Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Mountfield HK – Olomouc 5:4 (po pr.) | Sparta – Kladno 4:0 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 1:4 (kon.)
Třinec – Plzeň 6:1 (kon.)
HC Kometa Brno
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 08.01.2023, 17:00 • Winning Group Arena • Tipsport extraliga • 36. kolo

40:54
    Pardubice si zahrají druhou přesilovou hru v utkání, dvě minuty za vysokou hůl obdržel Radek Kučeřík.

36:50
    Přesilová hra Komety je u konce. Po osmi vteřinách odstartuje vůbec první početní výhoda Pardubic v dnešním utkání. Důvodem této situace je hra v šesti v podání domácího týmu.

34:58
    Kometu čeká čtvrtá přesilová hra v dnešním utkání, na trestnou lavici míří Tomáš Zohorna na dvě minuty za držení.

25:54
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Lukáš Sedlák – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

21:25
    Kometa ze zvýšené aktivity těží druhou přesilovou hru v utkání. Na dvě minuty za podrážení míří na trestnou lavici David Cienciala.

17:39
    Kristián Pospíšil teď dlouho vedl individuálně puk, před vstupem do útočného pásma udělal ještě kolečko, aby pokračoval na střídání spoluhráčů, nakonec vzal celou akci na sebe a mezi pardubickými obránci se už málem prodral před Willa. Hosté museli zatáhnout za záchrannou brzdu, konkrétně Peter Čerešňák, jenž oslabí svůj tým na dvě minuty za podrážení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 47. Flek (Pospíšil, Kučeřík) – 8. L. Sedlák (Cienciala, J. Kolář), 21. R. Kousal (Radil, Zohorna), 25. J. Kolář (Rohlík, Herčík), 60. Zohorna (Čerešňák)

HC Kometa Brno: Čiliak (40. Furch) – Ščotka, Kundrátek (A), Kučeřík, Holland, Ďaloga, Hrbas, Gulaši (A) – Raška I, Zbořil, Flek – Dufek, Holík, Pospíšil – Süss, Strömberg, Koblížek – Zaťovič (C), Kollár, Kratochvíl.
    Trenér: Martinec

HC Dynamo Pardubice: Will (Matěcha) – Čerešňák, D. Musil, J. Kolář (A), T. Dvořák, Hrádek, Vála, Bučko – Radil, Zohorna (A), R. Kousal – Hyka, L. Sedlák, Cienciala – Vondráček, Poulíček (C), A. Musil – Rohlík, Paulovič, Herčík.