Boston – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 2:6 (kon.) | Tampa – Anaheim 4:3 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Detroit 0:3 (kon.) | Toronto – Washington 7:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 0:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 2:3 (po pr.) | Chicago – San Jose 5:4 (1:0 po s.n.)
Colorado – New Jersey 3:1 (kon.) | Calgary – Vegas 1:6 (kon.) | Vancouver – Arizona 7:1 (kon.)

2. Logan O´Connor (COL) – 1+0
    3. Pavel Francouz (COL) – 26 zákroků (05:38:01)

Pavel Francouz vychytal Avalanche vítězství. Sice v poslední třetině jeden gól inkasoval, ale to nic nemění na tom, že další už za svá záda nepustil a Colorado před domácími fanoušky vítězí 3:1,

59:30
    Rantanen si nestihl vypracovat pozici a rozhodčí přerušují hru.

59:15
    Devils se usazují v útočném pásmu. Francouz měl teď problém zasáhnout proti střele Zachy, protože mu pod nohy spadl spoluhráč.

58:30
    Devils po velké šanci Avalanche zkouší hru bez gólmana.

58:00
    Hamilton v pádu zkusil vystřelit, ale puk nedolétl anina Francouze.

57:10
    Makar posílá kotouč do středního pásma, kde se však netrefil na hoekjkju svého spoluhráče.

56:35
    Po několika minutách se do šance dostalo i Colorado, ale Hammond nakonec nemusel zasahovat a Devils můžou jít dopředu.

55:50
    Aktivita je teď značně větší na straně hostů, kteří se snaží vyrovnat skóre, ale Francouz jim to zatím rozhodně nechce dovolit.

55:00
    Střela domácích nevyšla a New Jersey se znovu ujímá kotouče.

54:20
    Zakázané uvolnění vyhání Devils z útočného pásma.

53:40
    Francouz musel čelit nebezpečné střele Tatara, ale nedopustil, aby skončila za jeho zády.
    51:25 Jesper BRATT - 3:1

51:25
    Devils právě vstřelili branku!
    Už to pro hosty vypadalo ztraceně, pak se ale ke kotouči dostal Zacha, který přihrál před bránu, kde stál JESPER BRATT, který už dokázal Francouze překonat. Asistence: Pavel Zacha.

51:00
    Přečíslení dva na jednoho vyústilo v střelu Makara, pak ještě následovala dorážka Rantanena, ale puk v brance neskončil.

50:30
    I druhá přesilovka je pro Devils minulostí, K tomu domácí celek dostává opuk do obranné třetiny hostů.

49:40
    Francouz přes zakrytý výhled sice netušil, odkud kotouč letí, ale i přes to zasáhl a domácí vyhazují.

48:50
    Devils se ani nestačili dostat ke střele a Colorado znovu vyhazuje.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 24. L. O'Connor (Helm, Manson), 28. Burakovsky (Lehkonen), 35. Lehkonen (Rantanen, Makar) – 52. Bratt (Zacha)

Colorado Avalanche: Francouz (Kuemper) – D. Toews, Makar, Girard, Manson, E. Johnson, Byram – Burakovsky, MacKinnon (A), Rantanen (A) – Lehkonen, Compher, Ničuškin – Newhook, N. Sturm, Aube-Kubel – Cogliano, Helm, L. O'Connor.
    Trenér: Bednar

New Jersey Devils: A. Hammond (Daws) – Severson, Graves, D. Hamilton (A), Bahl, P. K. Subban, Ty Smith – Zetterlund, N. Hischier (C), Šarangovič – Bratt, Mercer, Tatar – Zacha, J. Boqvist, Kuokkanen – Bastian, M. McLeod, Greer.