Slavia B – Táborsko 2:2 (kon.) | Vlašim – Karviná 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Líšeň 2:0 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:2 (1:1)
FC SILON Táborsko
Neděle 13.11.2022, 10:15 • SK Xaverov, Horní Počernice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

90+3
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Sy Babacar, přichází Martin Šplíchal.

90+3
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Daniel Šmiga, přichází Victor Osuagwu.

84
    ze hřiště odchází David Ledecký, přichází Michal Bezpalec.

80
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Hosté teď využili propad v defenzivě Slavie. SY BABACAR šel spolu s Ledeckým sám na jediného obránce. Ledecký nabíhal do volného prostoru a obránce kryl právě přihrávku na zkušeného útočníka. Proto S BABACAR volil střelu a svým prudkým pokusem propálil gólmana Dvořáka – 2:2!

76
    Za ostrý faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu Jiří Bederka.

73
    ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Mamadou Kone,
    ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Daniel Kosek.

67
    Slavia B právě vstřelila branku!
    Domácí se dočkali zasloužené odměny za aktivitu ve druhém poločase. Uvnitř vápna se nejlépe zorientoval DANIEL ŠMIGA, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

61
    Centr z levé strany propadl na malé vápno přímo k nohám MartinA Šuberta, ten to ale nečekal a nezakončil. Míč se pouze od jeho nohou odrazil směrem k bráně, ale skončil těsně mimo!

54
    Žlutou kartu nyní uviděl i hostující fotbalista Babacar Sy, který také přehnal svou snahu o získání balonu.

52
    Planka to přehnal s presinkem a dostává žlutou kartu za faul na polovině Táborska.

46
    Domácí začali druhý poločas velkou šancí! Po úvodním náporu se do balonu opřel Jan Trédl a svou parádní ranou trefil tyč!

46
    ze hřiště odchází Adam Pudil, přichází Ebrima Singhateh.

40
    Odražený balon se nyní dostal k Machovi a jeho lehce tečovaný pokus skončil těsně mimo!

21
    Po dalším centru, tentokrát z levé strany, měl gól na hlavě Jan Mach, míč ale poslal těsně vedle!

15
    Tohle se hostům povedlo! Na pravé straně měl hodně prostoru David Ledecký, po jehož přesném centru se hlavou prosadil SY BABACAR! Je srovnáno na 1:1!

5
    Domácí se v úvodu zápasu dostávají do vedení, když se krásnou ranou levou nohou z hranice vápna přesně do šibenice prosadil MARTIN ŠUBERT!