Považská Bystrica – Pohronie 2:2 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Púchov – Šamorín 0:1 (kon.)
Dubnica – Petržalka 1:0 (kon.) | Myjava – FC Košice 0:1 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
2:2 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 22.10.2022, 14:30 • MŠK Považská Bystrica • MONACObet liga • 14. kolo

Druhý polčas bol stvorený na góly, keď sme mohli vidieť až štyri presné zásahy! Hostia sa ujali vedenia po góle Puškarova, ale po pár minútach vyrovnal Matejčík. Čunta po skvelom centri od Steinhübela navrátil vedenie hosťom, ale Čiernik v závere zápasu získal pokutový kop, ktorý premenil Hapal a preto si obe mužstvá odnášajú z dnešného zápasu po jednom bode. Môžeme skonštatovať, že remíza je zaslúžená. Z Považskej Bystrice je to odo mňa všetko a prajem ešte pekný deň. (16:22:54)

90+3

90+2
    Prečíslenie Považanov, ale výborný obranný zákrok od Barboru.

90+2
    Center od Laktionova zrazený na outové vhadzovanie.

90+1
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Demjan, prichádza Gabriš.

90+1
    Nadstavený čas 3 minúty.

90
    Hostia si to postrážili po rohovom kope od Hapala.

89
    Zuziak si trúfal až do pokutového územia, jeho prihrávka bola zblokovaná na rohový kop.

89
    Center odhlavičkovaný domácim hráčom.

88
    Štandardka pre hostí.

86
    Považská Bystrica dala gól! ONDŘEJ HAPAL si postavil loptu na biely bod, Slančík smer vystihol, ale lopta skončila v bráne. Máme opäť vyrovnané.

85
    Bola nariadená penalta pre MŠK, keď Čiernika poslal k zemi Laktionov!

84
    Čiernik poslal nepresnú prihrávku, k lopte sa dostali hostia, Blahút dokázal vystreliť, ale bránu netrafil.

84
    Matejčík len na brankára Slávika.

83
    Begáň sa hnevá na rozhodcu, pretože to mal byť rohový kop a tak sa odkopáva len od Slančíka.

81
    Begáň poslal dlhú prihrávku na Čiernika, ten to ale nemal šancu dobehnúť.

80
    Zuziak zahrával roh, k lopte sa dostal Demjan, ale jeho oblúčik skončil na brvne.