Olomouc – Sparta 4:5 (kon.) | Letňany – PRO Select SK 12:1 (kon.) | Nitra – Motor ČB 9:5 (kon.)
HC Slovan – Třinec 4:6 (kon.) | Sparta – HC Slovan 13:6 (kon.) | PRO Select SK – Motor ČB 0:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 3:2 (kon.) | Letňany – Nitra 9:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (1:2, 0:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 17.12.2022, 18:45 • Sportovní hala FORTUNA, Praha - Holešovice • O Vánoční puk 2022 (5. třídy) • Čtvrtfinále

Čtvrtfinále musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých nakonec poměrem 2:1 uspěli domácí z Olomouce a stávají se tak postupujícími! Naopak Oceláře může mrzet, že ztratili svůj pěkný náskok.

Díky za pozornost. (20:04:43)

44:59
    Třetí třetina končí za nerozhodného stavu 2:2 a základní hrací doba tak o postupujícím z tohoto čtvrtfinále nerozhodla.

44:10
    Oddechový čas pro tým HC Oceláři Třinec.

43:00
    Další samostatný únik Olomouce a puk končí jen těsně mimo! Třinec je teď viditelně rozhozený.

42:35
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc nakonec využívá jedné z mnoha svých šancí a srovnává na 2:2! V samostatném úniku na nic nečekal DOMINIK SATKE a zakončuje přesně na vzdálenější tyč. Bez asistence.

41:50
    Dobrá pozice pro domácí, jejich zakončení ale neprošlo třineckým blokem.

39:49
    Olomouc zakončuje ze všech pozic a snaží se ze svých šancí vydolovat maximum.

38:59
    Třinec se dostal do mnoha šancí, nepodařilo se mu ale trefit bránu a stále tak platí jeho vedení 2:1.

36:20
    Olomouc v této třetině zatím dominuje, třinecký brankář je ale na svém místě a drží svůj tým.

35:59
    Skvělé dva zákroky brankáře Ocelářů.

35:05
    Obrovská šance Olomouce, která zůstala nevyužita! Jeden z domácích jel sám na třineckého brankáře a byť si jej i položil, puk mu při zakončení ujel a srovnání se tak nekoná.

34:10
    Puk končí na střídačce Olomouce a vhazuje se tak u obranného pásma domácích.

33:50
    Hraje se teď spíše takticky a moc střel na branku nevidíme.

32:05
    Třinec ve slibné šanci, k zakončení se však nedostal.