HC Topoľčany
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HK VITAR Martin
sk Pátek 11.11.2022, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR)

Dnešná dohrávka 7. kola sa skončila víťazstvom hostí z Martina 2:1 po samostatných nájazdoch, keď rozhodujúci a jediný gól strelil Lukáš Toma. Zápas bol vyrovnaný a body sa rozdelili spravodlivo. Ja vám ďakujem za pozornosť. Dočítania niekedy nabudúce priatelia! (20:26:26)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK VITAR Martin.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení gól nepadol a uvidíme samostatné nájazdy. V závere predĺženia mohol streliť gól Poliaček a následne aj domáci hráč.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:44
    Poliaček opäť nastreľuje žŕdku!

63:10
    Prapavessis zbytočne dlho miešal s pukom a prepásol ideálnu šancu na strelenie gólu!