Zbuzany – Ústí n/O 1:0 (kon.) | Pardubice B – Jablonec B 5:1 (kon.) | Přepeře – Bohemians B 1:0 (kon.)
Dukla B – Brozany 1:1 (kon.) | Živanice – Teplice B 1:0 (kon.)
TJ Sokol Živanice
1:0 (0:0)
FK Teplice B
Sobota 04.06.2022, 17:00 • Živanice • Česká fotbalová liga (B) • 28. kolo

Domácí Živanice nakonec vítězí 1:0. Jediným střelcem utkání byl Matouš Spěvák, který se v 65. minutě zpoza vápna opřel do míče a skóroval. Ve zbytku utkání už si domácí výsledek kontrolovali a nakonec dokráčeli ke tříbodovému vítězství. Druhá půle přinesla mnohem více zajímavých šancí, než půle první. Z tohoto zápasu je to vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek dne a víkendu. (18:53:47)

Dnešní utkání sledovalo 120 diváků.

90+3

Nastavují se tři minuty.

90+1
    Živanice ještě rozehrají přímý kop. Ten ovšem obraně Teplic nezpůsobil žádné problémy.

89
    Jeden z teplických hráčů se ocitl na zemi, píská se faul.

88
    Hlavičkový pokus hráče Živanic končí v rukavicích teplického brankáře.

87
    Vaníček pošle znovu míč odkopem do hry poté, co střela jednoho z hostujících hráčů skončila mimo.

85
    Teplicím pomáhá s rozehrávku brankář Grümann, který dokonce vyběhl mimo vápno.

Ten ale znovu nijak neprověřil teplického gólmana.

82
    Další roh domácího mužstva.

81
    Roh ale opět neohrozil teplickou branku, Grümann může zůstat v klidu.

81
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází F. Pánek, přichází Polák.

80
    Po zásahu teplického brankáře bude následovat roh Živanic.

80
    Výkop od brány bude mít gólman Vaníček.

78
    Jeden z hráčů Živanic vypálil zpoza vápna, ale vysoko přestřelil.

77
    Autové vhazování Teplic.

76
    ze hřiště odchází D. Pánek, přichází Kakrda.

75
    Slibně rozjetý útok Živanic zastavuje odpískaný ofsajd.

74
    Balón až u brankáře Teplic, jenž ho posílá zpět do hry.

73
    Rozehrávku nyní budou mít domácí hráči.

72
    Dlouhý balón končí až v náručí Vaníčka.

70
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází M. Vachoušek, přichází Hural.
    65. SPĚVÁK - 1:0

65
    Živanice právě vstřelily branku! Je tu první gól utkání! MATOUŠ SPĚVÁK se na hranici vápna dostal k míči, a pak tvrdou ranou prostřelil brankáře Grümanna.

64
    ze hřiště odchází Hadinec, přichází Trnovec.

63
    ze hřiště odchází Knespl, přichází Nikodem.

Který ale znovu přímé ohrožení branky nepřinesl.

62
    Ještě roh pro domácí.

62
    Živanice budou zahrávat volný přímý kop.

61
    Odkop od branky Teplic.

59
    Přetažený centr jednoho z hráčů Teplic nikoho nenašel a Vaníček bude odkopávat od své brány.

57
    Slabá střela jednoho z hostujících hráčů nenadělala Vaníčkovi žádné starosti, protože skončila mimo branku.

57
    Rohový kop byl ale pokažený, a tak Teplice nečelily žádnému nebezpečí.

56
    Jeden z domácích hráčů ze strany vystřelil, ale gólman Grünmann vyráží míč na roh.

55
    ze hřiště odchází Sinu, přichází T. Vachoušek.

52
    David Pánek se pěknou kličkou zbavil protihráče a následně svým centrem hledal někoho ze spoluhráčů. Jeho centr ovšem zblokoval jeden z hráčů a míč skončil za brankovou čarou.

52
    Brankář Vaníček pošle míč zpět do hry odkopem od branky.

51
    Jeden z hráčů hostí ve velké šanci nedokázal trefit bránu.

50
    Rezkův přímý kop skončil zákrokem Vaníčka, jenž jeho pokus vyrazil na roh.

49
    Další faul na hráče Teplic, přímý kop z dobré pozice proti Živanicím.

48
    Vachoušek faulován, Teplice budou rozehrávat.

48
    Po rohu přišla střela jednoho z hráčů Teplic. Ten ale mířil jen do rukavic Vaníčka.

47
    Teplice budou zahrávat roh.

46

Oba týmy jsou zpět na hrací ploše, druhá půle co nevidět začne.

