Motorlet – Příbram B 5:4 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 5:1 (kon.)

Motorlet právě vstřelil branku!
    Poslední slovo si však vzali domácí! Tečku za bláznivým zápasem udělal po rohovém kopu ADIN JACOBOVICI. Motorlet vítězí 5:4. Na tenhle duel budou jeho aktéři ještě dlouho vzpomínat.
    90+1. Denis BUDÍNSKÝ - 4:4

90+1
    Tým Příbram B právě vstřelil branku!
    No teda! Příbram předvedla neskutečné zmrtvýchvstání, když ve druhém dějství smazala čtyřgólovou ztrátu! Kolářovu skákavku Vyčichl neudržel, míč vyrazil před sebe a z dorážky srovnal DENIS BUDÍNSKÝ.
    70. Denis BUDÍNSKÝ - 4:3

70
    Dvacet minut před koncem dává DENIS BUDÍNSKÝ kontaktní gól. Tohle ještě bude drama!
    62. Dominik VOTT - 4:2

62
    No vida, ze čtyřgólového rozdílu je během dvou minut rozdíl dvougólový. Na Kolářův gól z penalty navázal DOMINIK VOTT. Tohle je signál, že zápas ještě není zdaleka ztracený. Do jeho konce zbývá i s případným nastavením půl hodina.
    60. Vít KOLÁŘ - 4:1

60
    Autorem branky z pokutového kopu je VÍT KOLÁŘ. Ačkoliv brankář vystihl směr, na přesně mířenou střelu k tyči nedosáhl.
    54. Michal RATAJ - 4:0

54
    Demolice příbramské obrany pokračuje i ve druhém poločase. V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval MICHAL RATAJ. Svým druhým gólem v utkání zvýšil už na 4:0.

13
    Ztráta míče vyústila v rychlý kontr a sražený centr na rohový kop. Právě z něj se Motorlet prosadil, když hlavou o zem skóroval PATRIK GILIAN.

Lukáš Jasoněk

Branky: 13. Gilian, 28. Vaněk, 32. Rataj, 54. Rataj, 90+3. Jacobovici – 60. Kolář (pen.), 62. Vott, 70. Budínský, 90+1. Budínský

Karty:   47. Filip (MOT) – 62. Vott (PRB), 79. Budínský (PRB)

FK Motorlet Praha: Vyčichl – Filip, Krajinský, Rossmann, Nátr (61. Jakobovici), Rataj, Vaněk, Gilian, Žaloudek (K), Čejka, Dolejš (61. Hrabina).
    Náhradníci: Mihálek – Hrabina, Kochan, Zelenka, Kučerka, Walter, Jacobovici.

Trenér: Martin Poustka.

FK Příbram B: Orijah – Bína, Dvořák (K), Přívozník (68. Nedvěd), Hýsek, Vostárek (46. Budínský), Majid (46. Švestka), Gabriel (46. Vott), Gornický, Al-Ghamdi (55. Kolář), Rajtmajer.
    Náhradníci: Bleha – Vott, Kolář, Budínský, Nedvěd, Suchý, Švestka.

Trenér: Lukáš Růžička.

Rozhodčí: Všetečka – Řeháček, Mrkáček.