Líšeň – Třinec | 2:0 (kon.) |
Francie – Česko | 0:1 (kon.) |
Česko – Gruzie | 1:2 (kon.) |
Vyšehrad – Benešov | 0:0 (zruš.) | | | Rakovník – Vltavín | 0:2 (kon.) | | | Motorlet – Hostouň | 1:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Karlovy Vary | 1:0 (kon.) |
Zbuzany – Zápy | 0:1 (kon.) | | | Jablonec B – Velvary | 0:3 (kon.) | | | Živanice – Pardubice B | 5:0 (kon.) |
Vratimov – Hlučín | 0:5 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Zlínsko | 5:1 (kon.) | | | Kroměříž – Slovácko B | 2:1 (kon.) |
Vrchovina – FKM Vysočina Jihlava | 1:0 (kon.) |
Dubnica – Slovan Bratislava U21 | 0:0 (kon.) | | | Žilina B – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Púchov – Skalica | 1:2 (kon.) |
KFC Komárno – B. Bystrica | 2:1 (kon.) |
konec
Česko
1:2
(0:1)
Gruzie
Aleš Strouha
Branky:
63. Rus – 35. Narimanidze, 77. Parkadze
Rozhodčí: Barbara (MLT) – Vella (MLT), Bell (SCO)
Diváci:
Karty: 40. Pudil (CZE) – 39. Tabatadze (GRU), 60. Tsikolia (GRU) 55. Pudil (CZE)
Neproměněná penalta:
Česko:
Remiáš Jan – Gaszczyk, Paluska, Remiáš Jiří – Horák (60. Hašek), Zachoval (27. Novák), Planka (79. Málek), Stryk (79. Rožánek) – Pudil Adam, Pudil Miloš – Rus
Náhradníci: Baier – Žitný, Hašek, Hunal, Málek, Rožánek, Táborský, Uřica, Novák Jan
Trenér: Jiří Skála
Gruzie: Kopaliani – Gobeshia, Kharchilava, Narimanidze – Khachidze (89. Partsvania), Robakidze, Tsikolia (65. Lordkipanidze), Alibegašvili, Tabatadze (65. Tsetskhladze) – Sigua, Parkadze
Náhradníci: Bediašvili – Chikhadze, Partsvania, Tsetskhladze, Lordkipanidze, Gadilia, Ninidze, Basiladze, Giunašvili
Trenér: George Chitauri
Náhradníci: Baier – Žitný, Hašek, Hunal, Málek, Rožánek, Táborský, Uřica, Novák Jan
Trenér: Jiří Skála
Gruzie: Kopaliani – Gobeshia, Kharchilava, Narimanidze – Khachidze (89. Partsvania), Robakidze, Tsikolia (65. Lordkipanidze), Alibegašvili, Tabatadze (65. Tsetskhladze) – Sigua, Parkadze
Náhradníci: Bediašvili – Chikhadze, Partsvania, Tsetskhladze, Lordkipanidze, Gadilia, Ninidze, Basiladze, Giunašvili
Trenér: George Chitauri
Rozhodčí: Barbara (MLT) – Vella (MLT), Bell (SCO)
Diváci:
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jan Tobias Stryk, přichází Karel Rožánek.
Gruzie se dostává znovu do vedení, když se po přihrávce od Alibegašviliho prosadil LUKA PARKADZE.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Demetre Tsikolia, přichází Dachi Lordkipanidze.
Češi se i v deseti dokázali prosadit a srovnávají na 1:1! Do střelecké listiny se zapisuje DANIEL RUS!
To je nepříjemnost. Český tým prohrává 0:1, když se po rohovém kopu prosadil ALEKSANDRE NARIMANIDZE.
Česko: Remiáš Jan – Gaszczyk, Paluska, Remiáš Jiří – Horák, Zachoval, Planka, Stryk – Pudil Adam, Pudil Miloš – Rus
Náhradníci: Baier – Žitný, Hašek, Hunal, Málek, Rožánek, Táborský, Uřica, Novák Jan
Trenér: Jiří Skála
Gruzie: Kopaliani – Gobeshia, Kharchilava, Narimanidze – Khachidze, Robakidze, Tsikolia, Alibegašvili, Tabatadze – Sigua, Parkadze
Náhradníci: Bediašvili – Chikhadze, Partsvania, Tsetskhladze, Lordkipanidze, Gadilia, Ninidze, Basiladze, Giunašvili
Trenér: George Chitauri
Rozhodčí: Barbara (MLT) – Vella (MLT), Bell (SCO).