Cremonese – Turín 1:2 (kon.) | Juventus – AS Řím 1:1 (kon.) | AC Milán – Bologna 2:0 (kon.)
Spezia – Sassuolo 2:2 (kon.)
Spezia Calcio
2:2 (2:1)
US Sassuolo Calcio
Sobota 27.08.2022, 20:45 • Stadio Alberto Picco (La Spezia) • Italská Serie A • 3. kolo
    90+2. Defrel mohl rozhodnout

90+2
    Do obrovské šance se v nastaveném čase dostal Grégoire Defrel, ale Bartłomiej Drągowski předvedl spektakulární zákrok a udržel svůj tým ve hře o body.
    82. Červená karta po 2. žluté

82
    Závěr zápasu bude pro domácí tým o to těžší, že ho bude muset absolvovat bez vyloučeného Albina Ekdala! Ten byl na hřišti jen 16 minut a už stihl dostat druhou žlutou kartu!

78
    Střídání v týmu Spezia Calcio:
    ze hřiště odchází Simone Bastoni, přichází Jacopo Sala.

77
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Grégoire Defrel.
    ze hřiště odchází Giorgos Kyriakopoulos, přichází Pedro Obiang.

69
    ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Kristian Thorstvedt.

68
    První hráčem Spezie potrestaným žlutou kartou se stává Albin Ekdal, který fauloval Davide Frattesiho.

66
    ze hřiště odchází Kevin Agudelo, přichází Daniele Verde.
    ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Albin Ekdal.

58
    ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Viktor Kovalenko.
    50. Andrea PINAMONTI - 2:2

50
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Došlo k velké hrubce v domácí obraně a hosté vyrovnávají hned z kraje druhého poločasu na 2:2! Stoper Caldara, který byl na hřišti teprve pár minut, si dával na hranici šestnáctky přednost s brankářem Dragowskim a nakonec nezasáhl míč ani jeden z nich, takže ANDREA PINAMONTI mohl zakončit do prázdné branky. Asistence: Jeremy Toljan.

46
    .
    45+4. M'bala NZOLA - 2:1

45+4
    Spezia právě vstřelila branku!
    M'BALA NZOLA si vzal velmi krátký rozběh na penaltu, ale vůbec to nevadilo, protože poslal míč na opačnou stranu, než si vybral brankář. Spezia otáčí stav z 0:1 na 2:1.

45+2
    Gian Marco Ferrari dostává za tento penaltový faul žlutou kartu.
    45+2. Penalta pro Spezii.

45+2
    Je tomu opravdu tak, domácí tým bude kopat penaltu!
    30. Simone BASTONI - 1:1

30
    Je vyrovnáno na 1:1, hosté si užili své vedení jen tři minuty! Centr po rychlé akci Spezie po levém křídle propadl až na hranici vápna, kde z druhé vlny dobíhal SIMONE BASTONI, který krásně míč uklidil do sítě. Bez asistence.
    27. Davide FRATTESI - 0:1

27
    Hosté se radují z úvodní branky tohoto zápasu! Kyriakopoulos dostal na levé strany dostatek času na to, aby přesně odcentroval a povedlo se mu míč posadit přesně na hlavu DAVIDE FRATTESIHO, který už nedal Dragowskému šanci. Asistence: Giorgos Kyriakopoulos.

Petr Sumbal

Branky: 30. S. Bastoni, 45+4. Nzola (pen.) – 27. Frattesi (Kyriakopoulos), 50. Pinamonti (Toljan)

Karty:   68. Ekdal (SPZ) – 45+2. G. Ferrari (SAS)   82. Ekdal (SPZ)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:10.
    Spezia Calcio: Drągowski – Hristov (46. Caldara), Kiwior, Nikolaou – Gyasi (C), Agudelo (66. Verde), Bourabia (66. Ekdal), S. Bastoni (78. Sala), Reca – Strelec (58. Kovalenko), Nzola.
    Náhradníci: Zoet, Zovko – Ellertsson, Holm, Podgoreanu, Sanca, Beck.

Trenér: Gotti

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, G. Ferrari (C), Rogério – Frattesi (69. Thorstvedt), López, Henrique – D. Berardi, Pinamonti (77. Defrel), Kyriakopoulos (77. Obiang).
    Náhradníci: Pegolo, Russo – Álvarez, Ayhan, Ceïde, Harroui, Marchizza, Ruan.