Florida – New Jersey 2:4 (kon.) | Detroit – Tampa 7:4 (kon.) | Colorado – Montreal 2:1 (po pr.)
Chicago – Nashville 2:4 (kon.) | Dallas – Edmonton 3:6 (kon.) | Vegas – Arizona 5:2 (kon.)
Anaheim – Minnesota 1:4 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:3 (kon.)
Dallas Stars
3:6 (1:1, 2:2, 0:3)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 22.12.2022, 03:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

44:36
    Zach Hyman (EDM) však oslabuje svůj tým, protože je odpískáno nedovolené bránění, ale nutno dodat, že tohle je hodně přísný trest, protože domácí Hakanpää po lehkém kontaktu spíš upadl sám.

43:47
    Ty Dellandrea (DAL) tedy putuje na dvě minuty na trestnou lavici a uvidíme zda Edmonton využije i svou druhou početní výhodu.

40:42
    Klim Kostin (EDM) to trochu přehnal se svým napadáním, když v rohu obranného pásma trefil Millera holí do obličeje a za své počínání dostává dvě minuty.

36:36
    Dallas bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Warren Foegele (EDM).

23:34
    Přesilovou hru si zahrají i domácí hokejisté, protože na dvě minuty za nedvolené bránění je vyloučen Brandon Kulak (EDM).

22:11
    Nicméně Foegele za bránou Stars vybojoval první přesilovou hru pro Oilers, jelikož na dvě minuty za hákování putuje na trestnou lavici Tyler Seguin (DAL).

17:45
    Nyní si oba celky zahrají ve čtyřech, protože na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Mason Marchment (DAL) a Matias Janmark (EDM) za nedovolené bránění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 15. Hintz (J. Robertson, Pavelski), 21. W. Johnston (Marchment, Ja. Benn), 38. Seguin (Marchment, Lundkvist) – 16. Janmark (Kostin, Bouchard), 23. Hyman (Barrie, Nugent-Hopkins), 29. Nugent-Hopkins (Janmark), 52. Foegele (Draisaitl), 57. McDavid (Ceci, Puljujärvi), 57. Janmark (Nugent-Hopkins, Kostin)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, Lundkvist, C. Miller, R. Suter, Hakanpää, Lindell (A) – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Kiviranta, Dellandrea, Seguin – Ja. Benn (C), W. Johnston, Marchment – Glendening, Faksa, Tufte.
    Trenér: Peter DeBoer

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Nurse, Ceci, Kulak, Barrie, Niemeläinen, Bouchard – Draisaitl, McDavid, Hyman – Janmark, Nugent-Hopkins, Yamamoto – Foegele, Holloway, Puljujärvi – Kostin, Shore, Ryan.
    Trenér: Jay Woodcroft

Rozhodčí: St. Laurent, Pochmara – Smith, Berg

Diváci: 18 532