Hvězda Praha – Sparta 5:2 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 1:2 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 4:3 (po pr.) | Přerov – Olomouc 2:3 (po pr.) | Plzeň – Slavia 3:0 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Poruba – Zlín 3:2 (po pr.) | HK MD Šumperk – Vítkovice 1:2 (1:2 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 22.10.2022, 12:00 • Budvar aréna, České Budějovice • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Tímto se s Vámi loučím a brzy na počtenou! (14:06:52)

V poslední třetině jsme viděli hned dva góly na straně Pardubic a jeden na straně Motoru. I přes odvolání brankáře se domácím nepodařilo udržet v útočném pásmu a prohráli tak 1:2.

59:26
    Domácím se nedaří zůstat v útočném pásmu

58:56
    Domácí odvolali brankáře

58:56
    Oddechový čas pro tým Motor České Budějovice.

58:16
    Necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny se útočníkovi Motoru nepodařilo rozehrát a vhazuje se před Schacherlem

57:54
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice.

56:40
    Domácí se snaží hned vyrovnat a drží hráče Pardubic v obranném pásmu

55:18
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po vybojovaném puku v roku zkusil vystřelit ŠIMON BARTOŇ z velkého úhlu, ale domácímu gólmanovi kotouč propadl a Pardubice tak vedou 2:1