Třebíč – Prostějov 3:4 (po pr.) | Poruba 2011 – Zlín 0:2 (kon.) | Přerov – Sokolov 12:4 (kon.)
Slavia – Jihlava 3:2 (po pr.) | Kolín – Vsetín 2:1 (1:0 po s.n.) | Pardubice B – Šumperk 5:1 (kon.)
konec
HC ZUBR Přerov
12:4 (4:1, 3:2, 5:1)
HC Baník Sokolov
Středa 18.01.2023, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 39. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  57:28 Jiří GOIŠ - 12:4
   
  57:28
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak to snad ani není možné. Sokolov je totálně na ručník a z dnešního zápasu udělal doslova exhibici. Hned osm vteřin poté, co inkasoval JEDENÁCTOU BRANKU si totiž nechá středem hřiště projít dvojici Okál – Goiš, kde se první jmenovaný proháčkuje až před branku a poté gentlemansky naservíruje puk před odkrytou branku JIŘÍMU GOIŠI! Chudák Dybal! Asistence: Zdeněk Okál.
  57:20 David BŘEZINA - 11:4
   
  57:20
  Přerov právě vstřelil branku!
  Skóre 11:4, kdo by to byl řekl, že toho můžeme být svědkem i v profesionální soutěži. Sokolov se z předešlého vhazování nepoučil, dvojici forvardů první formace si nepohlídal a nechal po vyhraném buly střílet DAVIDA BŘEZINU, který vedle Okála rovněž zapisuje hattrick! Asistence: Antonín Pechanec.
  51:49 Matyáš GRÉČ - 10:4
   
  51:49
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak je to tady, desítka, kterou jsme v MEO Aréně opravdu velmi dlouhá léta nezažili a která dnes tento zápas jistojistě podtrhne jako památný! S pukem na holi měl před sebou dálnici MATYÁŠ GRÉČ, který se neunáhlil, přiblížil se k brance a Dybala prostřelil pod vyrážečkou! Asistence: Zdeněk Okál, Robert Černý.
  45:36 David BŘEZINA - 9:4
   
  45:36
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak tohle jsme tu opravdu dlouho neměli, MEO Aréna volá po desítce, zatímco mladičký Adam Dybal ve svém debutu mezi muži prožívá zřejmě nejtěžší zkoušku nervů ve své kariéře! První útočná formace Zubrů sehrála perfektní útočnou akci, kde Jakub Svoboda předal puk na Pechance, ten na sebe nalepil obránce, nalákal Dybala a před odkrytou branku jej naservíroval DAVIDU BŘEZINOVI! Asistence: Antonín Pechanec, Jakub Svoboda.
  44:19 Robert ČERNÝ - 8:4
   
  44:19
  Přerov právě vstřelil branku!
  No to je zápas, máme tu už dvanáctou branku a Zubři slaví v tomto zápase hned osmou z nich čtvrtou využitou přesilovou hrou! Z levého kruhu vyslal pořádně prudkou střelu zápěstím ROBERT ČERNÝ! Puk se od vnitřní konstrukce branky odrazil rychle ven, sudí stojící poblíž ale okamžitě signalizoval gól. Asistence: Matouš Kratochvil, Filip Dvořák.
  41:12 Matěj ZADRAŽIL - 7:4
   
  41:12
  Baník právě vstřelil branku!
  Tak dnešní brankostroj se nezastavuje ani ve třetí třetině! Domácí obrana si nedokázala pohlídat MATĚJE ZADRAŽILA, který se napoprvé ještě neprosadil, poté ale Přerov hrubě chyboval v mezikruží, kde se sokolovská 88 dostala na kotouč a z otočky jej poslala pod horní tyč! Asistence: Petr Hauser, Marek Berka.
  38:45 Robert ČERNÝ - 7:3
   
  38:45
  Přerov právě vstřelil branku!
  Desátý gól dnešního večera a to je před námi ještě jedna celá třetina! Zubři obsadili útočné pásmo, Jan Svoboda přesunul puk na modrou čáru k ROBERTOVI ČERNÉMU a jeho vysoko letící nahození zaplulo až pod horní Dybalovu tyč! Teprve 17letý gólman toho přes hráz těl zřejmě mnoho vidět nemohl. Asistence: Jan Svoboda.
  30:02 Zdeněk OKÁL - 6:3
   
  30:02
  Přerov právě vstřelil branku!
  Posunuli jsme se o pouhou půlminutu dál a je to znovu o tři branky! Sokolovské obraně totiž pláchl dnes skvěle hrající ZDENĚK OKÁL, který si překonáním Dybalovy vyrážečky dojel pro svůj první hattrick v kariéře! Na ledové ploše přistála také kšiltovka a sledujeme velký moment pro letní posilu Zubrů, která se střelecky poprvé v sezoně prosadila teprve nedávno! Asistence: Robert Černý.
  29:33 Stanislav VRHEL - 5:3
   
  29:33
  Baník právě vstřelil branku!
  Hosté se potřetí v zápase dostávají na rozdíl dvou branek, což by pro ně po ubráněné pětiminutovce mohla být velká vzpruha! Dobře totiž sehráli rychlé přečíslení tři na dva, kde Berka našel na pravém kruhu STANISLAVA VRHELA a ten parádní ránou příklepem nedal Královi šanci! Asistence: Marek Berka, Jaromír Kverka.
  23:00 Ondřej ŠEVČÍK - 5:2
   
