Lipt. Mikuláš – Nitra 1:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Zvolen 3:0 (kon.) | Prešov – Trenčín 2:5 (kon.)
Nové Zámky – HC Slovan 5:0 (kon.) | Poprad – Michalovce 4:3 (po pr.)
HK Poprad
4:3 (3:2, 0:0, 0:1 - 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 21.10.2022, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Domáci porážajú Michalovce v predl'žení. Zápas rozhodol pekným gólom Andrew Yogan. Sledovali sme vyrovnaný zápas. Ja vám prajem ešte pekný večer a rovnako tak aj pekný víkend. (20:31:35)

61:10
    Poprad dal gól! Strelcom gólu je ANDREW YOGAN! Domáci rozhodujú zápas v predĺžení! Andrew Yogan sa pekne presadil cez Lapšanského, dostal sa pred Škorvánka a s prehľadom ho prekonal. Asistencia: Bubela

61:00
    Bubela si nakorčuloval až pred bránu hostí, ale puk netrafil.

60:45
    Záborský to hodil pred bránu na Skokana, ale opäť chytá výborný Škorvánek.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončila sa nám tretia tretina v ktorej sme videli 1 gól, ktorý streli Zach Osburn, obránca Michaloviec. Riadna hracia doba nám víťaza nepriniesla a tak príde na rad predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:11
    Domáci mali 2 obrovské šance! Najprv neprestrelil Škorvánka Záborský a následne ani Svitana!

58:13
    Hráč Michaloviec Adam Lapšanský dostáva 2 minúty za hákovanie

57:12
    Yogan v obrovskej šanci netrafil prázdnu bránu! Následne strieľal Drgoň, ktorého hosťujúci brankár vychytal.

56:22
    Začínajú sa posledné minúty zápasu. Uvidíme či sa rozhodne ešte v základnej hracej dobe.

55:19
    Kukuča vyskúšal pozornosť Škorvánka. Hosťujúci brankár mal lapačku pripravenú.

54:05
    Hrá sa teraz veľmi opatrne. Nikto nechce spraviť chybu, ktorá by mohla znamenať rozhodujúci gól.

52:51
    Hráč Michaloviec Peter Bjalončík dostáva 2 minúty za hrubosť.

52:51
    Domáci hráč Adam Drgoň dostáva 2 minúty za hrubosť.

52:47
    Hostia sú stále aktívni. Matúš Paločko si nakorčuloval spoza brány, nahral bjalončíkovi, ktorý strieľal, ale Peters vytiahol parádny zákrok.

51:24
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je ZACH OSBURN! Hostia využívajú presilovú hru! To bola bleskovka. Hostia po pár sekundách využívajú presilovku. Zach Osburn vypálil do modrej čiary a nedal Petersovi žiadnu šancu.

51:04
    Domáci hráč Matej Paločko dostáva 2 minúty za držanie

50:53
    Hostia začínajú útočnú akciu spoza vlastnej brány.

50:25
    Popradčania sa výborne bránia a teraz nepúšťajú hostí do tlaku.

50:02
    Zakázané uvoľnenie domácich hokejistov.

49:25
    Domáci Mlynarovič vystrelil spoza protihráča, ale Škorvánek predviedol pekný zákrok lapačkou.

48:42
    Veľká skrumáž pred Škorvánkom. Záborský doviezol puk do pásma. prihral Svitanovi, ktorý strieľal, Škorvánek puk vyrazil pred seba. Dorážal Skokan, ale neprepasíroval puk do brány.

46:44
    Hostia sú veľmi aktívni. Domáci sa bránia veľkému tlaku.

45:18
    Poprad v plnom počte.

45:11
    Michalovce sú v obrovskom tlaku, ale domáci to pravdepodobne ustoja.

44:06
    Domáci hrajú oslabenie veľmi aktívne. Michalovce majú problém dostať sa do pásma.

43:18
    Hráč Popradu Markus Suchý dostáva 2 minúty za podrazenie.

