Akademici Plzeň – HC UP Olomouc 4:3 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – Black Dogs Budweis 1:10 (kon.) | Engineers Prague – BO Ostrava 7:2 (kon.)
konec
Akademici Plzeň
4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
Středa 18.01.2023, 19:30Univerzitní liga ledního hokeje • 14. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Konec zápasu. (21:29:07)
   
  59:42
  Cach je těsně bráněn, do střely se nedostane. Hru obrací Šibra, jenž na mantinelu zápas ukončí.
   
  59:20
  Paličkova jedovka od mantinelu, Černý v klidu vyráží.
   
  58:50
  Štěpán Hanzlík v situaci 2 na 1 pálí, kotouč letí nad...
  58:21 Jakub ŠUCHA - 4:3
   
  58:21
  Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
  Neuvěřitelné, Plzeň jde do vedení! Daniel Šiška nahodil od modré čáry, před bránou navíc (nejspíše) tečoval JAKUB ŠUCHA, kotouč padá Lukáši Francovi mezi nohy a doloudá se do sítě – 4:3. Asistence: Daniel Šiška a Jakub Štochl.
   
  58:05
  Adam Procházka pálí z druhé vlny, jenomže ze skvělé pozice přestřelil...
   
  56:51
  Lukáš Franc mužem zápasu! Tentokrát brankář v modrém dresu musel řešit Hanzlíkovy dorážky v brankovišti, puk už se kutálel za čáru, jenomže Franc se otočil, padl na břicho a kotouč na poslední chvíli zastavil.
   
  56:32
  Kotouč se odráží k volnému Markovovi, který pálí z první, kus černé gumy je však sražen.
   
  56:04
  Beer ve středním pásmu zastaven Procházkou. Olomouc jde dopředu.
   
  54:25
  Veliký tlak do brány a další tutovky! Domácí beci se natlačili do brankoviště kde blokovali, bránili seč to šlo, i tak ale musel fantom v masce vytasit dva, možná tři zákroky, přičemž všechny rány z bezprostřední blízkosti byly gólové. Tohle je opravdu neuvěřitelný výkon Lukáš France.
   
  53:46
  David Prachař tvrdě pálí okamžitě po buly, Lukáš Franc připraven.
   
  53:44
  Jan Rejzek si potáhl kotouč a vyslal ostrý pokus nahoru, nicméně hostující gólman ramenem vyráží do ochranné sítě.
   
  53:17
  Výtečný zákrok! Kalus zpoza branky našel na levé tyči úplně volného Štěpána Říhu, jenž okamžitě pálí, Lukáš Franc se ale fenomenálně přesunul a přerušuje hru!
   
  52:49
  Dominik Houdek to zkoušel z ostrého úhlu, Lukáš Franc připraven.
  51:21 David PRACHAŘ - 3:3
   
  51:21
  Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
  Tady to vypadá na strhující závěr! Akademici vyrovnávají a to skutečně povedenou kombinací! Jakub Šucha tak trošku naslepo nahazoval od mantinelu před bránu, kam si ale výborně sjel důrazný obránce DAVID PRACHAŘ, který se do puku vší silou opřel a prostřelil všechno co mu stálo v cestě! Asistence: Jakub Šucha.
   
  50:57
  Tohle dlouho vypadalo na zakázané uvolnění, to se ale nakonec pískat nebude, Filip Palička si bere kotouč a sám musí puk dopravit do pásma.
   
  49:50
  Tohle nahození bylo opravdu hodně nepodařené, dopředu jdou hosté z Moravy, útoku se ujme Adam Procházka, jenž takticky tráví čas v pásmu.
  Marken.cz

  Adam Čuba

  Branky a nahrávky: 8. Morawetz (Šibra, Soukup), 40. Hanzlík (Šucha), 52. Prachař (Šucha), 59. Šucha (Šiška, Štochl) – 17. Cach, 18. Sup (Lavička), 47. Cach


  Akademici Plzeň: Černý (Štekr) – Beer, Houdek, Prachař Sysel, Kala, Švagr, Štochl, Soukup – Říha, Morawetz, Šibra, Hanzlík, Kalus, Markov, Rejzek, Princl, Šiška, Reitspies, Šucha
  HC Univerzita Palackého v Olomouci: Franc – Dubovči, Kuchař, Blaháček – Cach, Palička, Skopal, Lavička, Rosecký, Říčka, Procházka, Sup

  Rozhodčí: Kostourek – Deja, Kaiser
  bahis siteleri