Bielefeld – Stuttgart 1:1 (kon.) | Frankfurt – Fürth 0:0 (kon.) | Freiburg – Bayern 1:4 (kon.)
Hoffenheim – Bochum 1:2 (kon.) | Leverkusen – Hertha 2:1 (kon.) | Dortmund – RB Lipsko 1:4 (kon.)
SC Freiburg
1:4 (0:0)
Bayern Mnichov
Sobota 02.04.2022, 15:30 • Europa-Park Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 28. kolo

Po bezgólové první půli jsme ve druhé části dnešního utkání viděli hned pět branek! Nejprve se trefil v osmapadesáté minutě Leon Goretzka, na jeho trefu rychle odpověděl střídající Nils Petersen o pět minut později, pak už se ale střílelo pouze do brány Freiburgu. Po gólech Serge Gnabryho, Kingsleyho Comana a Marcela Sabitzera Bayern nakonec vyhrává jasně 1:4 a do tabulky německé Bundesligy připisuje další 3 body. To je ode mě z tohoto duelu vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního odpoledne. (17:30:47)

90+8
    Domácí fotbalisté už se spíše z povinnosti snaží korigovat skóre, z jejich projevu je ale už zřejmé, že jsou s výsledkem smířeni.

90+6
    Bayern právě vstřelil branku!
    Tohle už snad jinak skončit nemohlo. Nejprve se v samostatném úniku objevil Gnabry, kterého ještě Flekken vychytal. Následně si ale německý reprezentant podržel míč a předložil ho před odrytou bránu MARCELU SABITZEROVI, který se nemýlil – 1:4!

90+6
    Joshua Kimmich se pokusil vystřelit zpoza šestnáctky, jeho rána však chytla špatnou rotaci a končí daleko mimo.

90+5
    Bavorský celek se momentálně ocitá s míčem ve svém držení bezpečně daleko od vlastní svatyně.

90+4
    Vynikající příležitost měl Jamal Musiala, který se snažil efektivně patičkou posunout balón do brány, to se mu ale nepovedlo.

90+4
    Noah Weisshaupt zatáhl za Kimmicha, tento nedovolený zákrok nezůstal bez povšimnutí hlavního arbitra.

90+3
    Freiburg svou šanci nevyužívá, s balónem ve své moci však stále pokračuje.

90+3
    Za svůj nešetrný zákrok vidí Upamecano oprávněně žlutou kartu.

90+3
    Dayot Upamecano fauluje Noaha Weisshaupta na hranici pokutového území, nebezpečná standardka pro domácí.

90+2
    Spolupráce Haberer- Höfler vyšla naprázdno a domácí ztrácí míč, vzápětí se k němu ale rychle vrací.

90+1
    Rozhodčí nastavuje osm minut.

90+1
    Pokračujeme ve hře, domácí kombinují poblíž brány mnichovského celku.

90
    Bohužel se rozhodčí nedobrali žádného rozhodnutí, pravděpodobně přišla ze strany domácích stížnost, že v jeden moment se na trávníku objevilo dvanáct hráčů Bayernu.

90
    Dnešní utkání sleduje 34700 diváků. Je vyprodáno!

88
    Pořád čekáme na rozuzlení celé situace.

Tomáš Kobera

Branky: 63. Petersen (Günter) – 58. Goretzka (Kimmich), 73. Gnabry (Lucas Hernández), 82. Coman (Upamecano), 90+6. Sabitzer (Gnabry)

Karty:   70. Günter (FRE) – 90+3. Upamecano (BAY)

Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 5:10. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:6.
    SC Freiburg: Flekken – Gulde (83. Džong), Lienhart, N. Schlotterbeck – Schmid (69. Siquet), Höfler, M. Eggestein (83. Haberer), Günter (C) – Sallai (62. Petersen), Grifo – Höler (83. Weisshaupt).
    Náhradníci: Uphoff – Haberer, Džong, Petersen, K. Schlotterbeck, Sildillia, Siquet, Weisshaupt.

Trenér: Streich C.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard (72. Gnabry), Nianzou, Upamecano, Lucas Hernández – Kimmich, Goretzka (62. Musiala) – Sané, T. Müller, Coman (85. Sabitzer) – Lewandowski (62. Tolisso, 85. Süle).
    Náhradníci: Ulreich – Gnabry, Musiala, O. Richards, Roca, Sabitzer, Stanišić, Süle, Tolisso.

Trenér: Nagelsmann J.

Rozhodčí: Dingert – Kempkes, Gerach

Diváci: 34700