42:39
    Hostia sa úbránili a sú v plnom počte.

42:09
    Mihálik vyhadzuje puk cez všetky čiary. Hostia sa dobre bránia.

41:11
    Domáci sú v tlaku. Záborský vypálil z kruhov, ale jeho pokus Škorvánek chytá.

40:39
    Radovam Puliš dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Máme za sebou druhú tretinu v ktorej sme nevideli ani jeden gól. Zápas je veľmi vyrovnaný. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:08
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:57
    Yogan sa natlačil pred pred Škorvánka, ale nedokázal zakončiť.

37:47
    Svitana našiel pred bránou voľného Záborského, ktorý nepremieňa veľkú šancu. Jeho strela švihom končí v lapačke Škorvánka.

36:12
    Markus Suchý dostak prihrácku spoza brány a z prvej strieľal, Škorvánek chytá.

35:21
    Trošku hluchšia pasáš zápasu. Viacero nepreností u oboch tímov. Icing Michaloviec.

34:35
    Domáci sú momentálne aktívnejíším tímom. Mlynarovič zakombinoval s Matejom Paločkom, ten strieľal, ale mimo bránu.

33:45
    David Skokan prihrával spoza brány na Svitanu, ktorý takmer prekonal Škorvánka. Hosťujúci brankár výborne zasiahol.

31:45
    Patrik Svitana prihrával Záborskému, ktorý sa snažil vystreliť, ale odstávil ho Osburn.

30:56
    Roman Žitný strieľal z kruhov, ale jeho pokus chytá Peters.

29:11
    Bjalončík nahadzoval puk pred domácu bránu, ale nikto z jeho spoluhráčov puk netečoval. Domáci sú pri puku.

28:46
    Paločko sa dostal k dorážke po nahodení Hammonda, ale opäť výborný Peters.

26:23
    Chalupa sa predral pred Petersa, ale jeho zakončenie nebolo razantné.

25:09
    Valigura po tvrdom súboji ide dole z ľadu s bolestivou grimasou na tvári.

23:56
    Matej Paločko vybojoval puk z bránou hostí, orihrával na modrú čiaru Mihálikovi, ktorý z prvej strieľal, ale jeho pokus bol zblokovaný.

23:04
    Sledujeme opatrný začiatok druhej tretiny, s viacerými nepresnosťami na oboch stranách.

21:31
    Aktívny Zabusovs vybojoval puk, prihrával pred bránu Lapšanskému, ktorý, ale netrafil puk.

20:47
    Yogan zakombinoval so Skokanom. Prvý menovaný strieľal, ale puk letí mimo bránu Michaloviec.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Skončila sa nán veľmi zaujímavá prvá tretina zápasu. Videli sme v nej 5 gólov. Domáci strelili 3 góly a hostia 2. Sledujeme výborný rýchly hokej a verím, že v tomto trende budeme pokračovať aj v ďaľšom priebehu zápasu.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:40
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je PATRIKS ZABUSOVS. Hostia dávajú gól do šatne! Zabusovs tečoval strelu Pavlovsa a Peters v domácej bráne nemal šancu zareagovať. Asistencia: Pavlovs.

19:15
    Drgoň pálil od modrej čiary a pekný zákrok lapačkou predviedol golman hostí.

19:00
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:46
    Popradčania sa snažia dohrať tretinu a neinkasovať. Držia Michalovčanov na dištanc.

17:58
    Osburn zaviezol puk do pásma Popradu. Prihral Lapšanskému, ktorý strieľal z prvej, ale jeho pokus letí mimo bránu.

16:13
    Poprad dal gól! ňstrelcom gólu je SAMUEL MLYNAROVIČ! Domáci hokejisti idú opäť do dvojgólového vedenia. Akcia po osi Svitana, Paločko, Mlynarovič končí tretím gólom v sieti Škorvánka.

15:26
    Hostia rázom ožili. Chalupa pálil z medzi kruhov, ale netraifl bránu. Michalovce sú stále pri puku.

