Philadelphia – Anaheim 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 5:4 (po pr.) | Washington – Minnesota 2:4 (kon.)
Montreal – Winnipeg 4:1 (kon.) | Nashville – Columbus 2:1 (kon.) | Chicago – Buffalo 4:3 (po pr.)
Arizona – Detroit 4:3 (2:0 po s.n.) | Edmonton – Seattle 5:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Dominik Kubalík (DET) – 0+0, +1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:02
    Filip Hronek (DET) – 0+0, 0 účast, 6 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 23:10

Tři hvězdy utkání
    1. Nick Bjugstad (ARI) 1+1
    2. Dylan Guenther (ARI) 1+0
    3. Travis Boyd (ARI) 1+0 (06:00:41)

Arizoně hrozila podruhé v sezóně desátá porážka v řadě, opět ji ale dokázala odvrátit, když na začátku třetí třetiny bleskově odpověděla na dvoubrankové vedení Detroitu a poslala utkání do prodloužení. Overtime gól nepřinesl a v nájezdech poté skórovali pouze Coyotes. Rozhodující nájezd dnes proměnil Nick Schmaltz. Fantastický zápas odehrál Lawson Crouse, který si připsal tři body za tři asistence. Konečný výsledek v Mullett Areně. Arizona Coyotes 4 Detroit Red Wings 3.

Nick SCHMALTZ - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je NICK SCHMALTZ.

2. série
    2:0
    Dylan Larkin musel dát a před bránou hodně zpomalil, aby si dal záležet, jenže minul levou tyč!

2. série
    2:0
    Nick Bjugstad rychle zamíchal s pukem před bránou a u pravé tyče zvedl puk nad ležícího brankáře Detroitu!

1. série
    1:0
    David Perron se snažil najít odpovědět bekhendovým blafákem u levé tyče, jenže Connor Ingram předvedl skvělý rozštěp!

1. série
    1:0
    Nick Schmaltz měl v prodloužení obrovskou šanci a nájezdy zahájil právě on a jeho střela zápěstím vymetla pravý horní roh brány!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo a před námi jsou nájezdy. Hokejisté Red Wings ale mohou litovat, protože za dvoubrankového vedení měli zápas defacto v kapse. Tohle je však NHL. Skóre po prodloužení tohoto střetnutí. Arizona Coyotes 3 Detroit Red Wings 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
    63:57 Magnus Hellberg a Filip Hronek zachránili Red Wings

63:57
    Nick Schmaltz se ocitl před bránou v obrovské šanci, ani natřikrát ale nedokázal fantastického Magnuse Hellberga překonat! Parádní semafor!

63:08
    Nick Bjugstad hraje velký zápas a nyní mohl rozhodnout střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování, jeho střela zápěstím ale minula vzdálenější levý horní roh brány.

61:28
    Shayne Gostisbehere se mohl dostat do šance u levé tyče, jenže přihrávka na něj byla příliš dlouhá. Stav 3:3.

60:09
    Jakob Chychrun vypálil na vrcholu pravého kruhu, jeho střela ale byla nepřesná a minula vzdálenější levý horní roh brány. Skvělý začátek prodloužení od týmu Coyotes.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 32. Bjugstad (Chychrun, Crouse), 47. Boyd (Crouse, Stecher), 48. Guenther (Crouse, Bjugstad), rozh. náj. Schmaltz – 29. Larkin (Seider, Bertuzzi), 45. P. Suter (Fabbri), 46. Perron (Rasmussen, Copp)