Třinec – Plzeň 3:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 4:5 (kon.)
Mountfield HK – Olomouc 0:3 (kon.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
konec
HC Energie Karlovy Vary
4:5 (1:1, 3:3, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 14.10.2022, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga (ČR) • 10. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    57:07
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Patrik Koch – 2 min., držení.
     
    56:16
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Lukáš Kovář – 2 min., nedovolené bránění.
     
    47:04
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Dominik Lakatoš – 2 min., sekání.
     
    33:37
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Petr Koblasa – 2 min., krosček.
     
    28:04
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Rostislav Marosz – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.
     
    17:55
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Dominik Lakatoš – 2 min., hrubost.
     
    16:44
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Juraj Mikuš – 2 min., sekání.
     
    13:30
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Patrik Koch – 2 min., nedovolené bránění.
     
    05:37
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Rostislav Marosz – 2 min., nedovolené bránění.
     
    04:20
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Ondřej Dlapa – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

    Leona Tomcová

    Branky a nahrávky: 19. Koblasa (Rachůnek, Bernad), 29. Koblasa (Pulpán, Kohout), 38. Jiskra (Kružík), 39. Vondráček (Hladonik, Mikyska) – 8. Krieger, 28. Krieger (Mueller, Raskob), 35. Lakatoš (Mikuš, Mueller), 37. Gewiese (Chlán, Fridrich), 56. Lakatoš (Dej, Koch)


    HC Energie Karlovy Vary: Lukeš (Habal) – Bartejs, Plutnar, Bernad, Dlapa, Pulpán (A), Rohan, Mikyska – Rachůnek (A), Gríger, Kohout – Koblasa, Černoch, O. Beránek – Redlich, Hladonik, Vondráček (C) – Jiskra, J. Baláž, Kružík.
    Trenér: David Bruk

    HC Vítkovice Ridera: Stezka (Klimeš) – Mikuš (A), J. Stehlík, Koch, Raskob, Gewiese, L. Kovář, Prčík – Bukarts, Krieger, Mueller (C) – Dej, Marosz, Lakatoš (A) – Šlahař, Lindberg, Kalus – Fridrich, Chlán, Lednický.
    Trenér: Miloš Holaň

    Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Ondráček, Gerát