Boston – Ottawa 2:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 2:6 (kon.) | Tampa – Anaheim 4:3 (po pr.)
Pittsburgh – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Detroit 0:3 (kon.) | Toronto – Washington 7:3 (kon.)
Nashville – Edmonton 0:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 2:3 (po pr.) | Chicago – San Jose 5:4 (1:0 po s.n.)
Colorado – New Jersey 3:1 (kon.) | Calgary – Vegas 1:6 (kon.) | Vancouver – Arizona 7:1 (kon.)
Dallas Stars
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Minnesota Wild
Pátek 15.04.2022, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:51:36)

V oslabení: 0:1

Wild si tedy nakonec odvážejí z Texasu oba dva body za vítězství v prodloužení, ve kterém Minnesota ani nepůjčila puk domácím hokejistům a ve druhé minutě nastaveného času rozhodl o výhře hostujících Gaudreau.

61:40 Frédérick GAUDREAU - 2:3

61:40
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild nakonec rozhodují o bonusovém bodu pro sebe, když Fleury skvěle rozehrál puk před Klingbergem až na útočnou modrou FREDERICU GAUDREAUOVI, jenž poté najel do středu a trefil se přesně ke vzdálenější tyči domácí klece. Asistence: Marc-André Fleury.

61:14
    Wild zatím stále nepustili domácí celek k puku.

60:33
    Brodin vrátil z útočného pásma puk do středu, kde si jej přebral Kaprizov.

60:13
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, a tak jsou na kotouči hokejisté Minnesoty.

60:02
    Čeká nás zřejmě velmi zajímavé prodloužení, protože oba týmy jsou v této činnosti v TOP 3 celé soutěže.

60:01

Stars se hned v první minutě třetí třetiny podařilo srovnat stav tohoto zápasu, když se po druhé v utkání prosadil Robertson. I přes velkou snahu obou týmů už jsme další branku v základní hrací době neviděli, a tak boj mezi Dallasem a Minnesotou musí rozhodnout prodloužení či případné nájezdy.

60:00

59:48
    Stars nakonec jen těsně neudrželi puk ve svém útočném pásmu a už je tedy jasné, že se půjde do prodloužení.

59:20
    Poslední minutu třetí třetiny se hraje v obranném pásmu Minnesoty, ale Dallasu se nedaří ohrozit Fleuryho.

58:42
    Raffl se snažil překvapit Fleuryho střelou z hodně velkého úhlu, kterou si však hostující brankář pohlídal.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 27. J. Robertson (Hintz, Pavelski), 41. J. Robertson (Hintz, M. Heiskanen) – 3. K. Fiala (F. Gaudreau, Boldy), 32. K. Fiala (F. Gaudreau), 62. F. Gaudreau (M.-A. Fleury)

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – R. Suter, M. Heiskanen, J. Klingberg, Lindell, Hanley, Hakanpää – J. Robertson, Pavelski, Jamie Benn – Hintz, Seguin, Gurjanov – M. Raffl, Faksa, Glendening – A. Radulov, Peterson, Studenič.
    Trenér: Rick Bowness

Minnesota Wild: M.-A. Fleury (C. Talbot) – J. Brodin, D. Kulikov, Spurgeon, J. Middleton, Goligoski, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Jost – Boldy, F. Gaudreau, K. Fiala – Duhaime, Bjugstad, Deslauriers.
    Trenér: Dean Evason

Rozhodčí: St. Laurent, Rooney – Fournier, Daisy

Diváci: 18 110