Petržalka – Šamorín 1:2 (kon.) | Rača – Dolný Kubín 0:2 (kon.) | Žilina B – Humenné 0:1 (kon.)
FC Petržalka
1:2 (0:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 18.09.2022, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 10. kolo

Už sa zdalo, že sa duel skončí remízou, keď gólovou hlavičkou rozhodol striedajúci Ferleťák. Petržalka doma prehrala so Šamorínom 1:2, hoci bola v druhom polčase lepším mužstvom.

Hostia sa vďaka trom bodom posúvajú na druhé miesto, domáci padajú na predposlednú pätnástu pozíciu. (12:21:34)

90+3

90+3
    Nachádzame sa v tretej nadstavenej minúte. Petržalka síce na ofenzívnej polovici, no len sa prizerá vhadzovaniu súpera.

90+2
    Szabó síce o loptu prišiel, ale získal cenné sekundy pre svoj tím.

90+2
    Hrá sa ďaleko od brány Gyurákovicsa, hostia to robia parádne.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Ján Ferleťák obdržal žltú kartu za oslavu svojho gólu bez dresu.
    89. Ján FERLEŤÁK - 1:2

89
    Šamorín dáva gól! Zásah do čierneho minútu pred koncom riadneho hracieho času. JÁN FERLEŤÁK sa uvoľnil meter pred malým vápnom, kde sa výskokom dostal do gólovej hlavičky. Pochváliť musíme center Szabóa z ľavej strany.

88
    Kuník to asi takto chcel, nebol to vôbec márny pokus. Zakončenie z tridsiatich metrov od postrannej čiary skončilo na hornej sieti.

87
    Štefanec vymyslel presný center, Spáčil hlavičkoval tesne nad!

86
    Rozvinutý atak domáceho mužstva sa končí mimo ihriska. Ako posledný sa lopty dotkol hosťujúci zadák, uvidíme roh.

85
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín:
    z ihriska odchádza Bálint Csóka, prichádza Ján Ferleťák,
    z ihriska odchádza Lukáš Leginus, prichádza Bright Owusu.

84
    Domáci touto zmenou dostriedali, Šamorín pošle do hry čoskoro dvoch nových borcov.

83
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Haris Harba, prichádza Filip Tomovič.

82
    Prudká prihrávka Spáčila sa končí mimo brány hostí. Nábeh trojice Petržalčanov nebol dostatočný.

81
    Radšej na istotu boxuje Lásikov center gólman FC ŠTK. Začala sa nám záverečná desaťminútovka.

80
    Výborná robota Rizniča pri postrannej čiare, avšak čo z toho, keď 18-ročný futbalista si nemá s kým prihrať.

79
    Petržalka sa prebíja do pokutového územia ľahšie, no nedokáže presnejšie zamieriť. Šamorín až na jeden či dva momenty horším celkom po zmene strán.