Augsburg – Mohuč 1:2 (kon.) | Dortmund – W. Brémy 2:3 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 0:3 (kon.)
Stuttgart – Freiburg 0:1 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 0:0 (kon.) | Union Berlín – RB Lipsko 2:1 (kon.)
VfB Stuttgart
0:1 (0:1)
SC Freiburg
Sobota 20.08.2022, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 3. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera se s vámi loučím, na shledanou. (17:39:08)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:6. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:12.

Je dobojováno. Ve druhém poločase jsme gól neviděli a poločasový výsledek 0:1 z pohledu Stuttgartu zůstal až do závěrečného hvizdu hlavního arbitra. Hosté si navíc ve druhém poločase nevytvořili žádnou výraznou útočnou šanci a po většinu druhého poločasu hráli s míčem na kopačkách fotbalisté Stuttgartu. Ti se snažili o vyrovnání, avšak marně. Nerozjásal je ani Borna Sosa ve 49. minutě, kdy nedokázal dobře naložit s nabídnutou šancí. Po neúplném třetím bundesligovém kole tak Stuttgart zůstává někde ve středu tabulky, na 12. příčce. Freiburg se naopak posunul v tabulce po dnešním klání výše, se šesti body je zatím čtvrtý.

90+9

90+9
    Pokračuje se ve hře, ale hosté si podle všeho dnes odvezou všechny tři body.

90+8
    Žlutou kartu dostává Konstantinos Mavropanos (VfB Stuttgart).

90+8
    Domácí už však moc času nemají, navíc teď je hra znovu přerušena. Na zemi zůstává ležet Kyereh.

90+7
    Flekken si nyní doběhl pro míč směřovaný z dalšího nákopu do šestnáctky Freiburgu.

90+6
    Souboj na hranici vápna hostů, po kterém zůstal ležet na zemi jeden z hráčů Stuttgartu byl podle hlavního arbitra bez faulu a pokračuje se tak ve hře.

90+5
    Míč poskakoval tak dlouho, až se dostal do rukou brankáři Flekkenovi, jenž posílá dlouhý výkop na druhou stranu hřiště.

90+4
    A přichází útočný faul, tudíž hosté si mohou alespoň částečně oddychnout.

90+3
    Ve vápně hostů to teď lítá. Další střela Stuttgartu byla zblokována.

90+2
    Střela jednoho z fotbalistů v bílém dresu jen proletěla vedle levé tyče branky Flekkena.

90+1
    Domácí fotbalisté dostávají ještě poměrně dost času na to, aby s výsledkem času něco udělali, naopak pro Freiburg to bude ještě težkých osm minut.

90
    Rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Pokračuje se ve hře a hlavní arbitr podle všeho minutáž, kdy byla hra přerušena, nastaví.

88
    Na hřišti je aktuálně ošetřován jeden z hráčů Freiburgu, chvíli se tak nehraje.

87
    Jeden z hráčů Stuttgartu nyní spadl v pokutovém území a domácí se dožadovali penalty, ale ta se nepíská.

85
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Josha Vagnoman, přichází Juan Jose Perea.