Havířov – Opava 5:2 (kon.) | Chomutov – Tábor 7:5 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 4:5 (kon.)
Hronov – Děčín 5:4 (3:0 po s.n.) | Kobra – Cheb 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Písek 4:3 (2:0 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | SHKM Hodonín – Znojmo 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Vel. Meziříčí 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 3:9 (kon.) | Příbram – Klatovy 5:1 (kon.)
Řisuty – Benátky n/J 2:8 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
HHK Velké Meziříčí
Středa 26.10.2022, 18:00 • Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky • 2. liga skupina Východ • 10. kolo

Velmi vyrovnaný zápas nakonec výhrou v prodloužení ovládli hosté z Meziříčí. Těm bod navíc vystřelil Jan Švejda, který naprosto zkušeně zakončil obrovskou šanci, kterou mu domácí dali k dispozici. Žďár tak z domácího duelu odchází s jedním bodem, hosté domů vezou body dva.

Přeji hezký zbytek večera. (20:17:27)

60:21 ŠVEJDA - 2:3

60:21
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Tak tomu se říká ukončení zápasu jako hrom! Do samostatného úniku se již ve 21. vteřině dostal JAN ŠVEJDA, který s hokejkou propletenou mezi nohama překonal Slámu a rozhoduje tak o výhře Velkého Meziříčí! Asistence. Marcel Juráň.

60:01

Vyrovnaný duel nadále pokračuje! Oba týmy ve třetí třetině vstřelily po jedné brance a za stavu 2:2 tak o vítězi rozhodne až nastavený čas.

60:00
    59:00 WASSERBAUER - 2:2

59:00
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí necelou minutu před závěrečnou sirénou vyrovnávají! Po sérii dorážek se prosazuje JAN WASSERBAUER. Asistence: Petr Štěpánek, Lukáš Bureš.

58:43
    Oddechový čas pro tým HHK Velké Meziříčí.

58:40
    Domácí to zkoušejí v šesti. Hra je teď ale přerušena pro oboustranný nepříjemný zákrok.

57:51
    Oddechový čas pro tým SKLH Žďár nad Sázavou.

57:26
    Fantastický Juda zachraňuje situaci svým pravým betonem!

57:02
    Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí:
    Petr Slabý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

56:19
    Dobrý zákrok Judy přerušuje hru. Vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.

55:41
    Meziříčí se hnalo do situace tří na jednoho, vše ale vyřešila dobře položená hokejka domácího obránce.

53:55
    Dobrou šanci hostům zhatil výborný blok jednoho ze Žďárských. Vhazuje se po pravici Slámy.

53:12
    Hosté v přesilovce kombinují, ke střele na bránu se ale ještě nedostali.

Martina Schoupalová

Branky a nahrávky: 16. Lojek (Pleva, Prokš), 59. Wasserbauer (Štěpánek, Bureš) – 20. Oščádal (Křenek, Juráň), 45. Střecha (Sedláček), 61. Švejda (Juráň)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Macek, Pleva (C), Lojek, Grauer, Svoboda, Půža – Adam, Gregar, Štola, Wasserbauer, Kotlík, Jícha, Prokš, Štěpánek, Bureš, Pilný
    Trenér: Martin Sobotka

HHK Velké Meziříčí: Juda (Slavíček) – Buchal, Sedláček, Slabý, Ambrož (C), Švejda, Koželuh, Trnka – Juráň, Vedral, Škvrně, Strnad, Oščádal, Doležal, Burian, Maštera, Dupljaku, Křenek, Střecha
    Trenér: Jozef Zavadil

Rozhodčí: Held – Roupec, Jurčík