Hvězda Praha – Sparta 5:2 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 1:2 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Přerov – Olomouc 2:3 (po pr.) | Plzeň – Slavia 3:0 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Poruba – Zlín 3:2 (po pr.) | HK MD Šumperk – Vítkovice 1:2 (1:2 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
po s.n. (1:2)
HK Mladí Draci Šumperk
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 22.10.2022, 13:15 • Škoda aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
     
    Konec zápasu. (15:43:14)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
    Autorem vítězné branky je kapitán MATYÁŠ MAN, který tak zařizuje svému týmu prémiový bod.
     
    5. série
    1:2
    Man proměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Prokop neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Hanák neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Siedenglanz proměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Saxa neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Verner neproměňuje.
     
    2. série
    0:1
    Fasner proměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Karas neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Fojtík neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Pluskal neproměňuje.
     
    Jako první zahájí samostatné nájezdy domácí.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    57:06
    Hosté v plném počtu.
     
    55:06
    Za podrážení je potrestán hostující Glos, domácí mají možnost strhnout vedení na svou stranu.
    Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

    Monika Baloghová

    Branky a nahrávky: 10. Karas (Siedenglanz) – 45. Žídek (Saxa, Man), rozh. náj. Man

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Pluskal (MDS)
    0:0   Fojtík (VIT)
    2. série:
    0:0   Karas (MDS)
    0:1   Fasner (VIT)
    3. série:
    0:1   Verner (MDS)
    0:1   Saxa (VIT)
    4. série:
    1:1   Siedenglanz (MDS)
    1:1   Hanák (VIT)
    5. série:
    1:1   Prokop (MDS)
    1:2   Man (VIT)


    HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Habas) – J. Březina, Cabadaj, Jarmara (C), K. Březina, Prokop, Veselý – Karas, Mácha, Verner (A), Siedenglanz (A), Pluskal, Pospíšil, Hejátko, Urban, Záruba, Maurer, Škrabal
    Trenér: Radek Kučera

    HC Vítkovice Ridera: Vilém (Oprchalský) – Man (C), Čuba, Glos, M. Fojtík, Zvejška, Kisza – V. Fojtík, Fasner, Matějka (A), Muroň, Hanák (A), Douda, Nazad, Saxa, Hofman,Žídek
    Trenér: Darek Stránský

    Rozhodčí: M. Vepřovský – K. Hájková, J. Kopecký

    Diváci: 87