10)
7. Rakousko +4:09 (1+9)
8. Finsko +4:39 (1+12)
9. Švýcarsko +4:57 (1+16)
10. Bulharsko +5:11 (1+7)
11. USA +5:29 (0+13)
12. Rumunsko +5:39 (0+4)
13. Estonsko +5:49 (0+13)
14. Itálie +7:20 (2+13)
15. Slovinsko
16. Polsko
17. Moldavsko
18. Japonsko
19. Lotyšsko
20. Kazachstán - vš. předjety o kolo.
Celkové pořadí Světového poháru smíšených štafet:
1. RUSKO 100
2. BĚLORUSKO 97
3. NORSKO 85
4. RAKOUSKO 84
5. ŠVÉDSKO 83
6. UKRAJINA 79
...
10. ČESKO 61
14. SLOVENSKO 51
Startovní listina:
1 NORSKO (Bakken, Christiansen, Eckhoffová, Tandrevoldová)
2 FRANCIE (Desthieux, Fillon Maillet, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová)
3 ŠVÉDSKO (Nelin, Ponsiluoma, Perssonová, E. Öbergová)
4 NĚMECKO (Rees, Doll, Voigtová, Herrmannová)
5 ITÁLIE (Bormolini, Giacomel, Comolová, Sanfilippová)
6 FINSKO (Ranta, Laitinen, Ederová, Kinnunenová)
7 ČESKO (Krčmář, Štvrtecký, Davidová, Jislová)
8 RAKOUSKO (Komatz, Leitner, Schwaigerová, Zdoucová)
9 POLSKO (Zawół, Guńka, Zbylutová, Żuková)
10 ESTONSKO (Siimer, Ermits, Külmová, Talihärmová)
11 KAZACHSTÁN (Běleckij, Sirik, Kliminová, Bělčenková)
12 ŠVÝCARSKO (Stalder, Weger, E. Gasparinová, Häckiová)
13 SLOVENSKO (Šíma, Sklenárik, I. Fialková, P. Fialková)
14 SLOVINSKO (Dovžan, Bauer, Vindišarová, Klemenčičová)
15 MOLDAVSKO (Makarov, Magazejev, Ivanovová, Stremousová)
16 BULHARSKO (Todev, Iliev, Todorovová, Kadevová)
17 RUMUNSKO (Buta, Flore, Tolmačevová, Čirkovová)
18 LOTYŠKO (Balodis, Patrijuks, Sabuleová, Bulinová)
19 JAPONSKO (Tačizaki, Ozaki, Maedaová, Tanakaová)
20 USA (Doherty, Brown, Reidová, Irwinová)
1. Norsko 1:19:39 (0+7)
2. Švédsko +22,5 (0+8)
3. Francie +34,6 (0+6)
4. Německo +1:54 (0+6)
5. Česko +2:35 (0+10)
6. Slovensko +3:31 (0+10)
7. Rakousko +4:09 (1+9)
8. Finsko +4:39 (1+12)
9. Švýcarsko +4:57 (1+16)
10. Bulharsko +5:11 (1+7)
11. USA +5:29 (0+13)
12. Rumunsko +5:39 (0+4)
13. Estonsko +5:49 (0+13)
14. Itálie +7:20 (2+13)
15. Slovinsko
16. Polsko
17. Moldavsko
18. Japonsko
19. Lotyšsko
20. Kazachstán – vš. předjety o kolo. (14:13:53)