Příbram – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Letňany 1:6 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kopřivnice 7:3 (kon.) | Písek – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Znojmo – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Žďár n/S – Opava 2:3 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Havířov 3:4 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Klatovy – Děčín 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Hronov 11:1 (kon.) | Kobra – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Tábor – Jablonec n/N 11:0 (kon.)
IHC Králové Písek
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 17.12.2022, 17:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Západ • 26. kolo

Písek vítězí konečným výsledkem 4:2. (19:38:46)

59:54
    Koupal s Práškem předvedli pěknou akci, na jejich konci chytá Vacek.

59:22

59:06
    Duran vyhazuje pryč.

58:00
    Poslední dvě minuty.

57:49
    Matiášek z levého kruhu tentokrát nedal.

57:22
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Urban – 2 min., vysoká hůl.

57:10
    Vrchlabí znovu v útočném pásmu.

56:29
    Jihočeši se protlačili do další možnosti, Vacek se znovu činil a chytil.

56:23
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Vrchlabí.

56:23
    Dobrá akce ze strany Písku, k dorážce se dostal Prášek, Vacek teď podržel svůj mančaft.

54:59
    Hosté u puku zakládají akci.

52:48
    Písek právě vstřelil branku! Jihočeši znovu odskakují dalším zásahem v klasické přesilovce, Prášek nahodil lehčí střelu, k dorážce se pak dostal JAN RADOŠ, který zvedl kotouč nad Vackův beton a vsítil druhý bod v zápase. Asistence: Lukáš Prášek, Lukáš Volf.

52:04
    Jirků – 2 min., držení.

50:37
    Vrchlabští znovu v útočném pásmu, pro tentokrát se domácí ubránili.

49:03
    Vrchlabí vstřelilo branku! Další tlak přináší ovoce pro hokejisty Stadionu, kteří snižují na rozdíl jediného bodu. Kapitán přihrál na JAKUBA TATARA, který propasíroval kotouč za záda píseckého gólmana. Asistence: Patrik Urban, Thomas Simon Duran.

48:15
    Hosté znovu útočí v pásmu, Duran dorážel před klecí, Kříž si dokázal udělat pořádek a udržel puk před čárou.

47:05
    Vrchlabí vstřelilo branku! Necelých třináct minut před koncem třetí třetiny je tu snížení na 3:1, Chalupa našel přihrávkou TOMÁŠE PERIČKU, který překonal brankáře. Asistence: David Chalupa, Ondřej Chrtek.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 15. Pavlát (Bednařík), 26. Radoš (Hanus, Matiášek), 38. Prášek (Radoš), 53. Radoš (Prášek, Volf) – 48. Perička (Chalupa, Chrtek), 50. Tatar (Urban, Duran)

IHC Králové Písek: Kříž (D. Novák) – Cícha, F. Novák, Kurfürst, Pavlát, Radoš "A", Hanus, Turek – Hollar, Březina "A", Hrakholski, Macháček, Brož, Koupal, Matiášek, Volf "C", Prášek, Bednařík, Cohen, Pouzar.
    Trenér: Tomáš Matušík

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Abrahám) – Bendík "A", Fiala, Horáček, Kynčl, Duran, Kerekanič, Perička – Cerman, Kozák, Urban "C", Chrtek, Jirků, Chalupa, Tatar, Bláha "A", Duchan, Šlaicher.
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Šperl – Štěpánek, Jurak.