Hvězda Praha – Sparta 5:2 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 1:2 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Přerov – Olomouc 2:3 (po pr.) | Plzeň – Slavia 3:0 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Poruba – Zlín 3:2 (po pr.) | HK MD Šumperk – Vítkovice 1:2 (1:2 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
3:6 (1:3, 1:2, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 22.10.2022, 16:30 • Svijanská aréna, Liberec • Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
   
  Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:30:39)
   
  Šlágr mladých Tygrů s Boleslaví nezklamal a přinesl atraktivní podívanou. Za o trošku delší konec provazu dnes po většinu času tahali Bruslaři, kteří se mohou radovat i z druhého vyhraného derby v sezóně. Po výsledku 6:3 si navíc uhájili první místo tabulky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:02
  Mladá Boleslav už se nikam nežene. Zápas může dohrát v klidu v přesilovce.
   
  58:14
  Tohle je ale pro domácí rána. Tomáš Prokůpek si špatným postupem na buly vykoledoval dvě minuty za zdržování hry.
   
  58:14
  Bílé Tygry vstřelený gól povzbudil a snaží se, aby nebyl poslední. Vystrčil musel být v krátkém časovém sledu znovu v pohotovosti.
   
  57:46
  Liberec právě vstřelil branku!
  Velmi povedenou individuální akci předvedl MATĚJ BAJER, který si převzal Macháčkovu přihrávku, pronikl s pukem na holi až do útočného pásma a z mezikruží propálil gólmana Vystrčila! Asistence: Marek Macháček.
   
  57:02
  Vojtěch Beran mohl ještě zvýraznit mladoboleslavský náskok, když uháněl sám na branku. Souboj muže proti muži lépe zvládl Štěpán Bogač mezi tyčemi.
   
  56:30
  Odražený puk nasměroval Vojtěch Steklý z levého kruhu rychle proti brance, Bogač měl bližší tyčku dobře pohlídanou a střelu vyrazil.
   
  56:09
  Tomáš Prokůpek pronikl po pravém hrazení a bekhendovou žabičkou možné ještě vybízel dojíždějícího Kučeru. U puku byl ale jako první brankář Vystrčil.
   
  55:13
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Teď už ale nejspíš je definitivně rozhodnuto. Patrik Král v útočném pásmu vyhrál buly přímo na hůl ADAMA KURKY, který se trefil naprosto přesně pod horní tyčku! Asistence: Patrik Král.
   
  54:27
  Boleslav ubránila další libereckou přesilovku a hned vyrazila do útoku. Beran ale od modré čáry spíš jen nahodil puk na Bogače, aby se přerušila hra.
   
  53:33
  Ve výborné pozici se najednou objevil Kratochvíl, který ale nedokázal dostatečně rychle vystřelit.
   
  52:53
  Bruslaři v oslabení ujeli do přečíslení. Lisler našel najíždějícího Patrika Krále, proti kterému se výborně přemístil Štěpán Bogač! Skvělý zákrok libereckého brankáře ještě drží domácí naděje.
   
  52:16
  A je tu další vyloučení, Liberec si znovu zahraje přesilovku. Za hrubost jde pykat Jan Fišer.
   
  52:00
  Na závěr početní výhody to ještě dělovkou od modré zkusil Pavel Průšek, jehož projektil se zastavil na tělech blokujících hráčů v předbrankovém prostoru.
   
  51:35
  Mladá Boleslav se opět osvobozuje.
   
  51:07
  Pavlu Průškovi na modré čáře protekl kotouč pod hokejkou až do středního pásma. Libereckým hokejistům se zatím přesilovka nedaří ideálně.
   
  50:03
  Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
  Král – 2 min., nedovolené bránění.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Ondřej Belák

  Branky a nahrávky: 4. Maxin (Prokůpek), 30. Hájek (Kučera), 58. Bajer (Macháček) – 3. Lisler (TS), 9. Kubíček (Šindelář), 13. Vojáček (Kristek), 32. Hurt (Kubíček, Lisler), 38. Lisler (P.Král, Hlinský), 56. Kurka (Král)


  Bílí Tygři Liberec: Bogač (Pech) – P. Průšek (A), Macháček (C), A. Král, Jarabko, Seidl, Pilíšek, Ehrenberger – Rozsíval, Pekař, Šťástka – Kratochvíl, Prokůpek, Maxin – Bajer, Hájek, Kučera – Hrouda.
  BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Hlinský (A), Šilhavý, Fišer, Kubíček, J. Průšek, Křivánek – Kurka, Steklý, Beran, Šindelář, Hurt, Kristek, P. Král (C), Lev, Konobelj, Vojáček, Lisler.

  Rozhodčí: Mareš – Toman, Serbus