14:31
    Dukla Michalovce dala gól! Strelcom gólu je ROMAN ŽITNÝ! Hostia znižujú stav stretnutia! Roman Žitný ukázal svoju bojovnosť, vybojoval puk a vypálil nechytateľnú strelu na Petersa. Bez Asistencie.

13:47
    Pavlovs vybojoval puk pri mantineli poslal pred bránu na Bjalončíka, ale jeho pokus Peters chytá.

11:59
    Poprad dal gól! Strelcom gólu je TOMÁŠ ZÁBORSKÝ! Rýchla akcia Popradu! Yogan sa šikovno zbavil protihráča a pred bránou našiel voľného Tomášsa záborského, ktorý šikovno prepasíroval puk za Škorvánkou chrbát.

11:22
    Vašaš našiel na modrej čiare Glazkova, ktorý posunul na Macejko a ten bombou prevetral betóny Petersa.

10:05
    Galamboš tvrdo poslal k zemi Mlynaroviča, ale rozhodca ukazuje, aby pokračovali v hre ďalej.

08:45
    Buc pekne zakombinoval so Sujom a prvý menovaný strieľal švihom, ale opäť skvelý Peters chytá.

07:32
    Hommond strieľal od modrej čiary, ale Peters pohotov chytá lapačkou.

06:57
    Tomáš záborský bol vo veľkej šanci a už to vyzeralo, že prekonáva Škorvánka, ale jeho pokus hosťujúci golman zázračne vyrazil betónom.

05:08
    Adam Lapšanský sa dostal do úniku po pravej strane a strelou švihom preveril pozornosť Petersa.

03:11
    Glazkov pálil bombu od modrej čiary, ale Peters strelu videl a bez problémov si s ňou poradil.

02:34
    Záborský sa pekne predral až pred Škorvánka, ale jeho pokus neprekvapil brankára hostí.

01:37
    Poprad dal gól! Strelcom gólu je MATEJ PALOČKO! Domáci strieľajú gól hneď z prvej akcie zápasu! Matej Paločko po peknej kombinácií prekonáva Škorvánka v bráne Michaloviec. Asistencie:

00:01
    Úvodné buly pre hokejistov Popradu.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas medzi HK Poprad a HK Dukla Ingema Michalovce

HK Poprad
    Domáci hokejisti neprežívajú najlepší štart do sezóny. V doterajšom priebehu získali 14 bodov a nachádzajú sa na 6 priečke. Dnes ich čaká východniarske derby a tak sa očakáva dobrý zápas s výbornou atmosférou.

HK Dukla Ingema Michalovce
    Hostia získali v doterajšom priebehu sezóny o 1 bod menej ako ich súper a sú na 8. pozícií. Dukla v poslednom zápase prehrala na svojom ľade s Novými Zámkami a tak budú chcieť získať stratené body späť v dnešnom zápase.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Lissko

Branky a nahrávky: 2. Paločko (Bokroš, Meliško), 12. Záborský (Yogan), 17. Mlynarovič (Paločko, Svitana), 62. Yogan (Bubela) – 15. Žitný, 20. Zabusovs (Pavlovs), 52. Osburn (Zabusovs, Puliš)

HK Poprad: Peters (Valluš) – Drgoň, Brincko – Bokroš, Meliško – Kotvan, Mešár – Jasečko, Dlugoš – Yogan, Skokan, Záborský, Svitana, Mlynarovič, Matej Paločko – Kukuča, Bubela, Petráš – Valigura, Paukovček, Suchý
    Trenér: Martin Hrnčár

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Vošvrda) – Glazkov, Macejko – Hammond, Osburn – Mihálik, Michalčin – Buc, Suja, Puliš – Lapšanský, Pavlovs, Zabusovs – Matúš Paločko, Bjalončík, Vašaš – Chalupa, Galamboš, Žitný
    Trenér: Thomas Coolen

Rozhodčí: Korba, Haluška – Konc, Hercog