Boston – St. Louis 2:4 (kon.) | Toronto – Buffalo 2:5 (kon.) | Florida – Anaheim 3:2 (po pr.)
NY Rangers – Carolina 2:4 (kon.) | Washington – Philadelphia 9:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 1:4 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Edmonton 5:1 (kon.) | Nashville – San Jose 1:0 (po pr.)
Chicago – Los Angeles 2:5 (kon.) | Calgary – Seattle 5:3 (kon.) | Dallas – Tampa 1:0 (kon.)
Vancouver – Vegas 5:4 (po pr.) | Arizona – New Jersey 2:6 (kon.)

3. Jonas Brodin (MIN) 0+0 (04:45:49)

Statistiky: Střely na bránu: 23-28; Zablokované střely: 9-21; Vhazování: 50%-50%; Hity: 12-9; Přesilové hry: 0/3-1/3; Trestné minuty: 18-18.

Kevin Fiala a Ryan Hartman vstřelili shodně dva góly a podíleli se na hladkém vítězství Minnesoty, která porazila Edmonton už pošesté v řadě a z posledních deseti domácích zápasů vyhrála podeváté. Konečný výsledek duelu. Minnesota Wild 5 Edmonton Oilers 1.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

56:58
    Ryan Nugent-Hopkins míchal s pukem u levé tyče, mezi betony Cama Talbota ho ale do sítě bekhendem zasunout nedokázal! Stále stav 5:1.

56:18
    Minnesota má čtyřbrankový náskok, a tak se není třeba divit, že se utkání pouze dohrává. Po souboji ve středním pásmu se puk odrazil na jednu ze střídaček.

54:35
    Hra byla přerušena, protože hokejisté Edmontonu nepřešli správně útočnou modrou čáru a pískalo se postavení mimo hru. Následuje komerční přestávka.

53:56
    Duncan Keith dobře vypálil v levém kruhu pro vhazování a jeho pokus byl tečován, puk se ale po levém betonu Cama Talbota svezl do rohu ledové plochy. Stále 5:1.

52:06
    Minnesota přesilovou hru nevyužila a hned vzápětí jde do čtyř. Po komerční přestávce si zahraje přesilovou hru Edmonton. Vyloučen byl za hákování Jacob Middleton.

50:24
    Dnešní utkání sleduje 19035 diváků.

49:15
    Ryan Hartman dostal po obrovské potyčce ve středním pásmu dvě minuty za napadení a k tomu deset minut za nesportovní chování, zatímco Evander Kane dvě minuty za napadení, dvě minuty za krosček a ještě k tomu deset minut za nesportovní chování. Přesilovka Wild.

48:48
    Kirill Kaprizov se ocitl před bránou Edmontonu z ničeho nic úplně sám a snažil se hokejkou mezi nohama zamířit k levé tyči, Mikko Koskinen ale zasáhl pravým betonem a skóre se nezměnilo!

48:22
    Hra byla přerušena a za stále velkého vedení Minnesoty následuje krátká komerční přestávka. Stav zápasu 5:1.
    45:39 Leon DRAISAITL - 5:1

45:39
    Edmonton právě vstřelil branku!
    LEON DRAISAITL vystřelil zápěstím v pravém kruhu pro vhazování a jeho střela prošla mezi nohama tří hráčů do sítě, včetně brankáře Cama Talbota! Oilers využili přesilovou hru a snížili na 5:1. Asistence: Zach Hyman a Tyson Barrie.

45:12
    Tyson Barrie teď nádherně vystřelil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho pokus mířil do levého horního rohu brány, Wild zachránila tyč!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. F. Gaudreau, 24. K. Fiala (Boldy, D. Kulikov), 30. K. Fiala, 34. Hartman (Kaprizov), 44. Hartman (Jordie Benn, Kaprizov) – 46. Draisaitl (Hyman, Barrie)

Minnesota Wild: C. Talbot (M.-A. Fleury) – Spurgeon (C), J. Middleton, D. Kulikov, J. Brodin, Goligoski, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – K. Fiala, F. Gaudreau, Boldy – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – Jost, Bjugstad, Duhaime.
    Trenér: Dean Evason

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Ceci, Nurse, Bouchard, Keith, Barrie, Kulak – Puljujärvi, McDavid (C), E. Kane – Yamamoto, Draisaitl (A), Hyman – D. Ryan, Nugent-Hopkins (A), Foegele – Kassian, R. McLeod, Brassard.
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: TJ Luxmore, Brian Pochmara. Čároví: Vaughan Rody, Steve Barton

Diváci: 19035