Benátky n/J – Dobrovice 2:2 (kon.)
SK Benátky nad Jizerou
2:2 (2:0)
FK Dobrovice
Neděle 18.09.2022, 16:30 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • Divize skupina C • 7. kolo
Videostream

48
    Dobrovice právě vstřelila branku! Hosté parádně vstoupili do druhé půle a během tří minut srovnávají stav. Po centru do pokutového území se míč odrazil k MARKU SEDLÁČKOVI, který naprosto přesnou střelu uklidil k levé tyči.

46
    Dobrovice právě vstřelila branku! ROMANU HERZÁNOVI stačilo pouhých patnáct vteřin pobytu na hřišti, aby se zapsal mezi střelce. Na pravé straně se dostal míč k útočníkovi Dobrovice a ten se trefil hlavou přesně na bližší tyčku.

45+1
    Benátky právě vstřelily branku! Pokutový kop si vzal na starost MILAN MACEK, poslal Bartoše na druhou stranu a razantí střelou dává důležitou branku.

15
    Benátky právě vstřelily branku! Kommův přesný centr našel nabíhajícího MARTINA BOROVIČKU, jehož dělovka málem protrhla síť soupeřovy brány.