Rayo Vallecano – Cádiz 5:1 (kon.) | Valladolid – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Valencia – Mallorca 1:2 (kon.)
Real Madrid – Sevilla 3:1 (kon.)
Real Valladolid
1:0 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 22.10.2022, 16:15 • Estadio Municipal José Zorrilla (Valladolid) • Španělská LaLiga • 11. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek víkendu. (18:29:24)

Souboj mezi Valladolidem a Realem Sociedad přinesl překvapivého vítěze. Již v 11. minutě Moncha rozvlnil síť, ovšem VAR branku neuznal. V 17. minutě pláchl León, který poslal domácí do vedení. Odpověď hostů přišla až v 45. minutě, kdy Kubo nádhernou střelou srovnal. Tuto radost překazil opět VAR, a tak se šlo do šaten za stavu 1:0. V druhé půli byli opět dominantní hosté, ale srovnat se jim nepovedlo. V 83. minutě dopravil balón do sítě Zubimendi, bohužel pro hosty této situaci předcházel ofsajd. Domácí tak udrželi výsledek 1:0 a připisují si cenné 3 body do tabulky.

Držení míče: 25 % : 75 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 19:14.

90+7

90+7
    Valladolidu se podařilo dostat míč k rohovému praporku hostů. Zdá se, že v těchto prostorech zápas již dohrajou.

90+6
    Útočné snažení před vápnem domácích přerušil útočný faul. K odkopu se chystá Jordi Masip.

90+5
    V posledních minutách zápasu budou hosté zahrávat další rohový kop.

90+3
    Na trávníku zůstal ležet Sergi Guardiola. Rozhodčí přivolal ošetření.

90+2
    Nebezpečnou standardní situaci zahrával Benat Turrientes. Hosté se neustále tlačí do zakončení, obránci Valladolidu houževnatě střely blokují.

90+1
    5 minut nastaví Vázquez nad rámec základní hrací doby.

90
    Do vápna Valladolidu se žene jeden centr za druhým. Domácí budou moct teď vydechnout, jelikož sudí Vázquez odpískal útočný faul na Feddala.

88
    Andoni Gorosabel odcentroval z pravé strany. Nikdo na jeho připrávku ve vápně nedosáhl.

86
    Na hráčích Sociedadu je cítit frustrace z bloku domácích. K dispozici mají ještě pár minut na změnění skóre.

84
    Ani po druhé není branka hostům dnes uznána. Přihrávka na Karrikaburu byla do ofsajdového postavení. Stav utkání je tedy stále 1:0.

83
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Benat Turrientes připravil míč ve vápně Karrikaburovi, jeho následná přihrávka před bránu našla přesně ZUBIMENDIHO, který dokázal rozvlnit síť.

82
    Další příležitost srovnat pro hosty. Hlavičku mezi malým vápnem a penaltou vyslal Pablo Marin pouze nad bránu.