Písek – Povltavská 1:0 (kon.) | Motorlet – Zbuzany 2:2 (kon.) | Králův Dvůr – Č. Budějovice B 2:0 (kon.)
Domažlice – Admira Praha 1:1 (kon.) | Hostouň – Vltavín 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Plzeň B 3:2 (kon.)
FK Motorlet Praha
2:2 (1:2)
FK Zbuzany 1953
Sobota 12.11.2022, 10:15 • Motorlet, Praha. • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

V 15. kole ČFL se utká Motorlet se Zbuzanami. Domácí Motorlet se nachází na 12. místě se ziskem 14 bodů. Nedaleké Zbuzany hájí 7. místo a na kontě mají 19 bodů. Motorlet je na tom momentálně velice špatně, za posledních 5 zápasů dokázal získat pouhé 2 body. Zbuzany jsou ve větší formě, ale pořád to není žádný zázrak, za posledních 5 zápasů dokázali hráči Zbuzan získat 6 bodů. Jak zápas dopadne? To vše se dozvíme v sobotu od 10:30, tak nás sledujte a nic Vám neunikne!

FK Motorlet Praha: Mihálek – Kochan, Vaněk, Stoch, Kolář, Gilian, Žaloudek (K), Kodr, Sehedi, Walter, Hauer.
    Náhradníci: Elad, Čepelák, Nátr, Rataj, Hrabina, Hroník, Vyčichl (B).
    Trenér: Poustka M.

FK Zbuzany 1953: Kočí – Houha, Jakab, Studnička, Hrubeš, Eichler, hampl. Agyeman, Trzýna (K), Kozel, Pouček.
    Náhradníci: Barciaga, Eichler, Novák, Zákostelský.
    Trenér: Douděra F.

Rozhodčí: J. Brom – D. Lovětínský, J. Matyš.

1

2
    Nebezpečnou standardní situaci nám teď předvedly Zbuzany, domácí brankář Mihálek dokázal vyrazit zajímavou střelu na rohový kop.

3
    Hostující tým nedokázal po rychlé přechodové fázi ohrozit domácí svatyni.

5
    Studnička si ve vápně zpracoval míč a vypálil, jeho střela však neohrozila tři tyče.

7
    Zbuzany vstoupily do utkání velice aktivně, od začátku zápasu jsou to právě oni, kteří dirigují tempo hry.

8
    Byla nařízena penalta. Zbuzany budou mít obrovskou šanci ke skórování.

8
    Jan Hauer vidí za svůj faul žlutou kartu.

9
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    ŠTĚPÁN STUDNIČKA střílí branku z pokutového kopu, míč poslal nechytatelně do pravého horního růžku, Mihálek skočil na druhou stranu.
    9. Štěpán STUDNIČKA - 0:1

11
    Jeden z domácích záložníků teď vyslal střelu ze střední vzdálenosti, jeho přízemní střela těsně minula branku Kočího.

13
    Na vápně se k míči dostal Studnička, jeho přízemní střelu dokázal zlikvidovat pěkným zákrokem Mihálek.

15
    Motorlet bude mít standardní situaci za zajímavé pozice.

17
    Centr z kopaček jednoho z hráčů Zbuzan končí nad bránou Motorletu.

18
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Vaněk).

19
    Motorlet bude zahrávat rohový kop.

20
    Vít Kolář si po rohovém kopu počkal na odražený míč na hraně vápna a z voleje vypálil, jeho střela končí hodně mimo bránu.

21
    Miroslav Stoch se dostal ke střele na hranici vápna, jeho přízemní střela těsně minula zařízení.

22
    Domácí celek bude mít autové vhazování na vlastní polovině, po nepřesné rozehrávce brankáře Kočího.

25
    Jeden z útočníků Motorletu se při útočné akci nacházel v ofsajdovém postavneí.

27
    Motorlet právě vstřelil branku!
    MICHAL VANĚK potrestat hostující laxní obranu.
    27. Michal VANĚK - 1:1

29
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953:
    ze hřiště odchází Trzýna, přichází Bargciaga.

30
    LUKÁŠ POUČEK dokázal uniknout domácí obraně a mazácky přelobovat vyběhnutého brankáře. Zbuzany tak dokázaly velmi rychle zareagovat na obdržený gól.
    30. Lukáš POUČEK - 1:2

32
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Kolář).

34
    Kočí si usnadnil život dlouhým nákopem na své spoluhráče.

35
    Mihálek bude mít odkop od své vlastní brány.

37
    Motorlet bude zahrávat standardní situaci na polovině Zbuzan, centru do vápna se nejspíše ujme Miroslav Stoch.

38
    Žlutá karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Jakab).

39
    Patrik Kochan poslal zajímavý míč do vápna Zbuzan, po velkém závaru dokázal vypálit Hauer, ale jeho střela končí v rukavicích Kočího.

42
    Jeden z hráčů domácího celku zůstává na zemi a hra je přerušena.

43
    Motorletský obránce už se zvednul a hre může pokračovat.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec prvního poločasu.

45+2

Zbuzany vstoupily do tohoto klání aktivněji, svojí aktivitu dokázaly využít už v 9. minutě, kdy se trefil Studnička z penalty. Motorlet začal hrát po inkasované brance o něco více do útoku. Ve 27. minutě vyrovnal Vaněk. Motorlet se z vyrovnání neradoval moc dlouho, jelikož ve 30. minutě přišlo velké zchlazení v podobě inkasovaného gólu, tentokrát se trefil Pouček.

46

46
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
    ze hřiště odchází Kodr, přichází Elad,
    ze hřiště odchází Kochan, přichází Nátr.

47
    Barciaga pronikl do vápna a vypálil, jeho střela skončila v rukavicích Mihálka.

48
    Motorlet drží míč na vlastní polovině a hledá skulinky mezi obranou Zbuzan.

54
    Jeden z hráčů Zbuzan se nacházel v ofsajdu.

58
    Útočník Motorletu se ve vápně Zbuzan nedovoleně provinil vůči brankáři Kočímu.

61
    Žlutá karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Barciaga).

61
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Stoch).

62
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Walter).

63
    Standardní situaci Motorletu dokázal odvrátit hostující stoper, odvrátil ji však pouze na rohový kop.

65
    Žlutá karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Hrubeš).

66
    Elad Liad Moshe nedokázal nasměrovat svůj hlavičkový pokus mezi tři tyče.

67
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FK Zbuzany 1953 (Jakab).

69
    Po standardce domácích uvidíme odkop od brány Kočího.

74
    Vaněk si na půli soupeře pomohl nedovoleným zákrokem a rozhodčí píská faul.

77
    Žlutá karta pro tým FK Motorlet Praha (Sehedi).

78
    ze hřiště odchází Žaloudek, přichází Hrabina.

82
    Velkou šanci hostů překazil skvělým obranným zákrokem Gilian.

84
    Nebezpečnou akci domácích dokázal chytit brankář Kočí, následně byl i faulován.

87
    Mihálek bude odkopávat od brány.

89
    Motorlet marně usiluje o vyrovnávací branku.

90
    ze hřiště odchází Hampl, přichází Eichler.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90+2
    Zbuzany už kontrolují zápas a snaží se držet míč na soupeřově polovině.

90+4
    DOMINIK NÁTR bude pro domácí fanoušky hrdinou, postaral se o vyrovnání v 94. minutě, kdy překonal hostujícího brankáře.
    90+4. Dominik NÁTR - 2:2

90+5

Nátr se postaral o naprosotu senzaci, kdy v 94. minutě vyrovnal na konečných 2:2. Oba týmy se tak musí smířit s dělbou jednoho bodu. (12:15:50)