Boston – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 2:6 (kon.) | Tampa – Anaheim 4:3 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Detroit 0:3 (kon.) | Toronto – Washington 7:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 0:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 2:3 (po pr.) | Chicago – San Jose 5:4 (1:0 po s.n.)
Colorado – New Jersey 3:1 (kon.) | Calgary – Vegas 1:6 (kon.) | Vancouver – Arizona 7:1 (kon.)

3. Connor McDavid (EDM) 0+2 (04:48:39)

Statistiky: Střely na bránu: 30-32; Zablokované střely: 7-11; Vhazování: 49%-51%; Hity: 31-30; Přesilové hry: 0/3-2/4; Trestné minuty: 8-6.

Edmonton dokázal přerušit sérii dvou porážek v řadě, když vyhrál zásluhou hattricku Leona Draisaitla na ledě Nashvillu a udržel si tak před ním náskok, který aktuálně činí tři body. Ve třetí třetině zazářil Mike Smith, který předvedl na začátku závěrečné části utkání v rychlém sledu dva spektakulární zákroky lapačkou. Výsledek. Nashville Predators 0 Edmonton Oilers 4.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:43
    Blíží se závěr dnešního utkání a Nashville na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru. Stav činí 0:4.

56:21
    Skvělý zápas dnes hraje také Connor McDavid a Ryan Nugent-Hopkins, kteří si připsali dva body za dvě asistence. Leon Draisaitl má samozřejmě hattrick.

55:35
    Mattias Ekholm vypálil na ose útočného pásma ihned po vhazování od modré čáry a Mike Smith si připsal další úspěšný zákrok. Brankář hostí v závěru stále drží nulu.

55:28
    Predators nevyužili ani třetí přesilovou hru a Edmonton nadále drží čisté konto. Poslední reklamní přestávka.
    55:06 Philip Tomasino málem skóroval z velice ostrého úhlu!

55:06
    Philip Tomasino teď na pravém křídle vystřelil z téměř nulového úhlu a jeho střela se odrazila od přední tyče ven! Mike Smith rychle puk zmrazil.

54:21
    Protiútok Oilers zastavilo postavení mimo hru poté, co v pravém kruhu pálil bez přípravy Filip Forsberg a mířil k přední tyči, Mike Smith šel ale ihned rychle do kolen.

53:09
    Brett Kulak byl vyloučen za hákování a Predators mají příležitost vstřelit alespoň jeden čestný úspěch (0/2).

51:46
    Edmonton ještě navýšil vedení a krátce před koncem zápasu už je zřejmě rozhodnuto. Oilers zastavilo postavení mimo hru a probíhá komerční přestávka.
    51:09 Leon DRAISAITL - 0:4

51:09
    Edmonton právě vstřelil branku!
    LEON DRAISAITL si najel v pravém kruhu na zpětnou přihrávku od Connora McDavida a krásnou střelou zápěstím vymetl nad vyrážečkou Juuseho Sarose vzdálenější levý horní roh brány! Druhá využitá přesilová hra a hattrick! Asistence: Connor McDavid a Ryan Nugent-Hopkins. (0:4)

50:25
    Oilers vypálili na bodu pravého kruhu bez přípravy a jejich rána byla zřejmě na přední tyči zablokována. Juuse Saros přišel o hokejku, hosté toho ale nevyužili.

49:41
    Jérémy Lauzon dostal dvě minuty za držení a Oilers mohou zvýšit náskok během čtvrté přesilové hry.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Draisaitl (Nugent-Hopkins, McDavid), 33. Draisaitl (Hyman), 36. Nurse (E. Kane, Ceci), 52. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins)

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Lauzon, Benning – Tomasino, Johansen, F. Forsberg – Duchene, Mikael Granlund (A), Tolvanen – Jeannot, Sissons, Trenin – Kunin, C. Glass, Cousins.
    Trenér: John Hynes

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Ceci, Nurse (A), Bouchard, Keith, Barrie, Kulak, K. Russell – Puljujärvi, McDavid (C), E. Kane – Yamamoto, Draisaitl (A), Hyman – D. Ryan, Nugent-Hopkins, Foegele – Kassian, R. McLeod.
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: TJ Luxmore, Jean Hebert. Čároví: Devin Berg, Ben O’Quinn

Diváci: 17403