Prešov – Myjava 0:0 (odl.) | Pohronie – Slovan Bratislava U21 2:2 (kon.) | KFC Komárno – Púchov 1:1 (kon.)
Považská Bystrica – Rača 3:3 (kon.) | FC Košice – Dubnica 1:0 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
3:3 (1:0)
FK Rača
sk Sobota 01.10.2022, 15:00 • MŠK Považská Bystrica • MONACObet liga • 11. kolo

V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi, keďže v ňom padlo až päť gólov. Domáci mali zápas vo vlastných rukách, keď do 82. minúty viedli 3:1, ale behom troch minút sa podarilo hosťom vyrovnať na 3:3. Hrdinom zápasu je Miroslav Antal, ktorý pre svoj tím vybojoval cennú remízu. Hostia v závere zápasu mohli streliť gól a otočiť tento duel, ale unaveným Považskobystričanom sa to už podarilo ubrániť. Z tohto zápasu je to všetko, ďakujem za pozornosť a želám ešte pekný deň. (16:54:54)

90+2

90+1
    Hostia chcú tento zápas vyhrať, stále útočia, čo sa Považanom práveže nedarí.

90
    V druhom polčase sa bude hrať ešte dve minúty.

89
    Domáci odkopávajú len na outové vhadzovanie.

88
    Žltá karta pre tím FK Rača (Antal).

88
    Hostia pri chuti, domáci sú stále šokovaní.

87
    Na štadióne v Považskej Bystrici zavládlo ticho, domáci fanúšikovia neveria vlastným očiam.

85
    Rača dala gól! ŠOK pre Považskú Bystricu! Dlhý pas na hlavičku MIROSLAVA ANTALA sa končí vyrovnávajúcim gólom. Hostia bleskurýchle vyrovnali.

84
    Kucharčíkova strela prešla len pomedzi hráčov v šestnástke.

82
    Rača dala gól! Po rohovom kope Egbe pred brankárom spracoval loptu na IVANA HLUSHKA, ktorý znižuje skóre stretnutia na 3:2!

81
    Petrušov nedovolený zákrok.

80
    Vysunutie na Kňažeka úspešné nebolo, domáci zasahovať nemuseli.

79
    Hostia chcú s týmto zápasom ešte niečo urobiť, ale prihrávka na Lörincza bola pridlhá a brankár Slávik odkopáva.

78
    Striedanie v tíme FK Rača:
    z ihriska odchádza Csáno, prichádza Hlushko.

76
    Šanca pre Raču, Palacka z ľavej strany prihrával, ale strela zakončujúceho hráča nebola silná a brankár Slávik ju chytil.

74
    Považská Bystrica dala gól! Zľava krásnou prihrávkou Zuziak našiel SEBASTIÁNA ČIERNIKA vo vápne a navyšuje vedenie 3:1 pre domácich! Pre Čiernika je to ideálny vstup do zápasu, keď po pár sekundách na trávniku skóroval.