Žilina B – Prešov 0:4 (kon.) | Dubnica – Rača 1:1 (kon.) | Humenné – FC Košice 0:0 (kon.)
Trebišov – Považská Bystrica 2:1 (kon.) | Púchov – Myjava 3:1 (kon.)
MŠK Púchov
3:1 (1:0,2:1)
TJ Spartak Myjava
sk Sobota 20.08.2022, 16:30 • Mestský štadión Púchov • MONACObet liga • 6. kolo

Púchov ako mierny favorit zápasu dnes zaslúžene víťazí. Prvý polčas bol v ich réžii, po ktorom viedli domáci 1:0. V druhom polčase to bolo vyrovnanejšie, ale lepšie ho začala Myjava, keď Čurik vyrovnal na 1:1. Späť do vedenia sa dostali Púchovčania po góle Mráza a v závere zápasu dostal červenú kartu Silva, po ktorej bol odpískaný pokutový kop pre Púchov a na 3:1 zvýšil Kopičár. Z dnešného online prenosu je to všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný víkend. (18:28:14)

90+5

90+5
    Asi posledný roh v zápase.

90+4
    Striedanie v tíme MŠK Púchov:
    z ihriska odchádza Holiš, prichádza Pavlovič.

90+3
    Priamy kop v podaní Pekára, ale Olejník sa k lopte nedostal.

90+2
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Kopičár). Kopičár podrazil súpera a uvidel žltú kartu.

89
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Tím).
    Myjavčanom sa verdikt nepáči a dostávajú žltú kartu.

88
    Púchov dal gól! ADRIÁN KOPIČÁR premieňa pokutový kop.

87
    Bola nariadená penalta pre Púchov. Silva v pokutovom území fauloval Holiša potiahnutím za dres a rozhodca Gemzický bol nekompromisný a odpískal pokutový kop.

87
    Červená karta pre tím Spartak Myjava (Silva).

87
    Striedanie v tíme Spartak Myjava:
    z ihriska odchádza Čurik, prichádza Martišiak.

87
    z ihriska odchádza Legnani, prichádza Mareš.

84
    Kopičár faulovaný, odkop od brány Púchova.

82
    Center od Pekára, ale Tancík si pomohol rukami a píska sa.

81
    z ihriska odchádza Michlík, prichádza Loduha.

81
    z ihriska odchádza Holáň, prichádza Kapusniak.

81
    Myjavčania v snahe vyrovnať, ale Púchov sa dobre bráni.

79
    Dnešný duel sleduje 400 divákov.

Klaudia Kadlecová

Branky: 24. Michlík, 56. Mráz, 88. Kopičár (pen.) – 48. Čurik

Karty:   38. Kaufman (PUC), 45. Strelčík (PUC), 72. Moško (PUC), 90+2. Kopičár (PUC) – 20. Legnani (MYJ), 89. Tím (MYJ)   87. Silva (MYJ)

MŠK Púchov: Kristián Strelčík – Jan Kaufman, Matej Moško, Tobiáš Slovák, Stanislav Lacko – Adrián Kopičár, Csaba Biricz, Jakub Michlík, Patrik Mráz (C), René Holáň – Štefan Holiš
    Náhradníci: Peter Pilný, Jakub Pavlovič, Urban Mazanovský, Juraj Martinček, Jakub Valík, Erik Pucheľ, Ľuboš Šeroň, Slavomír Kapusniak, Matej Loduha

Trenér: Vladimír Cifranič

TJ Spartak Myjava: Libor Koníček – Willian Correia Silva, Samuel Benovič, Štefan Pekár (C), Stanislav Olejník, Adam Cisár, Jaroslav Toman, Jiří Pafka, Arthur Angelo Legnani, Maroš Čurik, Martin Svatík
    Náhradníci: Denis Kubica, Peter Solnička, Samuel Flamik, Jakub Buchel, Pavol Sivák, Mário Lopušan, Dominik Martišiak, Tomáš Mareš, Jakub Tancík

Trenér: Lukáš Kaplan

Rozhodčí: Gemzický – Jekkel, Lalo