  23:00
  Přerov právě vstřelil branku!
  Dnes máme v MEO Aréně doslova střelnici! Zdeněk Okál dnes předvádí skvělý výkon, když v souboji po vhazování dostal puk na ONDŘEJE ŠEVČÍKA, který se od modré čáry prosadil střelou zápěstím! Asistence: Zdeněk Okál, Filip Dvořák.
  20:23 Stanislav VRHEL - 4:2
   
  20:23
  Baník právě vstřelil branku!
  Tak ani vyloučení Roberta Černého souběžně s první sirénou nezůstane bez potrestání, zatím byly využity všechny přesilovky v zápase! Na levý kruh dostal přihrávku od Pohla STANISLAV VRHEL, který mnoho nevymýšlel a prosadil se dobrou střelou na vzdálenější tyč! Přesně tohle Baník na úvod druhého dějství určitě potřeboval. Asistence: Jan Pohl, Jaromír Kverka.
  14:45 Matouš KRATOCHVIL - 4:1
   
  14:45
  Přerov právě vstřelil branku!
  Takhle se hrají přesilovky, dámy a pánové! Tři pokusy a tři využití pro přerovské Zubry! Krislovi se na levém kruhu nabízel na střelu Černý, nakonec ale zvolil pas na kruh pravý, kde ke střele napřáhl MATOUŠ KRATOCHVIL a propálil Dybala! Asistence: Jiří Krisl, Filip Dvořák.
  09:49 Martin WEINHOLD - 3:1
   
  09:49
  Baník právě vstřelil branku!
  Nemáme za sebou ani polovinu třetiny a vidíme už čtvrtou branku v dnešním utkání! Zničehonic se prosazuje Sokolov, když domácí obrana dobře ustála založení útočné akce, ze svého pásma však nedokázala odklidit kotouč a MARTINU WEINHOLDOVI nezbývalo mnoho jiného, než puk pod tlakem nahodit na branku. Tato situace nakonec končí gólem! Bez asistence.
  05:30 David BŘEZINA - 3:0
   
  05:30
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak to je skvělý vstup Přerova do dnešního utkání, na straně Sokolova a především pak mladíčka Dybala, který dnes prožívá svůj debutový start mezi muži, jde naopak o noční můru! Přerovu pokračovala přesilová hra, když Chroboček letmo nahodil skákavý kotouč na soupeřovu branku od modré čáry. Dybal si ale skákavý kotouč nepohlídal a v nejméně vhodném momentu, kdy jej atakoval DAVID BŘEZINA, mu vypadl! Na Hané tak dnes bleskově 3:0! Asistence: David Chroboček, Antonín Pechanec.
  04:28 Zdeněk OKÁL - 2:0
   
  04:28
  Přerov právě vstřelil branku!
  Zubry neproměněná šance dlouho mrzet nemusí, první část čtyřminutové přesilovky totiž využívají nyní! Domácí si vybojovali útočné pásmo a Baník opět nehlídal pozice, které by si hlídat měl. Na pravý kruh dostal nabito od Krisla ZDENĚK OKÁL, který parádní dělovkou na bližší šibenici z prvního doteku zapisuje druhou branku večera! Asistence: Jiří Krisl.
  03:09 Zdeněk OKÁL - 1:0
   
  03:09
  Přerov právě vstřelil branku!
  Máme za sebou jen něco málo přes tři minuty, v MEO Aréně už ale vidíme první branku! Matyáš Gréč měl puk na holi na levém křídle, prokázal ale velký přehled a se zvednutou hlavou si povšiml u tyče nehlídaného ZDEŇKA OKÁLA, kterému naservíroval první branku večera! Velká chyba hostující obrany. Asistence: Matyáš Gréč, David Březina.

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 4. Okál (Gréč, Březina), 5. Okál (Krisl), 6. Březina (Chroboček, Pechanec), 15. Kratochvil (Krisl, F. Dvořák), 23. Ševčík (Okál, F. Dvořák), 31. Okál (R. Černý), 39. R. Černý (Jan Svoboda), 45. R. Černý (Kratochvil, F. Dvořák), 46. Březina (Pechanec, Jak. Svoboda), 52. Gréč (Okál, R. Černý), 58. Březina (Pechanec), 58. Goiš (Okál) – 10. Weinhold, 21. Vrhel (Pohl, Kverka), 30. Vrhel (Berka, Kverka), 42. Zadražil (Hauser, Berka)


  HC ZUBR Přerov: Da. Král (Postava) – Hrdinka, Chroboček, R. Černý, Gréč, Krisl (C), Ševčík, Dluhoš – Březina, Pechanec, Jak. Svoboda – Doležal (A), F. Dvořák, Okál – Indrák, Kratochvil, Jan Svoboda – Goiš, Macuh, Fencl.
  Trenér: Robert Svoboda

  HC Baník Sokolov: Michajlov (Dybal) – J. Novák, Mikyska, Pohl, M. Rohan, Weinhold, Krutil, Klejna, Rulík – Osmík, Kverka (A), Vrhel – Berka, Zadražil, Hauser – Kysela, Csamangó, Mat. Adámek – T. Rohan (C), Prošek.
  Trenér: Martin Štrba

  Rozhodčí: Jaroš, Mejzlík – Hanzlík, Otáhal
  • Hlavní stránka |
  • Chcete zde reklamu? |
  • Kontakt |
  • MS v hokeji 2023 |
  • Klubový informační systém |
  • Cookies |
  • Nastavení soukromí
  • | onwin
  • | onwin giriş
  • | www.daffevl.com
  • | sahabet giriş
  • | sahabet giriş
  www.ibrshop.com