Přepeře – Živanice 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Teplice B 0:0 (kon.) | Velvary – Ml. Boleslav B 5:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
5:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav B
Sobota 02.04.2022, 16:30Česká fotbalová liga (B) • 19. kolo

19. kolo ČFL B bylo jasnou záležitostí domácích Velvar. Ty se prosadily hned v prvních minutách utkání a ve druhém poločase zcela dominovaly a zasadily hostům další čtyři údery. Vítězstvím se dotáhly na špičku tabulky a stále jsou na dosah čelu tabulky. (18:21:40)

90+1

90
    A Vopat mohl za pár vteřin znovu uniknout, tentokrát mu obrana hostí zkřízila cestu a balón jej připravila.
    87. VOPAT - 5:0

87
    Velvary právě vstřelily branku!
    Tak přecijen bude skóre ještě vyšší. Rozehrávku hostí vystihl LADISLAV VOPAT a šel sám na Lichtenberga. Střelou po zemi na vzdálenější tyč navyšuje již na 5:0.

87
    Domácí se už nikam neženou, toto utkání zvládnou za tři body.

84
    V posledních minutách utkání zkoušela kombinovat Boleslav, jejich útočné snažení překazil Tichý.
    81. RUBEŠ - 4:0

81
    V závěru utkání se znovu prosadily Velvary zásluhou střídajícího JAKUBA RUBEŠE.

78
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Patrik Valenta, přichází Andrii Tsopa.

76
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Petr Šlegl, přichází Jakub Rubeš.

75
    Mladá Boleslav chvíli kombinovala před velkým vápnem Slovanu, k zakončení se opět nedostala.

75
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Tomáš Hájek, přichází Tomáš Král.

73
    Slovan Velvary drží otěže utkání pevně ve svých rukou a hosty k ničemu nepouští.

72
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Ondřej Zahustel, přichází Adam Tichý.

68
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Tomáš Kott, přichází Jan Pek.
    68. DROZDA - 3:0

68
    Velvary zasaují potřetí. Dvakrát v krátkém sledu letěl do vápna hostí centrovaný balón, který dorážel z malého vápna do brány LIBOR DROZDA.

65
    Valenta se řítil po levé straně a zvládl balón dostat na bránu, Lichtenberg jej nadvakrát musel krotit před dotírajícím soupeřem.