Michalovce – Trenčín 2:0 (kon.) | Žilina – Trnava 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
Ružomberok – B. Bystrica 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:1 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 22.10.2022, 15:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 15. kolo

V 78. minúte poslal Ružu do vedenia Štefan Gerec, no už po troch minútach vyrovnal Michal Faško a keďže Štefan Gerec následne nevyužil veľkú šancu na svoj druhý gól v stretnutí, duel pod Čebraťom sa skončil remízou 1:1.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (17:20:57)

90+2

90+1
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
    z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Dávid Jackuliak.

90+1
    Domáci odvrátili prihrávku hostí zo svojej šestnástky.

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

89
    z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza Marián Pišoja.

89
    z ihriska odchádza Adrián Slávik, prichádza Lukáš Gašparovič.

89
    Po rohovom kope a Morongovej prihrávke páli Macejko spoza šestnástky nad brvno.

88
    Regáliho strela je zblokovaná na rohový kop pre Ružu.

87
    Dukla vybojovala priamy kop z väčšej vzdialenosti. Krátko po ňom sa dostáva k strele z ťažej pozície Richtárech, aj tentokrát však mieri vysoko nad.

86
    Lopta sa napokon dostáva až k Richtárechovi, ktorý strieľa spoza veľkého vápna nad brvno.

85
    Faško v center odvrátil spred brány hlavou Maslo. Krátko na to získala Dukla ďalší rohový kop.

84
    Dukla získava rohový kop.

83
    Regáli potiahol útok po ľavom krídle a prihral nabiehajúcemu Gerecovi, ktorý v obrovskej šanci páli nad.

82
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
    z ihriska odchádza Marek Zsigmund, prichádza Gabriel Halabrín.

82
    z ihriska odchádza Adam Tučný, prichádza Adrián Macejko.

81
    Banská Bystrica dala gól!
    Odpoveď prichádza rýchlo, keď sa v šestnástke najlepšie zorientoval MICHAL FAŠKO a vyrovnáva na 1:1!

80
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Filip Lichý).

78
    Ružomberok dal gól!
    ŠTEFAN GEREC si nabehol na prihrávku od Filipa Lichého, potiahol útok, vylepšil si pozíciu a prekonal brankára hostí!