Boston – Calgary 3:1 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:2 (kon.) | New Jersey – Ottawa 4:3 (po pr.)
Columbus – Philadelphia 5:2 (kon.) | Buffalo – Vegas 4:7 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:8 (kon.)
NY Islanders – Arizona 0:2 (kon.) | St. Louis – San Jose 5:3 (kon.) | Colorado – Nashville 5:3 (kon.)

2. Charlie McAvoy (BOS) – 1+0
    3. Connor Clifton (BOS) – 1+0 (03:47:01)

Je dobojováno. Ačkoliv byli od začátku lepší hosté, tak domácí celek dokázal ve druhé třetině jít po střele McAvoye do vedení. To jim vydrželo až do konce třetí třetiny. Hosté se tak rozhodli odvolat gólmana, ale to bylo spíše ve prospěch Bruins. David Pastrňák pak už jen potvrdil výhru trefou do prázdné klece.

59:28 David PASTRŇÁK - 3:1

59:28
    Boston právě vstřelil branku!
    DAVID PASTRŇÁK dokázal i přes ležícího protihráče trefit odkrytou klec a pečetí tak výhru Bruins. Asistence: Brad Marchand a Patrice Bergeron.

59:15
    Ačkoliv hrají Flames v šesti, tak se nemohou dostat k nadějnější střele.

58:39
    Flames se usazují v útoku a Vladař míří na střídačku.

57:59
    Mangiaane dokázal u mantinelu pozdržet Bruins a pomáhá tak svému týmu přečkat oslabení.

57:17
    Calgary dokázalo vyhodit kotouč a domácí tak jdou do útoku znovu.

56:33
    Pastrňákova střela z kruhu končí zásahem Vladaře. Po buly si zkusil vystřelit také druhý český útočník David Krejčí, ale také jeho střela končí zásahem Vladaře.

56:18
    Bruins si drží útočné pásmo, kde zatím domácí spíše kombinují.

56:09
    Ihned po vyhraném buly přichází Pastrňákova střela od modré.

56:04
    Vyloučení v týmu Calgary Flames:
    Brett Ritchie – 2 min., podrážení.

55:48
    Až nyní se hosté opět dostali do útoku, ale nedaří se jim vystřelit.

55:03
    Po ryhclé protiakci se domácí celek stále drží v ůtoku, ale zatím bez větší šance k vystřelení na Vladaře.

54:24
    Flames čistě posílají kotouč až za bránu Ullmarka a pomáhají tak Bruins dostat se do útoku.

53:47
    Puk v ochranné síti přerušuje rozjeté Calgary, které posílá na Ullmarka jednu střelu za druhou.

53:08
    Ullmark se po rozehrávce zpoza brány musel rychle vrátit na svou pozici, protože klec zůstala odkrytá a na puku se drželi hosté.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 17. Clifton (Nosek, Pastrňák), 39. McAvoy (Zacha, H. Lindholm), 60. Pastrňák (Marchand, Bergeron) – 5. Hanifin (Mangiapane, Backlund)

Boston Bruins: Ullmark (Kinkaid) – McAvoy, Grzelcyk, Clifton, H. Lindholm, Carlo, Zbořil – DeBrusk, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák (A), Krejčí, Hall – Zacha, Coyle, Frederic – Cr. Smith, Nosek, N. Foligno.
    Trenér: Jim Montgomery

Calgary Flames: Vladař (Markström) – Andersson, Hanifin, Weegar, Zadorov, DeSimone, Gilbert – Toffoli, E. Lindholm (A), Ružička – Coleman, Kadri, Dubé – Lewis, Backlund (A), Mangiapane – B. Ritchie, Rooney, Lucic.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Lee, Rooney – Deschamps, Gawryletz

Diváci: 17850