V první půli jsme branku neviděli, i když domácí k ní měli nejblíže ve 33. minutě, kdy ale jeden z hráčů svůj hlavičkový pokus před úplně prázdnou brankou Teplic zazdil. Utkání zatím nenabízí nijak zajímavý průběh s minimem šancí. Doufejme, že ve druhé půli se obraz hry změní. Druhá půle začne zhruba v 18:03.

45+1

45
    Jeden z hráčů Teplic pálil z pokutového území doprostřed brány. Trefil ale jenom rukavice Vaníčka.

40
    Jeden z hráčů Teplic se odhodlal ke střele zpoza pokutového území, ale bránu vysoko přestřelil.

39
    Žlutá karta pro tým FK Teplice B (Vobecký).

38
    Na druhé straně pošle míč do hry Vaníček.

37
    Odkop od teplické branky, Grümann zvolil rozehrávku nakrátko.

36
    Nyní se opět hraje více ve středu hřiště, oba týmy zatím neudělaly žádnou větší chybu, které by soupeř využil.

33
    Obrovská šance domácích! Jeden z hráčů hlavičkoval před úplně prázdnou brankou, kterou ale trestuhodně minul!

33
    Balón končí v zámezí, aut pro Živanice.

31
    Pokus jednoho z domácích hráčů zpoza vápna končí v rukavicích brankáře Grümanna.

29
    Jeden z domácích hráčů se snažil dostat k míči, ovšem gólman Grümann byl rychlejší a lapil ho do svých rukavic.

28
    Balón je u brankáře Vaníčka, který ho svým nákopem posílá zpět do hry.

27
    Po delší fázi bez přerušení je odpískán na jednoho z hostujících hráčů.

24
    Míč se nyní dostal až k brankáři Grümannovi.

21
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Živanice (Langr).

21
    Jeden z hráčů Teplic faulován, Severočeši budou opět rozehrávat.

20
    Další zakončení jednoho z domácích hráčů končí zblokováno a míč skončil až za autovou čarou.

19
    Odkop od Vaníčkovy branky.

18
    Jeden z hráčů Teplic faulován, hosté tak budou rozehrávat.

16
    Oba týmy se nikam příliš neženou a kombinují s míčem na svých kopačkách.

15
    Dlouhý nákop končí až v náručí brankáře Grümanna.

14
    Jednomu z teplických hráčů odmáván ofsajd.

10
    Solidní možnost domácích z přímého kopu gólem neskončila, protože zahrávající hráč kroutil balón na vzdálenější tyč, avšak neúspěšně.

9
    Jeden z hostujících hráčů se napřáhl zpoza vápna, ale bránu minul.

Ten ale ohrožení branky nepřinesl.

8
    Hosté budou zahrávat roh.

7
    Jeden z hráčů Živanic už chtěl zakončovat, ale trefil jenom bránícího hráče Teplic.

7
    Poprvé si na míč sáhne i gólman Grümann.

6
    Autové vhazování pro domácí Živanice.

5
    Procházka svým centrem našel spoluhráče, ovšem ten následně poslal míč jen do rukou Vaníčka.

3
    Centrovaný míč do vápna sbírá do rukavic Vaníček.

2
    Od brány bude dnes poprvé vykopávat brankář Vaníček.

2
    Štěpánek byl faulován a píská se.

1
    Hned na úvod aut hostů.

1

Domácí nastupují v oranžových dresech, hosté ve žlutých.

Utkání za pár minut startuje.

TJ Sokol Živanice: Vaníček – Buriánek, F. Pánek, Václavek – Knespl, Kopecký, Langr (C), Spěvák, Vobejda – D. Pánek, Štěpánek.
    Náhradníci: Poříz, Kakrda, Nikodém, Polák.

FK Teplice B: Grümann – Jamrich, Hadinec, Hora, Ljevakovič (C), Pokorný, Procházka, Rezek, Sinu, M. Vachoušek, Vobecký.
    Náhradníci: Četverik, Hural, Köstl, Trnovec, T. Vachoušek.

Rozhodčí: Ježek – Fišer, Stieber.

Zdravím všechny fotbalové příznivce! Máme před sebou zápas mezi domácími Živanicemi a hostujícím týmem Teplice B. Živanice momentálně drží pátou pozici v tabulce, naopak Severočeši jsou v tabulce na 8. pozici, a tak se dá čekat místy i vyrovnané utkání. Domácí v minulém kole prohráli na hřišti B týmu Mladý Boleslavi 1:3. Všechny branky padly až ve druhé půli. Jediným střelcem Živanic byl Lukáš Kopecký, jenž proměnil penaltu. Naopak Teplice před třemi dny uhrály remízu na hřišti B týmu Pardubic a odvezli si bod za remízu 1:1. Bod jim vystřelil v 73. minutě Tadeáš Vachoušek. Úvodní výkop je na programu v 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.