Slavia B – Karviná 4:2 (kon.) | Dukla Praha – Sparta B 1:2 (kon.) | Vlašim – Táborsko 2:2 (kon.)
Varnsdorf – Chrudim 2:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
2:2 (2:2)
FC SILON Táborsko
Neděle 30.10.2022, 14:30 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

Máme za sebou utkání mezi domácí Vlašimí a Táborskem, který skončilo remízou 2:2, kde jsme všechny čtyři góly mohli vidět v první půli. V druhé polovině jsme mohli vidět mnohem aktivnější domácí celek, který byl hodně blízko k několika gólům, ale pro jejich smůlu z toho nic nebylo a oba týmy musí se výsledkem spokojit. Z mé strany je to vše a přeji Vám hezký zbytek dne a doufám, že se uvidíme u dalších textových přenosů. (16:27:28)

90

90+5
    Přímý volný kop zastavila zeď, která jej poslala do autu.

90+5
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Jakub Navrátil).

90+4
    K poslední akci se dostali ještě domácí, kteří budou zahrávat přímý volný kop na hranici vápna.

90+4
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází Daniel Kosek.

90+1
    Stejně jak na konci prvního poločasu, jsme mohli vidět přímák ze strany hostů. S ním si však v klidu poradil domácí brankář.

90
    Bude se nastavovat 5 minut.

90
    ze hřiště odchází Jan Mach, přichází Jakub Navrátil.

88
    Na konci utkání vidíme hodně opatrnou hru od obou celků a dokážu si říct, že jim bude obou stačit jeden bod.

86
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Antonín Svoboda, přichází Adam Toula,
    ze hřiště odchází John Solomon, přichází Ladislav Janda.

85
    Domácí si dají záležet na tvorbě útoku s míčem čekají na své polovině a čekají na útok.

83
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Mamadou Kone).

83
    Do akce se po dlouhé době dostali i černo-růžoví, kterým ale akci zastavil Lehoczki.

81
    Veliká smůla postihla Svobodu, ke kterému se dostal míč po rohovém kopu. Jenže míč dostal na horší nohu a branku, kterou měl od sebe ani ne metr netrefil.

80
    Krásnou střelu vyslal Mach na brankáře který se jen tak tak natáhl na střelu.

79
    Solomon si hezky obešel několik záložníků a obránců hostujícího celku. Z této akce by mohl být pohledný gól, kdyby do střely nedal nohu Alexandr.